PDA

Zobacz pełną wersję : Porysowana kostka brukowa



limak
20-06-2004, 09:34
Zakupiłem kilkanaście palet kostki polbrukowej z Kamala( szarej i kolorowej). Firma porządna, ale dużo kostki (już na palecie) jest "porysowanej" :( - takie białe odcienie, które powstają m.in. przez ocieranie się kostki jedna o drugą. Czy moge liczyć, że te białe zarysowania zginą podczas np. deszczów lub w jakiś inny sposób?

20-06-2004, 10:45
Zakupiłem kilkanaście palet kostki polbrukowej z Kamala( szarej i kolorowej). Firma porządna, ale dużo kostki (już na palecie) jest "porysowanej" :( - takie białe odcienie, które powstają m.in. przez ocieranie się kostki jedna o drugą. Czy moge liczyć, że te białe zarysowania zginą podczas np. deszczów lub w jakiś inny sposób?


poczytaj tutaj http://www.libet.pl/poradnik/renowacja.php mam to samo, może z czasem to zejdzie,
gdy jest mokra nic nie widać.

limak
22-06-2004, 07:39
właśnie rozmawiałem z producentem, zapewnia że po pewnym czasie wszystko zginie. MAM NADZIEJĘ

waldi111
14-06-2009, 21:09
Witam, sorki, że odświeżam temat z 2003 roku, pewnie tą osobę która zakładała ten wątek ciężko będzie mi znaleźć, ale może się uda a jak nie to może ktoś z forumowiczów mi odpowie. Też kupiliśmy kilkanaście palet kostki brązowej, żółtej i grafitowej z KAMALA. I jest strasznie porysowana od układania na palecie i rozładunku HDS (tarcie jednej kostki o drugą). Praktycznie wszystkie które znajdują się pod pierwszą warstwą są porysowane. Czy to zejdzie?? Może użytkownik który zakładał ten post tutaj zajrzy i coś powie. W końcu minęło już prawie 6 lat więc może zarysowania tak jak zapewniał producent zeszły?? :) Szczerze mówiąc wygląda to strasznie, jak będę miał chwilkę to cyknę zdjęcie i podeślę. Dla porównania mam kostkę mniej renomowanej firmy, która była też przewożona na paletach i tak strasznie nie wygląda. Na mokrej kostce tego nie widać. Dzięki za odp. pozdrawiam.