PDA

Zobacz pełną wersję : Kantor Internetowy - Promocje



bersh
28-02-2013, 12:48
Witam,

Pewnie wielu z forumowiczy splaca kredyty w walucie, pewnie wiecie tez o ustawie antyspreadowej dzieki ktorej mozecie wymieniac zlotowki poza bankiem.
173515

Na stronie [MODEROWANO opiniujacej kantory internetowe[/URL], znajdziecie rowniez promocje dzieki ktorym mozecie dokonac kilku wymian, zupelnie za darmo. Warto skorzystac, mozna tylko zyskac

alanka
02-04-2013, 05:17
Ooo, to pojawiła się kolejna tego typu strona? Bo jak dotąd to ja znałam tylko ranking kantorów online strefawalut.pl ;) Czasem zdarzyło mi się nawet skorzystać, bo dużo czasu się zaoszczędza w szikaniu najkorzystniejszego kursu. Ale może to i lepiej, że jest więcej takich porównywarek. Przydadzą się.

beton44
22-05-2015, 06:02
Porady poradami, ale może by toto jednak usunąć Cenzuro ?

Mirrlers
06-07-2015, 10:08
Ja ze swojej strony mogę dodać że [MODEROWANO] w tej dziedzinie to mój faworyt wszystko jest na czas i nigdy nie mialem problemów z opóźnieniami dot przelewania pieniędzy itp fachowo przebiega i można spłacać kredyt.

Kastiel
25-01-2016, 08:22
Ja od dawna już spłacam w ten sposób, naprawdę wiele można dzięki temu zaoszczędzić, bo banki już przesadzają z tymi kursami, po których przeliczają waluty.
Osobiście polecam kantor, z którego sam korzystam: [MODEROWANO]
Mają tam o wiele atrakcyjniejsze kursy, poza tym przewalutowania robią bardzo szybko, tak do 15 minut.
Oczywiście żeby skorzystać z takiej możliwości należy mieć konto walutowe, ja mam w mbanku, gdzie jest ono darmowe (płaci się za kartę).
Jak więc widzicie nie jest to w żaden sposób skomplikowane.

jkarol
02-05-2016, 19:22
dla mnie bardzo ważny był harmonogram spłat raty nie zawsze o tym pamiętam.
Fakt przelewy powyżej 15 min. to porażka no i fajne jest to że są oddziały w których moge wpłacić gotówkę, prowadzę własną działalność gospodarczą i klienci nie zawsze mi płacą przelewem rozumiecie.

Jak ktoś chce załozyć konto w [MODEROWANO] niech da znac na priv dam mu swój kod polecający bo dzięki temu wymienie bez psread czy coś tam :)