PDA

Zobacz pełną wersję : Szarak w minimalu czyli nasz domek.



Strony : [1] 2 3

Remika2
03-03-2013, 18:51
Uwielbiam minimalizm, surowość, konsekwencję....

annNS2
04-03-2013, 09:07
remika2 melduje sie i padam z zachwytu!! masz u siebie wszystkie moje ulubione kolory :D

Milena7770
04-03-2013, 09:12
Remika , super że założyłaś galerię, w końcu nie będę się musiała przedzierać przez wątki żeby podziwiać Twoje piękne wnętrza. Uwielbiam wnętrza, gdzie można grać dodatkami.
Pięknie masz !!!!!!!!!!!!!!!!! Co to za turkusowa narzuta na łóżku sypialnianym ?

joasiah
04-03-2013, 09:17
Remika ty tu na pewno mieszkasz? :D
świetne wnętrza :)

Remika2
04-03-2013, 09:41
Witajcie, witajcie:)
AnnNS2 dziękuję!
Milena7770 również dziękuję! Narzutka z Home &You:)
joasiah - dzięki dzięki! Czasami pomieszkuję:lol2:

Remika2
04-03-2013, 11:17
czy lampka nocna, którą masz w sypialni dla gości daje wystarczająco dużo światła, aby coś tam poczytać?

Witaj u mnie:) duś, ta lampka to Ikea seria NYFORS, teraz mam ją na komodzie w sypialni głównej:) Nie dość, że ma ściemniacz to można ją podnieść lub opuścić:) Z tej serri są jeszcze biurkowe, które ja mam na stoliczkach w sypialni, podłogowe duże i mniejsze. Spokojnie przy nich poczytasz:)

duś
04-03-2013, 11:39
no coś ty!? nie wiedziałam, że ona ma regulowaną wysokość. super! to rzuca nowe światło na moje poczynania hehe omacam przy najbliższej okazji
dziękuję za cynk!

reni1980
04-03-2013, 12:33
Remika bosko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę daj namiary na rolety te które wiszą w kuchni, najlepiej, gdzie kupione, za ile i jakiś link, bardzo dziękuję

GUMISIOWA
04-03-2013, 13:02
Absolutnie -jeden z najpiekniejszych domow na forum!!!Bez "przedziabdziania" i przeladowania niepotrzebnymi duperelami-PIEKNY!!!!!
Niech Wam sie dobrze mieszka!!!!

Peonia
04-03-2013, 13:05
Remika, boskie wnętrza na pewno będzie się Wam super mieszkało.
Bardzo proszę o namiar na umywalkę z dolnej łazienki oraz baterię wannową:)
Pozdrawiam, :bye:

rere79
04-03-2013, 13:37
Remika, urządziłaś z gustem swój dom. Wnętrza są przytulne, niezagracone. Wszystko ze smakiem!
Gratuluję!

jaliko
04-03-2013, 20:04
kochana kradnę narożnik :)
chyba na taki sie zdecyduje:) Twój nie jest z funkcją spania.?

kwadratowo
04-03-2013, 22:41
gratuluję wnętrz!!! mój minimalizm, prostota, kolorystyka i czystość formy znalazły się w Twoim domu! mam pytanie co do łazienek: proszę o nazwe płytek? jak sprawują się łazienki, które nie są wykafelkowane po sam sufit? właśnie jestem na etapie projektowania swoich i chcę dac płytki tylko w tych miejscach, gdzie to konieczne... czy szafki łazienkowe sa podwieszane czy stoją na nóżkach? z góry dziękuję za odpowiedzi... jestem pod ogromnym wrażeniem!!

margaryt
05-03-2013, 08:18
Wszystko pięknie stonowane. Moje klimaty!
Jakie planujesz krzesła w kuchni, pewnie te które masz nie są docelowe? Mam na razie te same i czegoś poszukuję ;)
Skąd czarny dozownik na mydło, bo trudno mi znaleźć?

Remika2
05-03-2013, 09:09
Witajcie dziewczęta i bardzo dziękuję za miłe słowa!:)
Mieszka się super:)
Odpowiadam na pytanka:
Reni1980 - rolety z Roletex.pl, wykonane na wymiar (profil alu) na własną odpowiedzialność gdyż nie wykonują w małych kasetach takich szerokości jak my mamy. A u nas sporo ponad 1,40m.
Peonia - umywalka z Villeroy&Boch seria Loop & Friends, a bateria wannowa to Tres Cuadro - z kaskadą.
jaloko - niestety narożnik nie ma funkcji spania, jeśli jesteś zainteresowana zakupem polecam wizytę w Max Flizie:)
kwadratowo - łazienka parter to podłoga Corten Blanco z Tau Ceriamica, na ścianie płytka i dekor: Refin Artech grigio. Łazienka góra: podłoga jak na dole Tau a ściany i dekor: Nord Gris. Na obecną chwilę nie mam żadnych problemów ze ścianą bez płytek. Na ścianie farba z KABE, zmywalna. A szafki łazienkowe wiszą na kilku kołeczkach (obydwie).
margaryt - krzesełka to tzw "chwilówki":) jednak już niedługo minie rok:) Szukam docelowych krzeseł, niestety stół jest dosyć skomplikowany bo zawiera i metal, fornir i szkło - stąd ciężko dobrać. Na razie nie mam ciśnienia, poszukuję tego jedynego, A dozownik kupiłam w leroy merlin - ti bardzo mnie to zdziwiło:)
Pozdrawiam:)

lenka25
05-03-2013, 13:32
Witam się i ja:) piękne wnętrza będę zaglądać:) a pamiętasz może nazwę swojego narożnika? pozdrawiam:bye:

Remika2
05-03-2013, 13:52
lenka25 - witaj, narożnik maxliving Nova.

lenka25
05-03-2013, 19:15
Bardzo dziękuję za odpowiedź:)

kwadratowo
05-03-2013, 22:03
dziękuję za odpowiedź. mam jeszcze jedno pytanie czy w urzadzaniu łazienek pomagał projektant czy to inwencja własna? a może polecisz program do projektowania, bo ja walcze ze swoimi łazienkami i jak widzę te piękne łazienki to dochodzę do wniosku, że chyba mnie to przerasta... a tak nie mogłam doczekac się wykończeniówki...

proximka
06-03-2013, 06:43
:D

Remika podrzuć namiar na lampę stojącą na trójnogu, szukam takiej do salonu]

Remika2
06-03-2013, 09:07
czy w urzadzaniu łazienek pomagał projektant czy to inwencja własna? a może polecisz program do projektowania, bo ja walcze ze swoimi łazienkami i jak widzę te piękne łazienki to dochodzę do wniosku, że chyba mnie to przerasta... a tak nie mogłam doczekac się wykończeniówki...

Łazienki projektowałam sama bez programu, ale z pomocą fliziarza, który tłumaczył mi pewne niezrozumiałe dla mnie kwestie:) Miałam dokładnie tak jak ty, temat mnie przerastał i byłam o krok od zatrudnienia projektanta. Tak się dzieje kiedy widzisz gołe ściany i nie potrwafisz sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał efekt końcowy. Masz 100 myśli na sekundę i myślisz - to nie na moją głowę... Nawet położenie płytek nie daje jeszcze żadnego obrazu i spokoju. Dopiero jak zawiśnie ceramika, lustro, szafka, nie wspomnę o dodatkach typu dozownik ręcznik..... dopiero wówczas czujesz, że to jest to. Dlatego musisz być wytrwała, konsekwentna w wyborach nie łamać się opiniami najbliższych gdy łazienka jeszcze nie gotowa a komentarzy już cała masa, że zimno, nieprzytulnie etc :) Głowa do góry!!!! Jak chcesz, podeślij na priva jakiś rys Twoich łazienek z opisem gdzie masz jakie przyłącza, może będę mogła coś podpowiedzieć. Jeśli oczywiście chcesz:)

Remika2
06-03-2013, 09:13
Remika podrzuć namiar na lampę stojącą na trójnogu, szukam takiej do salonu][/QUOTE]

Witaj proximka :) lampa w salonie to Pyramid, ona ma czerwony przewód - weź to pod uwagę:) Występuje też biała:)

kamiku
06-03-2013, 12:04
Remika, witam sie i ja :bye:

Domek masz sliczny :rolleyes: moje klimaty.. ;)
wszystko do siebie pasuje, styl jest konsekwentny.. no pieknie! :)

Remika2
06-03-2013, 14:08
kamiku witam Cię serdecznie:)
Dziękuję za miłe słowa, Ciebie również podglądam, pięknie masz.

Monia_22
07-03-2013, 12:51
Remika2 super, że założyłaś własną galerię! Kiedyś już pisałam Ci n pw, że wnętrza są zachwycające, spójne, z klasą, dopracowane, po prostu piękne!! Gratuluję domu i dorego gustu!
Mam pytanie odnośnie szafek w łazience, czy robił je stolaż na zamówienie i czy są one z mdfu?

Remika2
07-03-2013, 13:12
Monia_22 - witam Cię serdecznie!!! Tak pamiętam, dziękuję jeszcze raz:) Twoje wizualki wymiatają :jawdrop:, nie mogę się doczekać realizacji. Odpowiadając na Twoje pytanko, tak to mdf lakierowany. Pozdrawiam

Monia_22
07-03-2013, 13:32
Dzięki, mam nadzieję, że w końcu zacznie się coś dziać odzwierciedlającego wizualki.

Remika czy w łazience na dole szafka składa się z szuflad? Masz może jej wymiary? Lakierowany blat mgf sprawdza się ok w łazienkach?

aneta s
08-03-2013, 14:42
pięknie!

czuszka
08-03-2013, 19:17
Remika, już w wątku łazienkowym się zachwycałam Twoimi wnętrzami, teraz też się tu wpisuję zeby czasem nie przegapić jak coś nowego pokażesz :-)

Remika2
08-03-2013, 19:32
Remika, już w wątku łazienkowym się zachwycałam Twoimi wnętrzami, teraz też się tu wpisuję zeby czasem nie przegapić jak coś nowego pokażesz :-)

Dziękuje i witam u siebie:)

agulenkaosw
11-03-2013, 11:58
wszystko super remika :) swietny domek ;) atulacje za to,ze udalo Ci sie to wszystko fajnie polaczyc:)

efi26
11-03-2013, 20:50
aneta s - dziękuję:)

Wrzucam fotę ze zbliżeniem na donice.

http://imageshack.us/a/img23/6443/dscn7861oa.jpg

Remika2 gdzie kupiłaś te donice?

Remika2
11-03-2013, 21:27
[QUOTERemika2 gdzie kupiłaś te donice?[/QUOTE]

W Leroy Merlin - to Lechuza Cubico. Podaję wymiary bo pamiętam, że ktoś o nie pytał:) : wysokość 57 cm, podstawa 22*22cm.

agulenkaosw - bardzo dziękuję!

Monia_22
14-03-2013, 09:02
remika czy mogłabyś podać nazwy Twoich umywalek w łazienkach?

Remika2
14-03-2013, 09:33
remika czy mogłabyś podać nazwy Twoich umywalek w łazienkach?

Umywalki z Villeroy & Boch seria Loop &Friends:)

kolorowaa
14-03-2013, 10:17
witam,
pięknie tu u Ciebie - jestem pod wrażeniem.
i od razu mam pytanko odnośnie grzejników łazienkowych, szafek pod umywalkami, mebelków w sypialniach, stolika w salonie oraz kuchni - skąd mebelki - wiem wiem dużo pytań ale wszystko jest po prostu boskie.
aa i jeszcze co to za "trawka" rośnie sobie w łazienkach?;p to są żywe kwiatki czy sztuczne?

pozdrowiam:)

Monia_22
14-03-2013, 12:20
Umywalki z Villeroy & Boch seria Loop &Friends:)

Dzięki za odpowiedź, są bardzo ładne.

gosia-goja
14-03-2013, 13:30
:welcome: witam sie u Ciebie

przepiekne wnetrza pelne klasy i elegancji. Bardzo mi sie podoba

A powiedz co to za firma i model włączników w łazienkach do swiatla i jaki model przycisku geberit ten czarno srebrny

Super podoba mi sie :):cool:

amglad1
14-03-2013, 15:29
i ja się melduję i witam serdecznie:welcome:
:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

JEST PIĘKNIE!!!!::wave::wave:
stylowo,konsekwentnie, bez przeładowania,z dbałością o szczegóły - żurnalowo wręcz:)
gratuluję Remika :yes::yes::yes:

pozdrawiam z Znadmorza:bye:

hazeleyes1982
14-03-2013, 19:05
Remiko,zaintrygował mnie tytuł watku, wpadłam i ...nie mogę nic nie napisac, kiedy takie piekne rzeczy sie u Ciebie dzieją:)
Jest slicznie, elegancko i konsekwentnie:yes: Gratuluję:)

Remika2
15-03-2013, 12:43
:welcome:

kolorowaa witaj i dziękuję za miłe słowa!!!
Odpowiadam na pytanka:
- grzejniki łazienkowe ze stali nierdzewnej z Eko metal.
- szafki pod umywalkami (mdf lakierowany) oraz kuchnie i szafę w wiatrołapie wykonywała firma z Krakowa,
- mebelki w sypialni gościnnej to Ikea seria MALM a w sypialni "głównej" łóżko zamawiane z netu PRIMA czy coś w tym rodzaju + szafki nocne. Komoda z BRW seria Creatio
- stolik kawowy jak i jadalniany kupiony w Max flizie (to jedna seria) ale obawiam się że już wycofana, bo pamiętam że kupiliśmy je w promocyjnych cenach.
- w łazienkach sztuczna trawka z Ikei:) Donice czarne Lechuza Cubico a białe okrągłe z Ikei.

gosia-goja witaj i Ty:) również dziękuję, będę do Ciebie zaglądać bo masz bosko!
Włączniki mamy identyczne w całym domu tylko czasami inny kolor (łazienka piętro). To Simon seria Classic.
Przycisk do WC - to Geberit Sigma.

amglad1 - Witam serdecznie u siebie:)
Ja nadal mam przed oczami Twoje widoki zza okien:) i piękne wnętrza.

hazeleyes1982, bardzo, bardzo, dziękuję! Zaraz pooglądam Twoją galerię:)

POZDRAWIAM

Remika2
16-03-2013, 18:18
Zaktualizowałam galerię z pierwszej strony. Doszedł dywan w salonie oraz poducha. Wrzuciłam zdjęcia betonowej ściany i schodów. A teraz zmykam do kuchni... mam misję do wykonania :stirthepot: :rolleyes:

kolorowaa
16-03-2013, 22:00
Dziekuj bardzo Remiko za odpowiedz:) jeszcze mam pytanie odnośnie płytek i farb -jakie to kolory jakue serie jakue firmy? Jak sprawdza sie w łazience ściana bez płytek?? Bo bardzo mnie to zaciekawilo - i czy w prysznicu rowniez nie ma płytek?? To co to za farba i jak to wyglada jak sie zmoczy hmm...?

Remika2
16-03-2013, 22:19
Dziekuj bardzo Remiko za odpowiedz:) jeszcze mam pytanie odnośnie płytek i farb -jakie to kolory jakue serie jakue firmy? Jak sprawdza sie w łazience ściana bez płytek?? Bo bardzo mnie to zaciekawilo - i czy w prysznicu rowniez nie ma płytek?? To co to za farba i jak to wyglada jak sie zmoczy hmm...?

Płytki na parterze Refin Artech Grigio - kolor szary, ściany również lekki popiel - farba KABE zmywalna , na górze płytki z nord gris< ściany ten sam popiel z KABE. Podłogi z Tau Ceramica Corten Bianco. Ściany bez płytek dzięki odpowiedniej farbie są w 100 % zmywalne. Jak na razie nie mam problemu z zabudzeniem tych ścian, po prostu się nie brudzą bardzo. A pod prysznicem oczywiście, że mamy płytki:) :rotfl:Nie wyobrażam sobie takich miejsc bez:)) Widziałam też inne rozwiązanie np. ściany ze szkła.

Remika2
18-03-2013, 09:02
przemo123 - rolety z roletexu to te w kuchni, paneltracki (salon i jadalnia) zamawiane w innej firmie. Jeśli chodzi o kuchenne, to jest mały mankament którego się spodziewaliśmy (bo robione były na naszą odp.) - na środku dłuższego okna, troszkę marszczy się materiał. Najprawdopodobniej rurka wewnętrzna nie wytrzymuje aż takiej szerokości i ciężaru, że lekko się wygieła w kasecie i teraz materiał troszkę marszczy. Jest to niezauważalne dla kogoś kto przychodzi w gości, ale my niestety widzimy:)
Mamy też od nich zewnętrzne rolety i one są jak najbardziej ok. :)

kolorowaa
18-03-2013, 11:20
hehe dziekuje za odpowiedz
a jakie plytki sa w prysznicu? białe? bo nie widze zdjecia tzn na tym ktore jest to sciana wyglada jakby byla bez plytek zupelnie dlatego tez mnie to zaintrygowalo:)
pozdrawiam goraco:)

Remika2
18-03-2013, 11:52
hehe dziekuje za odpowiedz
a jakie plytki sa w prysznicu? białe? bo nie widze zdjecia tzn na tym ktore jest to sciana wyglada jakby byla bez plytek zupelnie dlatego tez mnie to zaintrygowalo:)
pozdrawiam goraco:)

A o którą łazienkę chodzi? W każdej łazience na ścianach pod prysznicem są te same co na ścianach w łazience + dekor z tej samej firmy i serii. Czyli parter Refin grigio-Artech a na piętrze Nord Gris.

bogumil
18-03-2013, 12:09
Przepiękne wnętrza....elegancko:) z klasą:)
Pozdrawiam
Beata:)

kwadratowo
18-03-2013, 21:39
przy okazji oglądania nowych zdjęć dopatrzyłam się przy kominku a raczej pod nim szybę, czy dobrze widzę? szukam alternatywy do płytek w okolicy kominka ponieważ podłogi wszędzie będą w panelach i chciałabym uniknąć ich zniszczenia przy użytkowaniu kominka. czy to faktycznie szyba czy może coś innego? jesli tak to pewnie jakaś specjalna? pozdrawiam

kwadratowo
18-03-2013, 21:42
ach i jeszcze podpytam o zlew w kuchni, a konkretnie o firmę? :)

talent11
18-03-2013, 23:19
Pięknie......
Jak się ogląda Twoje wnętrze to mam ochotę burzyć - to co dopiero wykończyłam i zacząć od początku....hmmmm
Pięknie...
Napisz proszę co masz za obrazek za kanapą w salonie i z jakiej firmy masz ławę bo jest świetna.....

No i miłego mieszkania!!!!!

meeru
19-03-2013, 10:19
Od kilku miesięcy przegladam internet w poszukiwaniu inspiracji do wnetrz w moim wykańczanym domu i kilka dni temu znalazłam wzorcowy dom!!!!TWÓJ!!!Jest perfekcyjny pod każdym względem, dopracowany w najmniejszym szczególe i widać że masz do tego dar!!! Pozwól uszczknąć choć mały procent z Twojego królestwa...:)

Proszę o informację jakie płytki są w kuchni i jadalni, o białe cokoły do tych płytek i kolor lacobelu w kuchni na ścianie.

~~slonko~~
19-03-2013, 11:44
Witam i ja :)

Pieknie urządzony dom :) kolory takie jak lubie ;)
cudne lampy nad stolem (ale az sie boje pytac ;)

Jestes zadowolona z płytek Nord ? Bardzo mi sie podobaja (wlasnie do mnie jada ;) chyba ;) ) 2 kolory i mam nadzieje, ze efekt na scianie bedzie rownie piekny, jak u Ciebie (chodz widzialam, ze polaczylas je z innymi).

pozdrawiam

Remika2
19-03-2013, 17:50
bogumil, talent11, meeru, slonko :welcome: i dziękuję za miłe słowa!!!

Remika2
19-03-2013, 17:57
czy to faktycznie szyba czy może coś innego? jesli tak to pewnie jakaś specjalna? pozdrawiam

kwadratowo - tak to hartowana szyba. Miałam te same dylamety, płytki jakoś nie do końca tam widziałam. Pod taflą szkła mam zciety wierzch deski 3- warstwowej takiej jak w salonie. Jestem bardzo zadowolona, choć nie wiadomo dlaczego, i z której strony wchodzą mi pod nią "paprochy".

Zlew to Teka Aura 45.
:bye:

Remika2
19-03-2013, 18:03
Napisz proszę co masz za obrazek za kanapą w salonie i z jakiej firmy masz ławę bo jest świetna..

talent11 - akurat z obrazka to ja za bardzo nie jestem zadowolona :no:, wisi tam jeszcze tylko dlatego, że nie mam na chwilę obecną zamiennika:) Zakupiony w sklepie internetowym. Obecnie szukam. To coś, musi być zdecydowanie radośniejsze i lżejsze.... A ława kupiona w Max Flizie KRK, nie mam pojęcia czy miała jakąś nazwę, całkiem możliwe, że została już wycofana ze sprzedaży.

Remika2
19-03-2013, 18:05
meeru:lol: pisałam na priva - Dziękuję!!!

Remika2
19-03-2013, 18:10
Proszę o informację jakie płytki są w kuchni i jadalni, o białe cokoły do tych płytek i kolor lacobelu w kuchni na ścianie.

Płytki podłoga: Dessau Grey Tau, lacobel w kuchni biały.

Remika2
19-03-2013, 18:16
cudne lampy nad stolem (ale az sie boje pytac ;)
Jestes zadowolona z płytek Nord ? Bardzo mi sie podobaja (wlasnie do mnie jada ;) chyba ;) ) 2 kolory i mam nadzieje, ze efekt na scianie bedzie rownie piekny, jak u Ciebie (chodz widzialam, ze polaczylas je z innymi).
pozdrawiam
Lampy to Sotto Luce Itekki:) udało się nam je zdobyć taniej:)
Płytki Nord to ceramiczna płytka, choć wolę gresy to ona bardzo mi się podoba i jestem zadowolona. Faktycznie połączyłam ją z inną na podłodze Corten z TAu ale widziałam zestawienie z jaśniejszą na podłodze z tej samej serii i wygląda rewelacyjne. Dlatego na pewno będziesz zadowolona:)

shenkoka
21-03-2013, 23:56
witam się i ja..pięknie !!!!!

tytusek
22-03-2013, 18:23
Witaj Remika. Ja też Podziwiałam twoje wnętrza, zaglądnęłam tu przypadkiem bo szukam inspiracji do mojego domu. Jestem pod wrażeniem że sama to wszystko urządziłaś, bardzo gustownie. Ja dopiero zaczynam " zabawę " w wykańczanie domu . Jak minie ta uparta zima to kładziemy płytki w holu i kuchni. Mam do Ciebie pytanie z czego jest zrobiony cokół przy twoich płytkach i czy to się maluje farbą tą co ściany. I jeszcze zainteresował mnie ten beton przy schodach co to jest?

madzialena-lublin
22-03-2013, 20:46
Powiem krótko- WOW! :jawdrop::jawdrop: Gratuluję, super wnętrza, Jak sobie wybuduję nowy dom, to też tak chcę :D

Remika2
22-03-2013, 21:03
Shenkoka, tytusek, madzialena-lublin witam Was i dziękuję!

tytusku, małymi krokami do celu:) Powodzenia!
Listwy przypodłogowe to Legrus z MDF-u. Moje w kolorze białym. To gotowy produkt, nie wymaga malowania. A beton na ścianie to tynk dekoracyjny Oikos Cemento.
:bye:

koza79
22-03-2013, 22:24
[/B]Remika[/B] nie powiem nic odkrywczego - wszystko masz pięknie urządzone i przemyślane. Gatuluję.:)
Chciałam cię zapytać co masz położone na półkach karton gips pomiędzy salonem a jadalnią?. Czy to jest szkło bezbarwne czy mleczne a może jeszcze coś innego?

Sharlotka
23-03-2013, 06:19
Remika,
uwielbiam wracać do Ciebie, by delektować się widokiem Twoich wnętrz!
Kocham te kolory, a już połączenie turkusu z żółcią jest obłędne, bardzo energetyczne i wiosenne!

tytusek
23-03-2013, 11:55
Remika dziękuję za odpowiedz. Będę tu zaglądać i czerpać pomysły do swojego domku.:)

Remika2
24-03-2013, 10:39
[/B]Remika[/B] Chciałam cię zapytać co masz położone na półkach karton gips pomiędzy salonem a jadalnią?. Czy to jest szkło bezbarwne czy mleczne a może jeszcze coś innego?

Dzięki wielkie!!! Na półkach z KG mam lacobel, dokładnie taki jak w kuchni na ścianie:) Mleczne. Jednak na krawędziach wydaje się lekko niebiesko zielone, jak to szkło.

Remika2
24-03-2013, 10:45
Remika,
uwielbiam wracać do Ciebie, by delektować się widokiem Twoich wnętrz!
Kocham te kolory, a już połączenie turkusu z żółcią jest obłędne, bardzo energetyczne i wiosenne!

Dziękuję Sharlotko, zapraszam częściej:) Ten kolorek żółty to żywa zieleń, taka lekko seledynkowa:) Zdjęci atroszke przekłamują.
Kolorki wprowadzają trochę wiosny do wnętrza bo za oknem u mnie niestety biało;)

Remika2
24-03-2013, 10:46
Remika dziękuję za odpowiedz. Będę tu zaglądać i czerpać pomysły do swojego domku.:)

zapraszam, zapraszam:)

efi26
28-03-2013, 19:22
Remika2 gdzie kupiłaś czarno-biały obraz kobiety wiszący w salonie? i ten z literkami?

Remika2
29-03-2013, 09:37
Remika2 gdzie kupiłaś czarno-biały obraz kobiety wiszący w salonie? i ten z literkami?
Elfi26 obydwa w Ikei:) Pozdrawiam

illusjon
29-03-2013, 18:06
Wesołego Alleluja 180067

180068

koza79
29-03-2013, 22:39
Radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych
życzy koza 79

http://img547.imageshack.us/img547/9871/kartka1390.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/547/kartka1390.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

kakusek
30-03-2013, 17:50
http://images49.fotosik.pl/1852/01bca1ae9a49d1ad.jpg

aneta s
30-03-2013, 22:03
http://img845.imageshack.us/img845/2507/img0062xz.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F845%2Fimg0062xz.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)





Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych
życzy Aneta z rodziną

Remika2
01-04-2013, 20:00
Święta, Święta i po Świętach:)

Dziękuję za życzenia!!!! Ja życzę wszystkim słońca, zielonej trawki oraz pozytywnej energi:)

Zimo, Pani już podziękujemy!!!

http://imageshack.us/a/img826/3515/dscn8102.jpg

kumikko
06-04-2013, 07:47
Witam, jestem pod wrażeniem! Widzę, że masz przy umywalce baterię tres cuadro z kaskadą. Czy nie masz problemów z użytkowaniem, niektórzy twierdzą, że bardzo chlapie. Jak jest u Ciebie? Zakupiłam taką, ale mam niestety małą umywalkę i nie wiem czy nie wymienić.

woloch
06-04-2013, 11:47
Wow!Gratuluje pięknie urządzonego domku:-)Mam pytanie o dolną łazienkę jeżeli można....Jaka jest szerokość szafki po umywalką i co to za lampy w tejże łazience?

koza79
06-04-2013, 12:48
kumiko pozwolę sobie na wypowiedź co do tres quadro bo u mnie w górnej łazience taka była.
Była była i już wymieniona choć jeszze nie mieszkam. Dwa zimne prysznice mi wystarczyły. Myślę że dużo zależy od umywalki która ma do niej być. U mnie akurat woda wylewała się kaskadą prosto na przednią ścianę umywalki a stamtąd równie piękną kaskadą odbijała się na użytkownika :rolleyes::rolleyes:

Remika2
06-04-2013, 21:41
Witam, jestem pod wrażeniem! Widzę, że masz przy umywalce baterię tres cuadro z kaskadą. Czy nie masz problemów z użytkowaniem, niektórzy twierdzą, że bardzo chlapie. Jak jest u Ciebie? Zakupiłam taką, ale mam niestety małą umywalkę i nie wiem czy nie wymienić.

:welcome: kumikko:)
Potwierdzam bateria trochę chlapie, ale jak wspomniała koza dużo zależy od umywalki oraz ustawienia strumienia wody. Strumień można podkręcić na zaworkach. U mnie akurat strumień skierowany jest na otwór odpływowy, dlatego samo rozchlapywanie powodowane jest przez odbijanie się wody o myte dłonie.
Jeśli masz małą umywalkę chyba faktycznie warto ją wymienić na większą, albo jeśli masz taką możliwość możesz wymienić baterię z kaskadą na tą z perlatorem. Cóż - czasami design nie idzie w parze z funkcjonalnością:)

Remika2
06-04-2013, 21:47
Wow!Gratuluje pięknie urządzonego domku:-)Mam pytanie o dolną łazienkę jeżeli można....Jaka jest szerokość szafki po umywalką i co to za lampy w tejże łazience?

:welcome: woloch:)
jasne, że można:) Szerokość szafki to ok.2,4 m, a lampeczki to Cubric black. Pozdrawiam.

kakusek
06-04-2013, 23:37
Renia a bateria przy wannie jest ok? Straszni mi sie podoba tylko ta cena :(
Mam jeszcze pytanko o stalowa rame przy kominku.Miałas ja w zestawie z kominkiem czy robilaś gdzieś na zamówienie ?

Remika2
07-04-2013, 16:30
Renia a bateria przy wannie jest ok? Straszni mi sie podoba tylko ta cena :(
Mam jeszcze pytanko o stalowa rame przy kominku.Miałas ja w zestawie z kominkiem czy robilaś gdzieś na zamówienie ?

Do baterii wannowej nie mam żadnych zastrzeżeń, a rama kominkowa to gotowy produkt Jotul dopasowany do naszego wkładu Jotula.

nazwa12
07-04-2013, 17:58
Ja też jestem zachwycona Twoimi wnętrzami,pięknie bo minimalistycznie :) a ja mam pytanie,czy ten kamień w łazience już był biały,czy go malowałaś,ja mam tego kamienia dość sporo w domu i chcę go przemalować na biało i zrobić nad nim ładne oświetlenie,wtedy ma on swój urok,u mnie ostatnio biała farba i wszystko na biało jak leci :lol2:zaczęłam od dolnej kuchni i baaaardzo mi się podoba,teraz górna kuchnia będzie malowana,też na biało :) a tak wogóle to dziwne że dziewczyny jeszcze Cię nie zjechały za ten kamień,bo niby taki nie modny ;)

niessia
07-04-2013, 19:03
Piękny dom:) bardzo w moim stylu i wszystko fantastycznie do siebie pasuje i tworzy spójną całość, chciałam przy okazji zapytać co masz położone na podłodze w salonie? Pięknie się prezentuje.

woloch
07-04-2013, 19:54
:welcome: woloch:)
jasne, że można:) Szerokość szafki to ok.2,4 m, a lampeczki to Cubric black. Pozdrawiam.

Remika - to 2.4 m to długość od ściany do ściany a szerokość(głębokość)?Kurcze,myślałam o czymś takim,tylko u mnie akurat długość to 1,5 m a szerokość od ściany do drzwi to tylko 40 cm:-/
O ten kamień nad wanną też miałam pytać co to jest, piaskowiec?

Remika2
08-04-2013, 09:14
a ja mam pytanie,czy ten kamień w łazience już był biały,czy go malowałaś,ja mam tego kamienia dość sporo w domu i chcę go przemalować na biało i zrobić nad nim ładne oświetlenie,wtedy ma on swój urok,u mnie ostatnio biała farba i wszystko na biało jak leci :lol2:zaczęłam od dolnej kuchni i baaaardzo mi się podoba,teraz górna kuchnia będzie malowana,też na biało :)

:welcome: nazwa12:) Kamień był już gotowy, nie jest to czysta biel, taki bardziej jasno-popielaty, ale gotowy (Incana wanilia w bloczkach). U nas znajduje się przy wannie, dlatego pokryłam go tylko impregnatem to kamienia, żeby nie wchłaniał wody:) Zdecydowanie każdy kamień lepiej wygląda ja się go odpowiednio podświetli:) Też jestem zwolenniczką białych ścian. Biel nigdy nie wyjdzie z mody, daje duże możliwość i nie ogranicza!


a tak wogóle to dziwne że dziewczyny jeszcze Cię nie zjechały za ten kamień,bo niby taki nie modny ;)

Spróbowałyby :P Hehe, żart! Każdy ma swój gust i swoje pomysły:) Choć nie jest to nawet naturalny kamień to mam wrażenie, że idalnie wpasował się w surowość płytek ściennych a przede wszystkim podłogowych. U mnie w domu kamień miał być również w miejscu gdzie ostatecznie pojawił się beton, osobiście uważam że to była dobra decyzja :yes:

Remika2
08-04-2013, 09:17
Piękny dom:) bardzo w moim stylu i wszystko fantastycznie do siebie pasuje i tworzy spójną całość, chciałam przy okazji zapytać co masz położone na podłodze w salonie? Pięknie się prezentuje.

:welcome: i dziękuję!!! W salonie decha trójwarstwowa Eco Wood, Mocca White. Pozdrawiam!

nazwa12
08-04-2013, 22:01
Dziękuję za odpowiedz,to maluję ten nasz kamień,porządnie podświetlę i będzie ładnie :D

Remika2
21-04-2013, 19:25
Jest i domowy kącik biurowy:) Jeszcze nie skończony ale gotowy do pracy:) Więcej fotek na pierwszej stronie.

http://imageshack.us/a/img855/83/dscn8152l.jpg

Drop_Inn
21-04-2013, 21:51
Bardzo fajnie ze sobą grają wzory i kolory :yes:

To moje ulubione Twoje pomieszczenie :)

annNS2
22-04-2013, 07:02
kącik IDEALNY!! :) ehh...zebym mogla taki kącik wcisnac w jakis swoj kącik :( musze chyba mala z sypialni wyrzucic! ;)

Remika2
22-04-2013, 08:56
Bardzo fajnie ze sobą grają wzory i kolory :yes:

To moje ulubione Twoje pomieszczenie :)

Dziękuję bardzo:) Kolejny raz ogromny szacun dla IKEI:)

Remika2
22-04-2013, 09:00
musze chyba mala z sypialni wyrzucic! ;)

:rotfl: Ha:) Kiedyś mała opuści Waszą sypialnię:)

reni1980
22-04-2013, 09:20
Remika byłam zaś dzis na pierwszej stronie, nosz kurna zajebiscie masz, a pomysł na poduchy na sofie, no jak w katalogu BC:D:D:D:D:D:D:D:D

Remika2
22-04-2013, 10:01
Remika byłam zaś dzis na pierwszej stronie, nosz kurna zajebiscie masz, a pomysł na poduchy na sofie, no jak w katalogu BC:D:D:D:D:D:D:D:D

Reni dzięki !--- uwielbiam design BC, jednak ich ceny mnie rozwalają :mad:, dlatego zawsze szukam tańszych zamienników :) Ale jedną rzecz z BC muszę mieć:) do mojego biura:)

http://imageshack.us/a/img12/196/1111qh.jpg

reni1980
23-04-2013, 13:58
a co to?, od kiedy mi BC przenieśli w inne miejsce i nie mam po drodze to rzadko bywam, w każdym razie ja mam meble w salonie i jadalni i jestem bardzo zadowolona, klika dodatków tez mam, ale ceny niestety:(:(:(:(:(:(:(

Remika2
23-04-2013, 15:23
a co to?, od kiedy mi BC przenieśli w inne miejsce i nie mam po drodze to rzadko bywam, w każdym razie ja mam meble w salonie i jadalni i jestem bardzo zadowolona, klika dodatków tez mam, ale ceny niestety:(:(:(:(:(:(:(

Reni - rzeźba geometryczna na półkę z drewna bejcowana na czarno, taki gadżecik do biura:). A u Ciebie oczywiście widziałam te cudności!!!! Stolik kawowy chciałam ten sam tylko ale kasa:( Ja mam po drodze IKEA i Home &you dlatego ostatnio bazuję na dodatkach od nich.

Remika2
07-05-2013, 10:05
Wszystkich fanów IKEI zapraszam do świeżutkiego bloga mojej przyjaciółki:)
W room service znajdziecie pomysły jak się fajnie i niedrogo urządzić, bazując na meblach i dodatkach z Ikei. Przykładowe aranżacje pozwolą Wam stworzyć przytulne, nowoczesne, wygodne wnętrze.
Naprawdę warto to zobaczyc :yes: Dla mnie rewelka!!!

http://www.roomservicepl.blogspot.com/

AFRODYTA77
25-05-2013, 13:44
Hej Remika:)

Twoje wnętrza powalają :yes:,powiedz mi proszę jak to się robi żeby mieć taaaaaaki porządek?????

możesz mi napisać jak nazywają się czarne lampy wiszące w kuchni?

pozdrawiam serdecznie
domek AFRODYTA:)

Remika2
25-05-2013, 15:53
Hej Remika:)

Twoje wnętrza powalają :yes:,powiedz mi proszę jak to się robi żeby mieć taaaaaaki porządek?????

możesz mi napisać jak nazywają się czarne lampy wiszące w kuchni?


:welcome: AFRODYTA77 Dziękuję!!!
Czarne lampy to Sotto Luce Itteki.
Przepis na porządek:)
1. Sprzątasz wszystko dokładnie,
2. Robisz fotki,
3. Wrzucasz je na net,
4. I znowu możesz bałaganić:)))... do następnych zdjęć....

Pozdrawiam ciepło!!!

Ślężankaaa
25-05-2013, 20:26
Witaj Remika2 :bye:

Jestem pod wrażeniem Twoich wnętrz :D Gratuluję cudownego domu :jawdrop: Wszystko takie przemyślane, dopasowane, ślicznieeeeeeeeeee :yes:

Pozdrawiam :)

IZA30
26-05-2013, 10:02
Cudowne wprost wnętrza! Wszystkie moje ukochane kolory :jawdrop: 10/10 - brawo !!!

Remika2
26-05-2013, 13:33
:welcome: Ślężanka i IZA30 Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa:) Pozdrawiam

Remika2
26-05-2013, 13:51
Tak niewiele potrzeba a w sercu jakby radośniej:)
Ostatnio nabrałam ochoty na zdecydowane kolory. Jednak znając siebie mam wrażenie, że długo takie zostawienie u mnie nie zabawi:rotfl:
Jak na razie jest to mój nr 1. Czuję się świetnie, jest kolorowo, zabawnie.......:)

http://imageshack.us/a/img248/9687/dscn8233.jpg

Ślężankaaa
26-05-2013, 15:20
Remika2 :bye:
Obrazek jest bombowy :D Odrobina koloru i od razu salon i jadalnia zostały ożywione. Bardzo mi się podoba :yes:

annNS2
26-05-2013, 19:29
blaaagam - nie rezygnuj z kolorow! jest po porostu REWELACYJNIE!! :D a twoja kanape UBOSTWIAM :)

rere79
26-05-2013, 19:53
Stonowana baza i kropla koloru. Remika, jest rewelacyjnie!!! Lubię taki klimacik :)

Remika2
27-05-2013, 14:25
Ślężanka, annNS2, rere79 - dziękuję Wam bardzo!

Jakieś "kolorki" będą już zawsze, co jedynie zmieniać się może forma i kształt:)
POZDRAWIAM

ofca
27-05-2013, 16:04
wow!!
najpiekniejsze wnetrza na tym forum:)

***gdzie mozna kupic ten dywan z salonu?

Remika2
27-05-2013, 19:38
wow!!
najpiekniejsze wnetrza na tym forum:)

***gdzie mozna kupic ten dywan z salonu?

:welcome: ofca, dziękuję !!! Dywanik z Arte - salonu dywanowo wykładzinowego;)

KinMi
27-05-2013, 20:24
witam się i muszę przyznać iż twoje wnętrza są naprawdę boskie. :yes: mam pytanko jak duża jest twoja kuchnia z jadalnią oraz salonem? bardzo podoba mi się to oddzielenie poprzez schody i zastanawiam się czy to się u mnie zmieści:bash:

Remika2
27-05-2013, 20:40
witam się i muszę przyznać iż twoje wnętrza są naprawdę boskie. :yes: mam pytanko jak duża jest twoja kuchnia z jadalnią oraz salonem? bardzo podoba mi się to oddzielenie poprzez schody i zastanawiam się czy to się u mnie zmieści:bash:

:welcome: KinMi kuchnia z jadalnią i salonem to ok. 80-85 m2.

kakusek
27-05-2013, 22:23
Remika a wiesz ze ja tez od jakiegos czasu przestawilam sie na kolory i mam zamiar rowniez wprowadzac kolorowe dodatki :yes: Po znalezieniu tego bloga http://www.ola-inspiracje.blogspot.ie/2013/05/co-zrobic-z-czyli-pokoj-dzienny-na.html a teraz obejrzeniu Twoich wnetrz jestem pewna ze to dobry wybor :D Slicznie to wszystko komponujesz :yes:

Remika2
27-05-2013, 22:41
Remika a wiesz ze ja tez od jakiegos czasu przestawilam sie na kolory i mam zamiar rowniez wprowadzac kolorowe dodatki :yes: Po znalezieniu tego bloga http://www.ola-inspiracje.blogspot.ie/2013/05/co-zrobic-z-czyli-pokoj-dzienny-na.html a teraz obejrzeniu Twoich wnetrz jestem pewna ze to dobry wybor :D Slicznie to wszystko komponujesz :yes:

Witaj kakusku:) wnętrza Oli to moja bajka, szczególnie parter, salon, kuchnia...:) Oczywiście ja też zaglądam na tego bloga bardzo często. Jej blog przekonał mnie do kolorów, jak widzę nie tylko mnie:) Dobrej nocki.

Nesska
27-05-2013, 22:50
Remika jaki masz blat w kuchni???

Ja tu chyba pierwszy raz więc witam się :bye:

ofca
28-05-2013, 08:05
:welcome: ofca, dziękuję !!! Dywanik z Arte - salonu dywanowo wykładzinowego;)
szkoda, ze mam daleko do ich sklepow. a pamietasz moze, ktory zamawialas? nazwe/kolor? do sypialni mojej bylby idealny.
nie moge sie napatrzec na Twoje zdjecia :jawdrop: wszystko idealne jest!

greywolf
28-05-2013, 08:31
Remika, ten obraz to dobry wybór; moim zdaniem idealnie byłoby, gdyby jednak był większy ;)
Kolejnym razem, gdy będziesz miała ochotę na metamorfozę, możesz np. pomyśleć o dużym obrazie w podobnej kolorystyce, nie zawieszonym, a opartym o ścianę. W nowoczesnym wnętrzu, takim jak Twoje, wyglądałoby to kapitalnie.

Duży plus za pozbycie się wcześniejszego obrazu.

Remika2
28-05-2013, 08:46
[QUOTE=Nesska;5986538]Remika jaki masz blat w kuchni???

:welcome: Nesska blat Volkano Unico Pfleiderer:)

Remika2
28-05-2013, 08:51
szkoda, ze mam daleko do ich sklepow. a pamietasz moze, ktory zamawialas? nazwe/kolor? do sypialni mojej bylby idealny.
nie moge sie napatrzec na Twoje zdjecia :jawdrop: wszystko idealne jest!

Ofca już niestety nie pamiętam, a rachunek wyrzuciłam, ale to był dywan przycięty z grubej wykładziny, długi włos, kolor gray. Nie pomogłam za bardzo, co?;)

Remika2
28-05-2013, 09:02
greywolf dziękuję bardzo za opinię. Oczywiście, że myślałam o postawieniu dużego obrazu i oparciu o ścianę, jednak narożnik (mimo że oddalony od ściany) przysłoniłby przynajmniej połowę grafiki. Dlatego ta opcja niestety odpada:( Brałam też pod uwagę półkę na obraz.... Wydaje mi się, że wiszący wygląda dobrze, co jedynie mógłby być troszkę większy:) Mam wrażenie, że na zdjęciach obraz wydaje się mniejszy niż w rzeczywistości. W ogóle na zdjęcia wnętrza wydają się jakieś obszerne, a w rzeczywistości tak nie jest:) Mogę coś oprzeć jeszcze o ścianę pod schodami, ale tylko jak znajdę coś odpowiedniego.
A co do tryptyka - zdjęcie go było najlepszą decyzją jaką podjęłam w ostatnim czasoe:) Pozdrawiam !!!

Gojaiben
30-05-2013, 20:13
Witam
Mampytanie odnośnie schodów i balustrady czy mozesz napisac ile cię kosztowały? i ewentualnie namiary na wykonawcę!
Z góry dziękuje :)

ANKAg
01-06-2013, 16:28
Witam!

Jestem oczarowana wnetrzni Twoimi!!
podowiedz mi co to za plyty betonowe na scianie przy schodach szukam wlasnie czegos takiego!!

Remika2
01-06-2013, 16:41
Witam!

Jestem oczarowana wnetrzni Twoimi!!
podowiedz mi co to za plyty betonowe na scianie przy schodach szukam wlasnie czegos takiego!!

:welcome: ANKAg to beton dekoracyjny Oikos Cemento, tynk nadający się do nałożenia pacą:) Pozdrawiam

ANKAg
01-06-2013, 20:59
dzieki za szybka odpowiedz!!
jeszcze musze sie przyjrzec dokladniej bo wnetrza cudowne:)

ANKAg
01-06-2013, 21:02
ja jestem dopiero na etapie budowy. i wlasnie mi robia otwor na okno w kuchni Poprosilam budowlancow zeby mi osadzili okno na wysokosci 100 cm (tez mam w planach zlew pod nim) czy to nie za nisko? jaka masz dlugosc od blatu do parapetu? okno ma miec 65 cm wysokosci i 220 dlugosci.

ANKAg
01-06-2013, 21:04
wracajac do tego betonu :P wyglada jak plyty, tzn sa ,,rowki ' ,jak one sa robione?

kakusek
01-06-2013, 21:59
Renia jakimi farbami malowalas domek wewnatrz i gdzie sie zaopatrywalas? Bede miala tyle zalatwien podczas krotkiego urlopu ze zbieram namiary na wszystkie sklepy zeby uderzac w konkretne miejsca i nie tracic czasu na poszukiwania :yes:
Myslalam ze bede mogla w te wakacje porozmawiac o blizszych konkretach robienia lazienki (namiar od Ciebie :hug:) ale niestety nic z tego teraz nie wyjdzie bo musimy najpierw uzbroich kotlownie :bash:Dobrze ze chociaz ten namiar sobie przepisalam bo kilka miesiecy temu niechcacy wykasowalam cala skrzynke FM i wiekszosc danych ktore tam zbieralam poszlo w otchłan-taka ze mnie gapa :(
Mam nadzieje ze za jakis czas jak jeszcze o cos zapytam mnie nie powiesisz :no::D

Remika2
02-06-2013, 08:05
ja jestem dopiero na etapie budowy. i wlasnie mi robia otwor na okno w kuchni Poprosilam budowlancow zeby mi osadzili okno na wysokosci 100 cm (tez mam w planach zlew pod nim) czy to nie za nisko? jaka masz dlugosc od blatu do parapetu? okno ma miec 65 cm wysokosci i 220 dlugosci.

ANKAg skoro jesteś na etapie okien to na pewno nie masz jeszcze wylewek. Je oraz płytki również musisz wziąć pod uwagę szacując wysokość okna. Ja mam (już na gotowo) wysokość blatu na 91 cm + parapet odl. od blatu do okna ok. 25 cm. W standardzie kuchnie robi sie na ok. 85 cm. Mozna też nie robic parapetu, na forum jest masa pięknych nowoczesnych kuchni bez niego. Blat kuchenny jest na jednej płaszczyźnie aż do samego okna. Wydaje mi się że U Ciebie przy 100 cm bardziej cos takiego Ci wyjdzie - zapowiada się b. fajnie. Podglądnij stronke z kuchniami: Pochwalcie się swoimi kuchniami oraz bloga: http://ola-inspiracje.blogspot.com/2012/10/moja-kuchnia.html, podobne okno ma również Reni1980. Ja się cieszę że mam parapet, bez niego widoczny byłby z zewnątrz bałagan podczas gotowania:) - tak juz niestety mam umiejscowioną kuchnie względem drogi.

A jeśli chodzi o beton to rowki wykonywane były zaraz po nałożeniu tynku śróbokrętem z pomocą poziomicy:) Nie są idelanie równe, ale tak miało być - surowo:)

Pozdrawiam i POWODZENIA!!!

Remika2
02-06-2013, 08:20
Witaj kakusek. Farby z KABE lateksowe, nie mam już pudełka, dlatego nie sprawdzę Ci dokładnie co i jak. W Krakowie na pewno znajdziesz sklep, najlepiej pojechac tam, przy okazji kupisz jeszcze inne rzeczy. Co do łazienek to nawet dobrze, bo on teraz zarobiony jest:) A wiadomo bez kotłowni nie da się mieszkać. Spokojnie wszystko w swoim czasie. Jesteś niecierpliwa, jak ja:) HAHA
Pytaj, zawsze chętnie pomogę:)
Pozdrawiam

kakusek
02-06-2013, 10:53
Renia dziekuje :hug:Niecierpliwa to ja bylam 5 lat temu teraz to jestem wrecz sotoja spokoju:lol2: Robilismy tynk Kabe i mysle ze i farby wewnetrzne mieli a sklep jest w M wiec najpierw tam zagladne :rolleyes:

kakusek
02-06-2013, 11:05
Wczesniej mialam miec taka ramke193156 i przy niej kamieniarz twoerdzil ze lepiej zrobic z 4 czesci bo w jednym kawalku moga byc problemy z pekaniem. Czy u Ciebie wlasnie tak ma byc zrobiona obudowa grantitowa? Gora i dolem wkladu masz miec takie szersze paski?

Remika2
02-06-2013, 12:36
Wczesniej mialam miec taka ramke193156 i przy niej kamieniarz twoerdzil ze lepiej zrobic z 4 czesci bo w jednym kawalku moga byc problemy z pekaniem. Czy u Ciebie wlasnie tak ma byc zrobiona obudowa grantitowa? Gora i dolem wkladu masz miec takie szersze paski?

Kaka - czy to na pewno do mnie pytanko?:)

kakusek
02-06-2013, 13:20
Renia sorki mialam otwarte dwa okna :p masz racje to Sharlotce mialam napisac

dusiaczek
04-06-2013, 18:08
Witam Ciebie serdecznie
kreatywność, wizja, wykonanie są mega atrakcyjne dla podglądacza !!!!


mam pytanie jakiej wysokości masz okno i jakiej firmy????
pozdrawiam
Aga

Remika2
04-06-2013, 21:43
Witam Ciebie serdecznie
kreatywność, wizja, wykonanie są mega atrakcyjne dla podglądacza !!!!
mam pytanie jakiej wysokości masz okno i jakiej firmy????
pozdrawiam
Aga

:welcome: dusiaczek i dziękuję!!!
O które okno Ci chodzi konkretnie? Okna wykonywał stolarz na zamówienie.

dusiaczek
05-06-2013, 11:43
HI hi zaczytałam się w informacjach na temat odległości okna kuchennego od blatu - więc poleciał skrót myślowy :)
bo u mnie blat też na wysokości 90 cm, odległość okna od blatu 25/30 cm a okno wysokości będzie miało 70 cm
pozdrawiam
Aga

Gojaiben
06-06-2013, 13:03
Witam
Nie wiem czy dostała pani moje zapytanie odnośnie drzwi na górze i podłogi?
Ponowie moje pytanie czy kolor drzwi to wenge? z jakiej firmy drzwi, zrobione przez stolarza?
A podłoga na górze czy to panele? jaka firma?
Pozdrawiam :)

ofca
07-06-2013, 09:00
Remika, blat w kuchni masz czarny czy ma widoczne drobinki szarego koloru? na zdjeciach wyglada czarno, wlasnie szukam blatu z laminatu, i sa, ale wszystkie jakies w 'ciapki' :D

Remika2
07-06-2013, 18:01
Witam
Nie wiem czy dostała pani moje zapytanie odnośnie drzwi na górze i podłogi?
Ponowie moje pytanie czy kolor drzwi to wenge? z jakiej firmy drzwi, zrobione przez stolarza?
A podłoga na górze czy to panele? jaka firma?
Pozdrawiam :)

Gojaiben podłoga na górze jak i na dole to parkiet - deska 3 warstwowa Deco Wood mocca white. A drzwi wykonywane na zamówienie fornirowane, kolor wenge pokryty jeszcze bejcą czarną. W rzeczywistości jest to bardzo bardzo ciemny głęboki brąz, ale nie czarny.
Pozdrawiam:bye:

Remika2
07-06-2013, 18:07
Remika, blat w kuchni masz czarny czy ma widoczne drobinki szarego koloru? na zdjeciach wyglada czarno, wlasnie szukam blatu z laminatu, i sa, ale wszystkie jakies w 'ciapki' :D
Ofca blat jest w całości czarny, ale posiada delikatną strukturę (porównanie do zaschniętej skorupy lawy). Stąd wzięła się jego nazwa Volkan:) Nie zauważam żadnych kropek i innych jaśniejszych przebarwień.
tu link na zdjęcie i strukturę http://www.pytanieomieszkanie.pl/kuchnia/p-r-m-a-3248-blat_laminowany_jak_lawa/meble_kuchenne.htm
:bye:

Remika2
07-06-2013, 18:13
dusiaczek moje okno na wysokość podobnie jak u Ciebie:)

kanka9
07-06-2013, 18:23
Witam się i muszę napisać piękny domek ;-) Taki trochę w stylu mojego domku więc pewnie dla tego mi się podoba ;-)

bratkaf
07-06-2013, 19:30
witaj Remika, podziwialam twoje wnetrza na deccorii, na prawde mas zsie czym pochwalic,
moglabys zdradzic gdzie zamawialas napis w lazience, czy polecasz te firme?

Remika2
08-06-2013, 07:46
Witam się i muszę napisać piękny domek ;-) Taki trochę w stylu mojego domku więc pewnie dla tego mi się podoba ;-)

:welcome: kanka9 - dziękuję, ja również zaglądam do Ciebie - moje klimaty!!!

Remika2
08-06-2013, 08:06
witaj Remika, podziwialam twoje wnetrza na deccorii, na prawde mas zsie czym pochwalic,
moglabys zdradzic gdzie zamawialas napis w lazience, czy polecasz te firme?

:welcome: bratkaf - dziękuję!!! napis w łazience to naklejka matowa, zamawiana na allegro. Niestety nie znajdę teraz tej strony (nie pamiętam) Ale takich firm jest cała masa. Wykonywali napisy na zamówienie, przesłałam im tylko znaleziony cytat, rodzaj czcionki i już. Firma godna polecenia. W sumie otrzymałam dwa napisy bo pierwszy był wadliwy, ale w ciągu 2 dni wysłali kurierem na własny koszt poprawiony napis. Jeśli chcesz fajny nieoklepany cytat, warto poszukać cytatu w necie:) POzdrawiam

Remika2
09-06-2013, 15:30
zagościły u mnie sowy dwie...:)

http://imageshack.us/a/img593/690/dscn8301f.jpg

mariomili
09-06-2013, 15:39
Skąd jest łóżko sypialniane ?

Remika2
09-06-2013, 15:48
Skąd jest łóżko sypialniane ?

Witaj, łóżko kupione na necie PRIMA. Pozdrawiam

rere79
09-06-2013, 16:58
Remika, a ja pytam skąd ta grafika w sypialni? Ładna.

Remika2
09-06-2013, 18:23
Remika, a ja pytam skąd ta grafika w sypialni? Ładna.

rere79 to materiał zakupiony w Ikei i oprawiony:)

kakusek
09-06-2013, 20:28
Renia masz jakis sprawdzony sklep na ramki? Kiedys kupie sobie troche plakatow bo starsznie mi sie to spodobalo :D

ivy17
09-06-2013, 20:43
A ja ma pytanie o narożnik...bo teraz jakoś tam mi sie bardzo spodobał z sówkami:cool:

rere79
09-06-2013, 21:43
rere79 to materiał zakupiony w Ikei i oprawiony:)

Powaga :jawdrop:. Świetny pomysł. Idę poszukać ;)

anakris
09-06-2013, 21:47
Remika witam się w Twoim wątku:bye:
Cudny domek, dopracowany w najmniejszym szczególe, uporządkowany a przed wszystkim piękny:yes:

Chciałam zapytać o Lechuzę donice masz w macie czy w połysku?

Remika2
09-06-2013, 22:15
Kakusek jeśli chodzi o ramki niezawodna i tania jest IKEA, szczególnie seria STRÖMBY, sporo wymiarów, 2 kolory.

:welcome: anakris dziękuję :hug: donice błysk, ale są również matowe w sprzedaży.

ivy17 narożnik to seria Maxliving - Nova z Max fliz. Jestem maniaczką poduszek, a te sówki takie zabawne, urzekły mnie!!!:D Za niedługo niestety nie będzie gdzie usiąść, dlatego muszę chyba kilka poduszek schować :lol2:

:goodnight:

Remika2
10-06-2013, 22:09
Renia dziekuje :hug:Niecierpliwa to ja bylam 5 lat temu teraz to jestem wrecz sotoja spokoju:lol2: Robilismy tynk Kabe i mysle ze i farby wewnetrzne mieli a sklep jest w M wiec najpierw tam zagladne :rolleyes:

kakusek kiedy wybierasz się w moje okolice?:) No chyba, że już byłaś:( Jeśli nie - zapraszam na kawkę:)

kakusek
10-06-2013, 23:09
Bardzo mi miło i dziekuje za zaproszenie :hug: Początkiem lipca zawożę dzieciaki na wakacje ale niestety sama będę tylko "chwilkę" Mamy sporo rzeczy do pozałatwiania ale jeśli znajdę trochę luzu to z chęcia sie z Tobą spotkam :D Dam znać jak będę na miejscu i zobaczę jak nam pójdzie czasowo :yes:

GUMISIOWA
12-06-2013, 07:56
Remika-obled!!!!!!NORMALNIE OBLED:yes:
Prosto,minimalistycznie i pomimo tego przytulnie i cieplo!!!!!!
I TU potwierdza się to co zawsze mowie- umiar ponad wszystko!!!!
POZDRAWIAM

Sharlotka
12-06-2013, 08:56
Remika,
to prawda, uwielbiam wracać do Twojego domu!

A Ty Gumiśka wracaj no na FM ze swoim wątkiem, bo STRASZNIE Cię tu brakuje - Twojej energii, werwy i poczucia humoru.
I widoku Twoich obłędnych wnętrz!!!!

rere79
12-06-2013, 10:28
A Ty Gumiśka wracaj no na FM ze swoim wątkiem, bo STRASZNIE Cię tu brakuje - Twojej energii, werwy i poczucia humoru.
I widoku Twoich obłędnych wnętrz!!!!

Tak, tak Sharlotka dobrze pisze! Gumiśka​ tęsknię :hug:

Remika2
12-06-2013, 21:33
GUMISIOWA - dziękuję!!!! Czy coś mnie ominęło, nie widziałam żadnej galerii? Dołączam się do prośby koleżanek:)

Milena7770
12-06-2013, 22:31
Remika już się zachwycałam Twoimi wnętrzami, ale nadmiar pochwał przy tak pięknym domku nie zaszkodzi.
Co masz nad płytą w kuchni /? Szyba >? Lacobel ? To jest przezroczyste tak ?

Remika2
12-06-2013, 22:35
Remika już się zachwycałam Twoimi wnętrzami, ale nadmiar pochwał przy tak pięknym domku nie zaszkodzi.
Co masz nad płytą w kuchni /? Szyba >? Lacobel ? To jest przezroczyste tak ?

Milenka tak lacobel ale mleczny. A ty w końcu założysz swoją galerię? Mam ochotę pooglądać i domyślam się że dziewczynki równiez :popcorn:

Milena7770
12-06-2013, 22:40
Kurcze może się zmobilizuję w końcu, za tydzień przeprowadzka, to może pokażę jak się urządziłam :P choć sporo jeszcze brakuje w domu, a o obejściu nie wspomnę. Lacobel mleczny mówisz- to bardzo ładnie wygląda, ja mam kilka próbek i nic mi nie pasuje. Chciałam zwykłe szkło hartowane, okazało się raz, że drogie, dwa że trzeba by ściągać dwie wiszące szafki, żeby to jakoś włożyć tak żeby się nic nie dostawało pomiędzy. I kurcze zgłupiałam. A u Ciebie tak ładnie to wygląda.

Milena7770
12-06-2013, 22:42
A mi to jest ciężko zrobić zdjęcia, miałam zrobić zdjęcie okna, bo kupiłam rzymską na allegro i nie wiem jak wymierzyć i już 2 tydzień się za to zabieram. :bash:,

Remika jako, że mam lampy Italux Cubric do łazienki i na dniach będziemy je wieszać, proszę zmierz mi jaka długość kabla jest w Twoich ? Skracałaś coś ?

GUMISIOWA
13-06-2013, 13:32
Sharlotka,rere 79-:hug::hug::hug:

Remika-do Twoich wnętrz straszliwie mi daleko:yes:

Remika2
14-06-2013, 19:22
Milena - przeprowadzka za tydzień, to już!!! Koniecznie pokaż swoje gniazdko.
Lacobel jest super, jestem b. zadowolona. Znajomi planują szkło hartowane, ciekawa jestem jak im wyjdzie? Co do długości lampy Cubric - skracałam i to sporo. U mnie sama linka ma 48 cm, ale ja mam jeszcze podwieszaną belkę z KG dlatego są jeszcze niżej o kilkanaście cm.
POWODZENIA!!!

mirkapki
17-06-2013, 19:13
Wpadłam z rewizytą
bardzo ładne wnętrza, ład i harmonia tak jak lubię, okno w kuchni rewelka (skąd ja je znam :-)

kanka9
18-06-2013, 21:34
Sówki ślicznie wyglądają wśród tych poduszek ;-)
Ale sypialnia super wygląda ;-)

Remika2
21-06-2013, 14:28
Sówki ślicznie wyglądają wśród tych poduszek ;-)
Ale sypialnia super wygląda ;-)

Dzięki kanka:)

Remika2
21-06-2013, 14:33
Uwielbiam ten styl, te wnętrza..... moje niedoszłe inspiracje:)

http://imageshack.us/a/img90/7338/qj9u.jpg

http://imageshack.us/a/img259/6312/0nv4.jpg

http://imageshack.us/a/img843/8066/lhxx.jpg

http://imageshack.us/a/img441/1146/jdly.jpg

http://imageshack.us/a/img843/6209/w9yp.jpg

http://imageshack.us/a/img713/1108/9g4y.jpg

http://imageshack.us/a/img507/3452/96cm.jpg

http://imageshack.us/a/img707/7145/s74e.jpg

http://imageshack.us/a/img21/1811/obps.jpg

http://imageshack.us/a/img208/4300/2b25.jpg

http://imageshack.us/a/img542/7400/3brx.jpg

http://imageshack.us/a/img837/9287/0f8w.jpg

reni1980
21-06-2013, 14:46
widzę że jesteśmy pod tym względem jak 2 krople wody, to też mój ulubiony styl, Ty to chociaż masz tak kanapę wystylizowaną jak na zdjęciu, mnie nie wyszło, swoją drogą zdjęcie twojej kanapy jest najcudniejsze na fm

Remika2
22-06-2013, 21:11
widzę że jesteśmy pod tym względem jak 2 krople wody, to też mój ulubiony styl, Ty to chociaż masz tak kanapę wystylizowaną jak na zdjęciu, mnie nie wyszło, swoją drogą zdjęcie twojej kanapy jest najcudniejsze na fm

Ha, ha...Reni, nie wiem czy pamiętasz mój chyba pierwszy post na FM u Ciebie, kiedy ja byłam na etapie wykańczania wnętrz i przez przypadek znalazłam Twoją galerię:))) Było tam coś na temat tej "kropli wody":))

Remika2
22-06-2013, 22:07
Mamy już wieszak i pufę w wiatrołapie:)) W dalszym ciągu brakuje grafiki na ścianę....znów będzie kolorowo, bo nie ma jak kropla koloru na białej ścianie.

http://imageshack.us/a/img850/4171/agie.jpg

rere79
22-06-2013, 22:51
Remika, nuda Pani, nuda. Wszystko świetnie masz urządzone :D

Sharlotka
23-06-2013, 07:26
Remika,
co ja poradzę, że przy każdej wizycie w Twoim wątku nadużywam słów typu: świetna, obłędny, piękna:) - uwielbiam Twoje wnętrza.

No to dziś:
świetna szafa - otwierana klasycznie czy łamana? Jest do sufitu, tak?

kakusek
23-06-2013, 08:25
Renia zagladam do Ciebie i mysle ze nie da sie juz nic piekniej wykombinowac w Twoim domku bo wszystko takie cudne a jednka nadal mnie zaskakujesz :D Lustro i wieszak swietne -nawet kolor dobralas idealnie chyba ze robilas je na zamowienie ;)
Masz dar dekoratorski i powinnas wykorzystac to nie tylko w swoim domku :yes:

kakusek
23-06-2013, 08:33
Gdybys chciala wrzucic jeszcze troszke kolorku w postaci taboreciku np 196949 to służe namiarem http://fabrykaform.pl/Koziol_taboret_briq-p11085.html :)

Remika2
23-06-2013, 08:52
rere - dzięki wielkie:)

Sharlotko - również dziękuję, szafa główna pod sam sufit - zakończona po bokach i na górze jedynie zaślepką (inaczej się nie dało), otwierana klasycznie. Druga szafa (na buty) niestety kończy się na poziomie wysokości drzwi do piwnicy.

kakusku - Tobie również dziękuję:)) Taboreciki widziałam i zastanawiałam się nawet nad nimi. Jednak ja mam taką przypadłość, że wszystko co stałe chciałabym w trzech max kolorach:) Potem główną rolę grają już kolorowe dodatki. Dlatego zobaczę jak wyjdzie wiatrołap z kolorową grafiką. A wnętrze, które dodałaś również jest moim ulubionym (u mnie w folderze inspiracje jako nr 3:) Jeśli chodzi o wieszak i lustro, udało się dobrać prawie idealnie, wieszak Umbra a lustro IKEA w szerokiej fornirowanej ramie:) Kakusku, szukam jeszcze designerskiego stojaka na parasole, gdybyś coś, gdzieś... ślij:) Pozdrawiam!!!

kakusek
23-06-2013, 08:57
Własnie teraz zobaczyłam ze ten wieszak tez jest na stronie FF -juz kiedsy go gdzies widziałam :yes:
Niezbyt czesto przegladam teraz wyposarzenia wnetrz ale jak cos wpadnie mi w oko bede pamietac :yes: o tym gadzecie na parasole :hug:

Remika2
23-06-2013, 09:00
"Ktokolwiek widział ktokolwiek wie"
poszukuję - Firma Elic (ale jakoś znaleźć nie mogę!!! :bash:

http://imageshack.us/a/img832/8105/jwhs.jpg

Remika2
23-06-2013, 09:01
dzięki kaka :hug:

Remika2
23-06-2013, 10:10
Inspiracji ciąg dalszy.... Moje ukochane BC:)

http://imageshack.us/a/img199/9123/wqe.jpg

http://imageshack.us/a/img507/1391/4dmk.jpg

http://imageshack.us/a/img22/7623/2zgd.jpg

http://imageshack.us/a/img443/6339/j7fk.jpg

http://imageshack.us/a/img593/1538/4t2n.jpg

http://imageshack.us/a/img6/2454/htj7.jpg

http://imageshack.us/a/img547/762/fazm.jpg

http://imageshack.us/a/img593/8377/gfkh.jpg

http://imageshack.us/a/img402/223/uew2.jpg

http://imageshack.us/a/img11/1523/d06w.jpg

http://imageshack.us/a/img196/4742/3yny.jpg

http://imageshack.us/a/img829/6581/2oop.jpg

http://imageshack.us/a/img33/8781/r388.jpg

http://imageshack.us/a/img585/1801/4ruc.jpg

http://imageshack.us/a/img832/2985/ft8a.jpg

GUMISIOWA
23-06-2013, 10:21
Remika-no przestan już bo znowu mnie najdzie chcec budowy następnego domu:lol2:
A poważnie to jeśli to nie problem proszę prześlij mi na priva wymiary swojej szafy w wiatrołapie i cene.
Dostalam cene na swoja i lekko mnie z butow wyrwalo...
Czy Ty masz fronty z białego lakieru?
DZIEKUJE BARDZO!!!!

rere79
23-06-2013, 12:36
http://imageshack.us/a/img33/8781/r388.jpg




Mniam...

ivy17
23-06-2013, 14:42
A poważnie to jeśli to nie problem proszę prześlij mi na priva wymiary swojej szafy w wiatrołapie i cene.
Dostalam cene na swoja i lekko mnie z butow wyrwalo...
Czy Ty masz fronty z białego lakieru?
DZIEKUJE BARDZO!!!!
czy ja też mogę prosić ?? własnie myślę nad wiatrołapem, mam kilka wycen i chętnie porówna sobie :cool:

ślicznie u Ciebie, inspiracje tez mam w folderze ulubione :yes::yes:

Remika2
23-06-2013, 19:31
Gumiasiowa, Ivy17 -- szafa w wiatrołapie lakier mat. Szerokość całk. bez listew zaślepiających boki 148 cm, wysokość bez listwy górnej 237 cm. Środek: półki, wieszak i dwie wewn. szuflady. Cena na priv:)

reni1980
26-06-2013, 12:47
remika od piątku wyprzedaż w BC:D

efi26
26-06-2013, 14:04
Reni przepięknie wygląda Twój salon z nowym obrazem i kolorowymi poduchami, ślicznie!
Powiedz gdzie kupiłaś obraz?

Remika2
26-06-2013, 15:50
reni1980 - dzięki, również dostałam newslettera:)) Ale niestety zbieram na krzesła do jadalni a potem na wakacje, więc i tym razem niestety będę musiała odpuścić:cry:

efi26 - Dzięki, hmmmm... aż wstyd się przyznać, to moja kompozycja ramki z Ikei i materiału również z Ikei :lol2: Ostatnio mam jakąś manię z tymi materiałami:)

efi26
27-06-2013, 07:57
Remika jesteś niesamowita, sama to oprawiasz?
Super pomysł, a którą ramę wybrałaś? -pomęczę Cię jeszcze jeśli pozwolisz ;)
Powiedz mi jeszcze jaki jest kolor rolet w kuchni? chodzi mi o material i te listwy boczne, bo okna masz w orzechu tak?
Jaki kolor ścian jest na całym dole?

Remika2
27-06-2013, 11:08
Remika jesteś niesamowita, sama to oprawiasz?
Super pomysł, a którą ramę wybrałaś? -pomęczę Cię jeszcze jeśli pozwolisz ;)
Powiedz mi jeszcze jaki jest kolor rolet w kuchni? chodzi mi o material i te listwy boczne, bo okna masz w orzechu tak?
Jaki kolor ścian jest na całym dole?

Elfi26 męcz mnie, męcz, jeśli tylko będę umiała pomóc - pomogę:)
Ramka Stromby czarna 100x70 cm - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30151016/#/90209463
Kolor rolet to popiel ale zależy jak światło przyświeci wydają się trochę beżowo - popielate.
Listwy przy oknach - kolor aluminium, a okna b. ciemny palisander, prawie czarny.
Ściany na dole w całości białe Farba lateks KABE) (oprócz łazienki tam mam lekki popiel na ścianach i miejsc gdzie mam beton dekoracyjny.
Pozdrawiam serdecznie :)

Monia_22
27-06-2013, 11:57
Remika z racji tego, że ruszyła u nas wykończeniówka mam kilka pytań :) :
1) Jaki masz system otwierania szuflad w kuchni? Nie mogę dostrzec czy fronty są frezowane czy jest uchwyt.
2) Jaki masz zlew w kuchni?
3) Jakie macie włączniki i kontakty

Z góry dziękuję za odpowiedzi i zapraszam do siebie.

Edit: kolejne 2 pytanka :):
4) Jaką macie wysokość listwy przypodłogowej
5) Jakie klamki macie...

Remika2
27-06-2013, 12:41
Monia22 woow bardzo się cieszę... będzie co pooglądać!
U mnie biała część jest frezowana bez dodatkowych listew, czarna natomiast ma front prosty z małymi czarnymi uchwycikami,
Osobiście chętnie te białe frezy wymieniłabym jednak na jakiś uchwycik - listwę:(
Zlew to Teka Aura 45 Onyks a włączniki to Simon Classic... już biegnę podglądnąć jak się maja prace u Ciebie :rotfl: ......a raczej się toczę:)

agatah
27-06-2013, 13:25
Remika, a jak oprawiasz ten materiał w ramkę? Naklejasz tkanine czy jakoś inaczej naciągasz?

Remika2
27-06-2013, 13:41
Remika, a jak oprawiasz ten materiał w ramkę? Naklejasz tkanine czy jakoś inaczej naciągasz?

Te materiały (Ikea) są dosyć grube, najpierw rozprasowuję (ew. docinam, lub podwijam i zaprasowuję boki), odwracam ramkę, rozkładam materiał i przykrywam pleckami z ramki. Ramki z Ikei mają takie czarne klipsy przesuwne, nimi mocno dociskam i już. Nie ukrywam czasami trwa to trochę zanim będzie idealnie, bo albo wpadnie włosek psa, albo nitka albo coś się lekko pomarszczy...... Czasami lecą przekleństwa, ale tanim kosztem można mieć coś oryginalnego:) Akurat Ikea ma dosyć fajne wzorzyste materiały:)

Monia_22
27-06-2013, 13:48
Remika bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź.

Mogę jeszcze prosić o odpowiedź na te pytania?
1) Jaką macie wysokość listwy przypodłogowej
2) Jakiej firmy macie klamki oraz jaki to model.

heh... dużo wyborów jeszcze przede mną, także pozwolę sobie od czasu do czasu Cię pomęczyć :cool:

Remika2
27-06-2013, 14:50
Monia Listwy mają wysokość 8 cm, a co do klamek - chodzi Ci o konkretne drzwi..? W sumie mamy 3 rodzaje do wejściowych, do piwnicy i do drzwi górnych, a przepraszam 4 bo jeszcze do szklanych.. Kurde nie pamiętam ani jednej firmy. Poczekam na M może on coś zapamiętał:)
...no tak będzie teraz u Ciebie "gorąco"!!!! Wiem jak jest:) Tysiąc pomysłów, brak zdecydowania.....a czas, czas, czas!!!

agatah
28-06-2013, 08:53
Dzięki.
Ja z innym materiałem próbowałam, ale chyba jednak zbyt cienki był i się poddałam bo mimo klejenia, podkleajania wychodził jeden wielki szit!:mad::lol2:

Remika2
28-06-2013, 09:04
Dzięki.
Ja z innym materiałem próbowałam, ale chyba jednak zbyt cienki był i się poddałam bo mimo klejenia, podkleajania wychodził jeden wielki szit!:mad::lol2:
nie powiem żeby było to łatwe.....Ale faktycznie sporo zależy od materiału.

agatah
28-06-2013, 09:38
I do tego jeszcze to trzeba prosto na tej żyłce powiesić...:mad:

Monia_22
28-06-2013, 11:01
Monia Listwy mają wysokość 8 cm, a co do klamek - chodzi Ci o konkretne drzwi..? W sumie mamy 3 rodzaje do wejściowych, do piwnicy i do drzwi górnych, a przepraszam 4 bo jeszcze do szklanych.. Kurde nie pamiętam ani jednej firmy. Poczekam na M może on coś zapamiętał:)
...no tak będzie teraz u Ciebie "gorąco"!!!! Wiem jak jest:) Tysiąc pomysłów, brak zdecydowania.....a czas, czas, czas!!!

Nasze mają mieć 8,5 cm, więc patrząc na Wasze zdjęcia wysokość idealna :)
O klamkę chodziło mi przy tych ciemnych pełnych drzwiach u góry.

Remika zadowolona jesteś z matowej kuchni?

Dokładnie robi się gorąco, wczoraj wyjechałam po 2 godzinach, bo było kilka drobnych rzeczy do uzgodnienia :yes:

Remika2
28-06-2013, 11:19
Remika zadowolona jesteś z matowej kuchni?

Monia tak jestem zadowolona z matu bieli, nie wyobrażam sobie matu w czerni, ale biel jak najbardziej:) A jeszcze chciałam dodać, zostaw sobie te uchwyty z wizualek, są super (delikatne) i na pewno będą praktyczne!

magdalenamb
28-06-2013, 20:48
Piękne wnętrza, możesz zdradzić jakiej firmy są kinkiety nad schodami? Podobne do lamp Chors optiq, ale Twoje ładniejsze.:)

Remika2
28-06-2013, 22:24
magdalenamb witaj:) i dziękuję! Nasz kinkiet to Aquaform Cadra. Pozdrawiam.

Remika2
29-06-2013, 08:59
Inspiracje łóżkowe:)

http://imageshack.us/a/img825/4587/a1fl.png

http://imageshack.us/a/img7/2886/7fr7.png

http://imageshack.us/a/img46/8971/m225.jpg

http://imageshack.us/a/img707/7053/xm3r.png

http://imageshack.us/a/img62/335/7hxl.jpg

i jeszcze dwie salonowe z dedykacją dla annNS

http://imageshack.us/a/img832/5750/qlnj.jpg

http://imageshack.us/a/img189/5948/b8pn.jpg

rere79
29-06-2013, 11:10
Remika, sypiesz inspiracjami. Jedną sypialnię sobie podkradłam ;)
Minimal w Ozorkowie tez mam w ulubionych. Ogólnie Koszela ma fajne projekty.

Ola.U
29-06-2013, 12:12
Witam się :bye:
Pięknie u Ciebie :yes:,gratuluję :D

Remika2
29-06-2013, 17:46
rere79 widzę, że jesteś w temacie:)

Ola witam u siebie:)

GUMISIOWA
30-06-2013, 22:05
Remika-inspiracje tak BOSKIE jak Twój domek:yes:

reni1980
01-07-2013, 12:44
Remika a ja ci powiem, ze twoja sypialnia jest lepsza niż te powyzej:P:P:P:P:P:P to dlatego , że jestem zazdrosna:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Remika2
02-07-2013, 11:02
GUMISIA - dzięki:) a propos... zalicytowałam na Twoją kuchnię:) Ola na Twoją również:))
Reni - :P:p Dzięki. Szukałam też Twojej kuchni w rankingu, ale :confused: nie znalazłam, a szkoda, bo też mi się bardzo podoba!

reni1980
02-07-2013, 11:05
Remika moja już stara;), konkurs dotyczy kuchni pokazywanych w tym roku

Remika2
02-07-2013, 12:32
Remika moja już stara;), konkurs dotyczy kuchni pokazywanych w tym roku

Reni jak mówi stare powiedzonko "stara ale jara" albo "lepsze starsze niż nijakie":))) W sumie to dopiero jakieś 2-3 lata ma, nie?

IZA30
02-07-2013, 12:38
Dziewczyny,gdzie jaki kuchniowy konkurs dajcie linka :D

Remika2
02-07-2013, 12:44
A proszę;) http://muratordom.pl/kuchnia/pomysly-na-wykonczenie/najpiekniejsze-kuchnie-zobacz-kuchnie-na-forum-muratora-kuchnie-model-2013,58_10974.html

proximka
05-07-2013, 10:26
Widzę Remika że ty szalejesz z dodatkami, co wchodzę to zmiana. I muszę przyznać, że dobrze, że zmieniłaś obrazek nad kanapą bo tamten nie przypadł mi do gustu, za to ten super, w moim guście, można spytać gdzie kupiony?
Ja poluję na ten:
http://imageshack.us/a/img5/6088/nqw6.jpg

GUMISIOWA
05-07-2013, 11:03
GUMISIA - dzięki:) a propos... zalicytowałam na Twoją kuchnię:) Ola na Twoją również:))
Reni - :P:p Dzięki. Szukałam też Twojej kuchni w rankingu, ale :confused: nie znalazłam, a szkoda, bo też mi się bardzo podoba!

Remika-ale numer!!Ja właśnie niedawno dostałam cynk ze jakiś konkurs jest:rolleyes:
Dziekuje za głosik ale ja nie wiem czy my możemy glosowac;)Tak wogóle to ja musze powiedziec ze nie lubie takich konkursów bo jakbym była na końcu to chyba byłoby mi przykro:rolleyes:
No wiec ktoś mi gdzies linka podesłał ale tam nie zaglądam żeby lipy nie bylo:o;)

BUŻKA

lenka25
10-07-2013, 08:03
Remika, mam pytanie a raczej kilka pytań odnośnie szafy w wiatrołapie, właśnie jestem na etapie tworzenia swojej i jakoś nie mogę się z tym połapać:( Napisz mi proszę jaką szerokość ma ta opaska wokół szafy, czy na górze masz 1 półkę na pudełka a potem od razu wieszaki czy 2 takie półki i ostatnie czy pod wieszakami też masz jakieś półki czy już do dna nie masz tam nic chciałabym u siebie jeszcze wsadzić jakieś półki, szuflady na buty ale boję się jak z miejscem i tak siedzę nad tym od wczoraj o myślę jak to mądrze wszystko rozplanować:rolleyes: Pozdrawiam:bye:

Remika2
10-07-2013, 09:49
[Napisz mi proszę jaką szerokość ma ta opaska wokół szafy,

Lenka25 opaska wyszła z nierówności wnęki a mebelków, może być tak ,że opaski u Ciebie nie będzie, tak więc to raczej kwestia jak masz przygotowaną wnękę. Niemnie jednak u mnie jakieś 5 cm po bokach i ok. 8-9 na górze. Wyślę Ci na maila zdjęcia z wnętrza szafy, może będzie Ci łatwiej zaplanować własną.
(Prześlij mi na priva adres mailowy).
2/3 szafy - to na górze półka na pudełka, potem (idąc w dół) drążek na odzież wierzchnią, półka na np. torebki, parasole, następnie dwie szuflady na np. szaliki itp. oraz po prawej dwie półeczki na np. pantofle - gościnne. Druga część tj. 1/3 to szafka typowo gospodarcza, mam tam tylko dwie półki. Chowam do niej mopy, reklamówki, worki do odkurzacza i inne. Niestety projekt naszej szafy podyktowany był drzwiami od elektryki, wody, alarmu itp. Dlatego w pleckach musieliśmy zrobić drzwiczki albo wycięcia aby dostać się do nich.

lenka25
10-07-2013, 12:48
U mnie opaska też musi być, bo sufit krzywy:( wysyłam Ci adres mailowy na priva
Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc:bye:

ivy17
10-07-2013, 12:54
Wyślę Ci na maila zdjęcia z wnętrza szafy, może będzie Ci łatwiej zaplanować własną.


ja tez mogę poprosić :rolleyes: bo daje siedzę nad szafą i nie mam pomysłu :bash:

Remika2
04-08-2013, 14:51
Wakacje na półmetku, cisza na forum, cisza w naszym domu...:sleep:
Ostatnio pojawił się tylko jeden element, który rozweselił ścianę w korytarzu. Grafika, która miała wisieć w wiatrołapie, ostatecznie zajęła bardziej honorowe miejsce tj. korytarz pomiędzy jadalnią a salonem.

http://imageshack.us/a/img577/6611/avqt.jpg

rere79
04-08-2013, 17:36
Ładniutka grafika ;)

Ankubek
04-08-2013, 21:44
chylę czoła za konsekwencję i minimalizm
nie do końca moje klimaty, ale właśnie ta dyscyplina w urządzaniu wnętrz mnie zachwyca, obym umiała też trzymać się w takich ryzach :)

Remika2
05-08-2013, 08:42
Rere - dzięki!


chylę czoła za konsekwencję i minimalizm
nie do końca moje klimaty, ale właśnie ta dyscyplina w urządzaniu wnętrz mnie zachwyca, obym umiała też trzymać się w takich ryzach :)

Ankubek - :welcome: dziękuję, powodzenia:)

arbea
12-08-2013, 13:47
Remika piękne wnętrza.
Mam pytanie co to są za lampy nad stołem w jadalni

Remika2
12-08-2013, 14:09
Remika piękne wnętrza.
Mam pytanie co to są za lampy nad stołem w jadalni

:welcome: dziękuję:)
Lampy to Sotto Luce Itteki.

reni1980
21-08-2013, 09:49
Remika to wielkie lustro w tle to z BC?:(

Venus_m
21-08-2013, 10:01
Remika pięknie, brawo :) :)

Remika2
21-08-2013, 11:40
Booooska ta grafika :jawdrop:,gdzie można taką zamówić ???

Hej Ola, dziękuję:)) Grafika to autorski pomysł mój i mojej przyjaciółki.
Czytałam, że zdecydowałaś się na dodanie koloru żółtego - bardzo dobry pomysł! Kolor idealny do Twoich wnętrz.

Reni1980 - lustro z Ikei pokryte fornirem:) Bardzo solidne - uwielbiam je. BC to w dalszym ciągu nie moja półka:cry:

Venus - dziękuję:)

Lato w pełni a w głowie rodzą się już pomysły na jesienne wnętrza:) Zadaję sobie pytanie, czy ja kiedyś osiągną "ZEN" :confused:

reni1980
21-08-2013, 11:52
Remika a już myślałam, dla mnie też nieosiągalne:(:(:(:(

Remika2
01-09-2013, 13:42
A można u niej taki wydruk zamówić :lol: ???

Hej Ola, plik z plakatem mam tylko w tej wersji kolorystycznej co u mnie.

duś
01-09-2013, 17:30
a tutaj bardzo podobna graficzka http://trendybox.pl/produkty/produkt/pokaz/plakat-01-gravity---70x100cm,1774,salon,grafika-i-plakaty

Ola.U
01-09-2013, 19:14
Buuuuuu ,szkoda :(
Bo ja bym chciała taką jak Twoja ,tylko trójkąty fuksja i niebieskie ,zamieniłabym na miętowe :rolleyes:

annNS2
02-09-2013, 08:28
remika2a u mnie pasowala by w takiej samej kolorystyce jak u ciebie! :D z checia bym cos dowiesila do swoich obrazow... ;)

narendil
02-09-2013, 09:01
Dziewczyny, ale to żadna filozofia :D
Najpierw siadacie do programu graficznego, potem niesiecie do punktu wydruków wielkoformatowych i cieszycie się efektem na ścianie.

Remika2
08-09-2013, 13:38
Nie wytrzymałam, musiałam na jesień odmienić troszkę sypialnię....

http://imageshack.us/a/img812/7654/e9ji.jpg

http://imageshack.us/a/img716/8879/wq1l.jpg

... i salon również. Obecnie poszukuję jeszcze żółtych poduch z włóczki i napaliłam się na jeden świecznik z BC:P

http://imageshack.us/a/img829/6280/hm8u.jpg

http://imageshack.us/a/img577/4261/fgrs.jpg

http://imageshack.us/a/img513/238/uvov.jpg

Świeczniki

http://imageshack.us/a/img12/6898/qqi7.jpg

http://imageshack.us/a/img829/7763/2dmt.jpg

bratkaf
09-09-2013, 07:51
witaj Remika twoje wnętrza wrecz powalają, dla mnie wszystko współgra rewelacyjnie.

Mam do ciebie pytanie, jaką grubość ma rama lustra, ktore masz z ikei. Ja mam do ikei troche daleko także nie mogę sobie tego zmierzyc. Chciałabym zamówić sobie lustro u szklarza, ale troche mniejsze bo te jest za duże do mojego przedpokoju, tylko bardzo podoba mi sie ta gruba rama. Jakbyś mogła to zmierz przy okazji, na stronie ikei są tylko wymiary całego lustra.

Pozdrawiam
PS. Kupiłaś już krzesła do stołu do kuchni?

diana_teresa
09-09-2013, 08:50
ależ pięknie u ciebie wszystko ze sobą współgra, co do poduch żółtych proponuje poszukać w sklepach z rękodziełem nawet internetowych jak Srebrana agrafka, pakamera czy artstacja

Remika2
09-09-2013, 09:16
bratkaf - serdeczne dzięki za miłe słowa :hug: Ramę zmierzę jak wrócę do domku, ale to będzie dopiero wieczorkiem... Jeśli chodzi o krzesła do jadalni, znowu mam dylematy, już prawie zamawiałam jeden model, ale coś jednak mi w nich nie leżało. Nie wykluczone, że w tym tygodniu zamówię inne do przymierzenia:)

diana_teresa Tobie również bardzo dziękuję:) Tak, szukałam poduszek wczoraj i nawet w pakamerze jedna mi się spodobała:) Zobaczymy...

Remika2
09-09-2013, 20:51
Mam do ciebie pytanie, jaką grubość ma rama lustra, ktore masz z ikei.

Rama lustra ma 20 cm:)

bratkaf
10-09-2013, 06:48
dzięki za odpowiedź:) chyba musze zrobić węższą

a ten sklep BC to który, u mnie chyba nie ma takiego i nie znam tego skrótu:)

annNS2
10-09-2013, 07:00
podpowiem bo juz nie spie ;) BoConcept :)

bratkaf
10-09-2013, 09:43
dziękuję, w takim razie zerknę co mają ciekawego:) może i mnie coś zainspiruje

reni1980
10-09-2013, 09:50
dziękuję, w takim razie zerknę co mają ciekawego:) może i mnie coś zainspiruje

oj napewno:yes::yes::yes::yes: potem będziesz tak wzdychać jak ja i Remika:lol2::lol2::lol2::lol2:

annNS2
10-09-2013, 10:31
to i ja sie dopisuje do wzdychajacych :D

Remika2
10-09-2013, 11:13
dziewczyny :rotfl: u mnie niestety zawsze na wzdychaniu się kończy:)

reni1980
10-09-2013, 11:20
Remika ty chcesz te świeczniki z ostatniego zdjęcia? to są z nowej kolekcji czy poprzedniej, jeśli z poprzedniej to widziałam je w sklepach na -70%