PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszkaniec Krakowa i jego niesamowity dom MILLION DOLLAR ROOMS



fenix2
06-03-2013, 16:27
Przezroczysta łazienka to tylko jedna z wielu atrakcji tego niesamowitego domu, który został pokazany w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=u-L03P3zFBQ#!

KOMENTUJCIE!
Jest wątek o kiczu to teraz coś dal równowagi. :)

firewall
06-03-2013, 16:48
Mina wnuczka na schodach, gdy babcia wychodzi z kąpieli ... bezcenna:cool:

robert skitek
06-03-2013, 17:12
Bardzo przepraszam, że wtrącę. Ale dla wyjaśnienia. To nie jest mój dom, Ja go tylko projektowałem. Niestety debilizm mediów w dawaniu bezmyślnych tytułów nie zna granic.

firewall
06-03-2013, 17:18
A o tym to chyba wiekszość na FM wie. Dom prezentuje się bajecznie i oby bogaci ludzie chcieli inwestować w dobrą architekturę.
Robercie, pomysł tej łazienki był Twój, czy inwestora?

robert skitek
06-03-2013, 17:27
To zawsze jakoś wychodzi razem :) Początkowo chodziło o wpuszczenie dziennego światła przez tą łazienkę. A potem to już poszło...
Odnośnie babci - wpuszczasz swoich rodziców i teściów na kąpiel do małżeńskiej łazienki przy sypialni???

twaro
06-03-2013, 17:35
No, no, no... robi wrazenie:yes:.

Ale twój też jest OK.

Jak to się teraz mówi: szacun:cool:.

firewall
06-03-2013, 17:58
To zawsze jakoś wychodzi razem :) Początkowo chodziło o wpuszczenie dziennego światła przez tą łazienkę. A potem to już poszło...
Odnośnie babci - wpuszczasz swoich rodziców i teściów na kąpiel do małżeńskiej łazienki przy sypialni???

Niestety dla mnie to był tylko obraz bo program był po angielsku. Stąd nie wiedziałem że to łazienka ściśle prywatna.
Jak pewnie sam zauważyłeś w tym filmie nie wszyscy rozumieją angielski.:cool:
A co do mnie - tak wpuszczam. Ponieważ obecnie posiadam jedną łazienkę!
Pewnie kiedyś pojawi się wątek na FM -"Czy posiadanie jednej łazienki jest faux pas?"

robert skitek
06-03-2013, 18:02
W tym akurat domu jest ich siedem.
A program nie jest o domu jako całości. Ten film jest wycinkiem odcinka, w którym pokazano ich kilka. Często tylko wybrane pomieszczenia.

fenix2
06-03-2013, 19:20
Chętnie bym obejrzał cały film. A łazienka ma żaluzję jak by co. :)

Elfir
06-03-2013, 19:40
Żaluzje? Jestem rozczarowana. Powinny być kryształy w szybie.
;)

żona m
06-03-2013, 21:40
super, cieszę się, że za oceanem zobaczą jakie domy projektuje się w PL i że Polska ,to nie tylko kraj pijanych hydraulików ale wspaniałych architektów.

FabianMclain
13-03-2013, 06:29
super, cieszę się, że za oceanem zobaczą jakie domy projektuje się w PL i że Polska ,to nie tylko kraj pijanych hydraulików ale wspaniałych architektów.

dokładnie tak, mam kontakt z zaprzyjaźnionym biurem sprzedaży projektów i bardzo dużo osób decyduje się na nowoczesne bryły projektów domów. Niestety część z nich musi obejść się smakiem, bo płaski dach w tych projektach jest przeszkodą w warunkach.

Ale wnętrze piękne, szacunek za odwagę przy projektowaniu!