PDA

Zobacz pełną wersję : Połączenie komina wentylacyjnego



darsalam
12-03-2013, 13:38
W kotłowni znajduje się piec na ekogroszek. Ściana działowa jest tak postawiona, że dzieli komin na dwie części jedna część znajduje się w kotłowni a druga w garażu. Komin wentylacyjny mam w pomieszczeniu obok (garażu).Muszę się teraz przebić przez ścianę działową kotłownia/garaż i połączyć kratkę w kotłowni z kominem wentylacyjnym w garażu.
Jakimi przewodami wentylacyjnymi to zrobić stalowymi czy PCV? Jakimi przekrojami? Kwadratowe czy okrągłe? Ma to jakieś znaczenie? Czy kominiarz będzie miał jakieś wątpliwości przy odbiorze? W projekcie domu też to tak było zaprojektowane

gentoonx
12-03-2013, 14:09
W projekcie domu też to tak było zaprojektowane

to czemu próbujesz być głupio-mądry i nie chcesz robić zgodnie z projektem???

darsalam
13-03-2013, 13:49
to czemu próbujesz być głupio-mądry i nie chcesz robić zgodnie z projektem???

Oczekiwałem jakiejś pomocy, rady a nie głupich docinków i nabijania sobie postów.

KrzysztofLis2
13-03-2013, 13:59
Będzie zatem rada: zrób zgodnie z projektem.

gentoonx
13-03-2013, 14:02
Oczekiwałem jakiejś pomocy, rady a nie głupich docinków i nabijania sobie postów.

Głupio zaczynasz i się dziwisz??? Piszesz że masz to w projekcie. Jeśli w projekcie to średnica lub wymiary kanału masz podane i jak go zamontować, jeśli nie masz tych danych tzn że masz rysunek poglądowy nie projekt czyli tzw aranżację. Więc się nie ciskaj tylko napisz prawdę co masz.