PDA

Zobacz pełną wersję : Mini - koparka Polexim



amciek80
15-03-2013, 12:39
Witam,

widze, ze ktos juz zalozyl watek na temat poleximu - czuje sie lekuchno zawiedziony dzialenim rebaka. a ja wlasnie mialem sie pytac czy ktos z Was widzial, dotykal lub mial przyjemnosc cokolwiek zrobic za pomoca mini - koparki wlasnie poleximu http://www.polexim-online.pl/?prod=64
Pachnie mi to ryzem, wyslalem do nich majla z prosba o wiecej zdjec - przyslali ale nie takie o jakie prosilem - pewnie nikomu sie $upy ruszyc nie chce i pstryknac tego o co prosi klient. Na pytania odnosnie silnika nie odpowiedzieli - czyli szajs, to samo pewnie pompa hydrauliczna.

Mam do wykopania sporo metrow (przylacze wody 80m, poglebienie rowu, kanaliza, rury do ggwc itp) i tak pomyslalem, ze moze warto zakupic jakas mala kopareczke.
Warto, nie warto? Szpadlem to sie zajade.

bercik3
19-03-2013, 09:35
Szczerze odradzam zakup tej mini koparki od firmy polexim. Okaże się, że tak jak w rębaku większość części jest chińskich, zrobione wszystko z bardzo słabych i tandetnych materiałów, wszystko będzie się rozlatywać po kilku dniach pracy. Jeśli mini koparka jest tylko do własnego użytku radzę wynająć kogoś z własnym sprzętem, żeby wykonał tą robotę. pozdrawiam