PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w wyborze drzwi



Robi25
18-03-2013, 11:05
Witam.

Jestem aktualnie na etapie stanu surowego otwartego. Niedługo będę miał okna. Chciałbym również zamówić drzwi zewnętrzne oraz dzielące garaż od reszty domu. No i mam z tym mały dylemat jakie drzwi wybrać. Wiem, że mają to być drzwi metalowe.

Wiadomo, że w domu będą montowane jeszcze instalacje, robione wylewki i tynki więc istnieje duże ryzyko uszkodzenia takich drzwi. Czy nie lepiej kupić na początek jakieś tanie drzwi z marketu które mają w środku ocieplenie z pianki? Czy może lepiej od raz porządne drzwi które będą służyły długo.

Kolejne rzecz to drzwi między garażem i domem. Garaż będzie nie ogrzewany, więc drzwi te również muszą być ocieplone no i szczelne aby nic z garażu się do domu nie przenosiło.

Proszę o wszelkie rady. Może macie jakiś sprawdzonych producentów drzwi.

Pozdrawiam

ClNEK
18-03-2013, 11:45
Między garaż a dom proponowałbym drzwi Gerda np model C, są antywłamaniowe (ponoć przez garaż łatwo wejść i złodziej ma trochę czasu na operowanie przy takich drzwiach). Nie są to drzwi zewnętrzne ocieplane ale na temperatury panujące w takim garażu wystarczą. Szczelność też myślę, że zapewnią na wystarczającym poziomie.

Wejściowe do budynku zdecydowanie jakieś tymczasowe

Charlie
18-03-2013, 13:28
Sądzę, że drzwi między garażem a domem powinny być też PPOŻ.

finlandia
18-03-2013, 16:42
Dlatego ja zwykle proponuje B30 z Polskone. Duzo kolorow, antywlamaniowe, przeciwpozarowe. Cena ok 2 tys.

letitia
20-03-2013, 12:04
Witam,
podobają mi się te drzwi zewnętrzne do mieszkania co na zdjęciu w załączniku. Czy ktoś może wie jaki to producent i który model drzwi??

finlandia
22-04-2013, 16:28
Kolego D coś tam.
Przeczytałeś regulamin? Na forum takie reklamy są niemiło widziane, a w tym miejscu sprawnie działa moderacja.
Zapraszamy ponownie, ale z konkretną wiedzą,doświadczeniami, poradami.

phoenix75
09-05-2013, 07:22
Witam, ja również jestem na etapie wyboru drzwi, okien i zastanawiam się właśnie co zamontować pomiędzy garażem a mieszkaniem. Powyżej widziałem dwie konkretne propozycje, czy ktoś ma zamontowane u siebie takie drzwi z Gerdy lub Przeciwpożarowe Polskone ??