PDA

Zobacz pełną wersję : moduł monitoringu GPRS, a karta SIM Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI)



jeronimo
18-03-2013, 19:01
Witam,
zastanawiam się nad zastosowaniem Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI) firmy Aero2 w systemie alarmowym.
Czy ktoś jest wstanie mi odpowiedzieć czy np. Moduł monitoringu GPRS-T2 firmy Satel będzie poprawnie współpracował z kartą SIM Bezpłatnego Dostępu do Internetu oferowanego przez Aero2.

Na ich stronie wyczytałem:

Jakie są parametry techniczne Bezpłatnego Dostępu do Internetu?
BDI dostępny jest wyłącznie w zasięgu sieci Aero2.
pasma 900 MHz lub 2500MHz
technologia HSPA+ (900 MHz) lub LTE (2500MHz)



Jakie urządzenie umożliwia korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu?
Urządzenia telekomunikacyjne współpracujące z kartą SIM Bezpłatnego Dostępu do Internetu oferowanego przez Aero2.
Zgodnie z zapisami w Regulaminie Bezpłatnego Dostępu do Internetu urządzenie telekomunikacyjne umożliwiające za pośrednictwem karty SIM korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu to terminal kategorii 10, obsługujący transmisję danych w technologii HSPA+ w paśmie 900 MHz (pasmo 8 ) lub kategorii 3 obsługujący transmisję danych w technologii TD-LTE w paśmie 2500MHz (pasmo 38 ).


Urządzenia współpracujące: http://www.aero2.pl/modemy.html

Jakoś nie mogę znaleźć szczegółowej specyfikacji GPRS-T2... i nie wiem czy ten pomysł może wypalić? Co o tym sądzicie...

pozdrawiam

Maanniutek
20-03-2013, 20:59
Watpie czy ktos to testowal :) ale ciekawy pomysl. gprs ma dane do logowania do serwera gprs oraz wysyla sms. to drugie napewno nie pojdzie bo z tego co wiem to z areo nie wyslesz sms. najleoiej zadzwonic do dostawcy areo i tam spytac