PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam sprawdzonej ekipy do wyko?czenia poddasza - W-wa



_ZBYCH_
23-06-2004, 19:56
Jak w temacie. Mam ocieplenie i potrzebuję położyć płyty GK. Szukam ludzi z głową na karku, którzy wiedzą, co to jest pion, poziom, taśma ślizgowa, akryl, uniflott czy vario, gdzie i jaki profil zastosować, itp.

Macie kogoś godnego polecenia???

_ZBYCH_
24-06-2004, 20:45
Nikt nie zna fachowej ekipy??? :roll:

_ZBYCH_
26-06-2004, 20:24
:roll:
Nie macie poddaszy wykończonych płytami GK, czy nie mieliście fachowych ekip do tych prac??? :roll:

A może już nikt nie chce ze mną gadać :cry:

Piotruspan2000
28-06-2004, 09:54
Mam zawodowcow.
Powiedz ile tego jest do zrobienia - ile metrow? Czy rowniez ocieplenie? czy mogliby u ciebie spac? tzn na budowie? i gdzie. Kiedy mozna podjechac i zobaczyc.

pozdrawiam
PP

Jacek Dudek
29-06-2004, 10:42
wysłałem wiadomość na adres e-mail.
jeżeli temat jest jeszcze aktualny, czekam na sygnał
tp

Pearl
29-06-2004, 12:07
być może miałbym taką ekipę. Nasze poddasze wykonali brawurowo. Nic nie pęka, gładko. Ludzie ci są bardzo poczciwi, ale mają jedną wadę: dużo pracy. Także jeśli mieliby zaczynać to na pewno nie od zaraz. Proszę o dokładne namiary (miejsce pracy). Podejrzewam, że woleliby dojeżdżać. Ile m2 ma poddasze, kont nachylenia dachu, ścianka kolankowa itp... Odpowiedź mogę dać dzisiaj lub jutro wieczorem. Pozdrawiam
Pearl

_ZBYCH_
29-06-2004, 20:25
wysłałem wiadomość na adres e-mail.
jeżeli temat jest jeszcze aktualny, czekam na sygnał
tp

Dziękuję. Jeszcze nie otrzymałem wiadomości, bo serwer pocztowy Polbox-u padł :(

_ZBYCH_
29-06-2004, 20:37
być może miałbym taką ekipę. Nasze poddasze wykonali brawurowo. Nic nie pęka, gładko. Ludzie ci są bardzo poczciwi, ale mają jedną wadę: dużo pracy. Także jeśli mieliby zaczynać to na pewno nie od zaraz. Proszę o dokładne namiary (miejsce pracy). Podejrzewam, że woleliby dojeżdżać. Ile m2 ma poddasze, kont nachylenia dachu, ścianka kolankowa itp... Odpowiedź mogę dać dzisiaj lub jutro wieczorem. Pozdrawiam
Pearl

Dziękuję za zainteresowanie. Mam podobną wadę, co oni i też na mnie z tego powodu klienci narzekają :lol: , więc rozumiem problem. Miejsce budowy, to W-wa - Białołęka, okolice ul. Ostródzkiej. Poddasze ma około 80 m2 podłóg i kąt nachylenia dachu 35 st. Ściana kolankowa jest tynkowana. W dachu są dwie lukarny i dwa okna połaciowe.
Projekt LIRA (http://www.mtmstyl.com.pl/projekt.asp?id=88).

mieczotronix
29-06-2004, 20:51
ja ci też wysłałem na mejla namiary na ekipę, która u mnie robiła. Jakbyś nie dostał, a byłbyś dalej zainteresowany to daj znać.

_ZBYCH_
29-06-2004, 21:00
ja ci też wysłałem na mejla namiary na ekipę, która u mnie robiła. Jakbyś nie dostał, a byłbyś dalej zainteresowany to daj znać.

No tak, ale po tym jak przecieli u ciebie przewód do alarmu, przyjechałem na serwis i oni się dowiedzieli ile kosztuje taki serwis, to jestem u nich spalony :( :wink: :lol:

P.S. Wysłałeś na prywatne konto czy firmowe, bo nie dostałem.

Olmiś
02-07-2004, 18:04
Ja też mam do wykonania sufity i potrzebuję dobrej ekipy !
Ok 130 m2 podłóg, lukarny, skosy 45 st. są tynki. Proszęo namiary - na forum lub na priv.

Z góry dziękuję !

Olmiś
02-07-2004, 18:09
Ja też mam do wykonania sufity i potrzebuję dobrej ekipy !
Ok 130 m2 podłóg, lukarny, skosy 45 st. są tynki. Proszęo namiary - na forum lub na priv.

Z góry dziękuję !

Olmiś
02-07-2004, 18:10
Ja też mam do wykonania sufity i potrzebuję dobrej ekipy !
Ok 130 m2 podłóg, lukarny, skosy 45 st. są tynki. Proszęo namiary - na forum lub na priv.

Z góry dziękuję !

Pearl
05-07-2004, 07:37
Zbychu,
okazało się, że zupełnie nie jestem w temacie. Ekipa, która u mnie pracowała jest zabukowana do sierpnia... 2005(!). W dodatku jeden z nich złamał nogę, więc pewnie muszą teraz "gonić" z robotą... Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.
Pearl

_ZBYCH_
05-07-2004, 07:50
Zbychu,
okazało się, że zupełnie nie jestem w temacie. Ekipa, która u mnie pracowała jest zabukowana do sierpnia... 2005(!). W dodatku jeden z nich złamał nogę, więc pewnie muszą teraz "gonić" z robotą... Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.
Pearl

:cry: :cry: :cry:
Szukam dalej...

Dzięki.