PDA

Zobacz pełną wersję : Sylwek z Nieporętu.



SylwekW
24-06-2004, 12:29
Mam nadzieję, że z Nieporętu. Jestem dopiero na etapie kupowania działki w Nieporęcie - Stanisławów I. Mam nadzieję, że wszystko się pomyślnie zakończy i jeszcze przed zimą coś się ruszy na naszej działce.

A może ktoś chce zostać moim sąsiadem :o . Jesli się nie mylę to chyba jeszcze kilka sąsiednich działek jest na sprzedaż. :wink:


Hmmm - jestem informatykiem ale to chyba profesja niezbyt pomocna przy budowaniu domu - tak więc pewnie pozytku z emnie nie będziecie mieli wielkiego.

Ale "bawię" się tez trochę fotografią to może ktoś z okolic bedzie chciał "obcykac" to i owo.

mamaWeroniki
21-09-2004, 22:41
Cześć Sylwek,
Ja tez z Nieporetu - od niedawna :)
Pozdrawiam:)
aha ja jestem inzynierem ale niestety nie od budownictwa :( a przydałoby się :)

gregor2
24-09-2004, 13:43
witam, ja planuję budowę na wiosnę koło Serocka, ale to rzut beretem od Nieporętu. Mama na jakim jesteś etapie? ja siedzę w finansach, to też ni jak sie ma z budownictwem.

mamaWeroniki
25-09-2004, 21:01
hej,
załatwiamy właśnie pozwolenie na budowę, i jednocześnie podłaczenie do wody wodociągowej i przyłacze gazowe aha no i prąd :)
uff... jak sie uda to fundamenty zalejemy jeszcze przed zimą a jak nie to ruszamy ze wszystkim na wiosnę a jak u Was?

gregor2
27-09-2004, 08:14
ja mam w tym tygodniu otrzymać projekt. teraz czekają mnie media. Niestety w tym roku z fundamentami nie zdążę. A szkoda, bo przynajmniej już coś by się konkretnego zaczęło dziać.
Macie już majstrów do stanu surowego??? To jest też dla mnie następne zadanie. Zastanawiam sie czy nie wziąść jednego murarza i pomocnika i z nimi murować. Zdecyduję sie chyba na BK na P+W. Mam niewykorzystany urlop z tego roku. I czuję ze w przyszłym jakieś choróbsko mnie złapie :-)