PDA

Zobacz pełną wersję : Dachówka Creaton Czarny w dobrej cenie (Kraków)



damiang
25-06-2004, 11:03
Może to zabrzmi jak spam, ale od razu mówię że nie mam w tym żadnego interesu.

Rozmawiałem dzisiaj z "moim" składem budowlanym na temat klinkieru. No i przy okazji pan zaproponował mi dachówkę Creatona CZARNĄ (tylko i wyłącznie) w promocyjnej cenie tzn. niewiele droższą niż Euronit który ja mam zamiar kupić.

Ponieważ już dawno zdecydowałem z żoną, że dach ma być brązowy, więc zostaję przy Euronicie, ale może ktoś z szanownych forumowiczów byłby zainteresowany.

Więcej szczegółów bezpośrednio w składzie. Namiary podam na priva.

Wojtek62
25-06-2004, 11:12
a jaki creaton - karpiówka, zakładkowa?
angoba, glazura?

alice
25-06-2004, 11:20
jakie ceny i jaki typ?

osowa
25-06-2004, 11:28
...

damiang
25-06-2004, 12:13
Aż musiałem zadzwonić i dopytać :-)

Nazywa się toto "kerafanka" (piszę ze słuchu), angoba, barwiona w masie. Cena ok. 3,05 netto. Dodatkowo w promocji propoponują akcesoria dachowe z dużym rabatem.

Z tego co patrzyłem to wyglądała raczej na błyszczącą, ale nie przyglądałem się dokładnie a i pokój nie był super jasny.

damiang
25-06-2004, 12:13
Zakładkowa (nie karpiówka).

Wojtek62
25-06-2004, 12:41
kerapfanne, zakładkowa solidna dachówka w zorem podobna do Robena
cena faktycznie atrakcyjna, kwestia ilości,
jak ktoś potrzebuje to warto

nnatasza
25-06-2004, 12:46
Cena bardzo dobra. Mam identyczną na swoim dachu, kupiłam ją w zeszłym roku - przed skokiem euro i oczywiście z vatem 7% za 3.38 netto! Jeżeli ktoś lubi ciemne dachy to polecam - bo muszę przyznać niezbyt skromnie :wink: , że dach mam piękny :D

Wojtek62
28-06-2004, 15:48
czy ktoś z forumowiczów skorzystał z tej oferty?

Tomasz M.
28-06-2004, 18:09
Cena bardzo dobra. Mam identyczną na swoim dachu, kupiłam ją w zeszłym roku - przed skokiem euro i oczywiście z vatem 7% za 3.38 netto! Jeżeli ktoś lubi ciemne dachy to polecam - bo muszę przyznać niezbyt skromnie :wink: , że dach mam piękny :D

Nnatasza, a drogo Cię wyniosły gąsiory i inne akcesoria? Twój dach nie wygląda na skomplikowany. Z moich doświadczeń (zrobione wyceny różnych dachówek na mocno połamany dach, około rok temu) wynika, że u Creatona koszt różnych zabawek, zwłaszcza takich jak czwórniki jest horrendalny (dużo więcej niż u innych producentów!). Jeśli ktoś ma dużo załamań, niech koniecznie żąda wyceny z wszystkimi dodatkami, żeby wyrobić sobie pogląd na koszt.

nnatasza
28-06-2004, 21:50
Nnatasza, a drogo Cię wyniosły gąsiory i inne akcesoria? Twój dach nie wygląda na skomplikowany.

Gąsior sztuka 24zł brutto.
Trójnik - 342 zł :evil: ! - ale potrzebowałam tylko 3 sztuki!

Wojtek62
29-06-2004, 09:48
Tomasz N,
w jakimś innym poście było o cenach akcesorii dachowych
sama dachówka jest cenowo zbliżona do Rupp czy Wiekora, ale dodatki znacznie się różnią na niekorzyść Creatona.
często spotykanym rozwiązaniem jest dachówka Creatona np, angoba miedziana a dodatki Wiekora też angoba miedziana - ok. 50% oszczędności
problem jest tylko z gwarancją gdy wykonawca spieprzy robotę lub po zimie coś się dzieje z dachówką, bo Creaton nie uwzględnia wtedy reklamacji.
pytanie tylko jak często są reklamacj