PDA

Zobacz pełną wersję : Mam dostęp do tanich szamb z laminatów



mariuszbryk1
26-06-2004, 12:45
szamba

vector
29-06-2004, 15:45
To znaczy po ile, jaka pojemność i skąd odbiór?
Może byłbym zainteresowany - myślę o łapaniu deszczówki.

Marek

fripp
04-12-2004, 06:11
Uwaga, wspólnie z jednym z bardziej znanych forumowiczów postanowiliśmy napiętnować osobnika "mariuszbryk1". Facet zwrocil się ostatnio do mnie z prośbą o udostępnienie dokumentacji przygotowanej mi przez firmę dotyczącą oczyszczalni. Podobno potrzebuje jej, bo zaczyna działalność w tej branży, no i zaczyna pięknie, bo od próby kradzieży projektu. Owszem, jeśli ktoś robiący projekty wyrazi zgodę na podzielenie się swoją wiedzą (np _ZBYCH_, Jareko, Pchełek.....), to o.k., ale jeśli facet pisze do mnie na priva, żeby mu podesłać dokumentacje wykonaną na moje zamówienie, to znaczy,że szacunek dla własności intelektualnej i praw autorskich ma żaden. Zaczyna, fajnie, ale NIE OD KRADZIEŻY. Uwaga, bo być może jego praca jest też tyle warta, co nic.

oczyszczalnia
08-12-2004, 21:34
Zaczyna, fajnie, ale NIE OD KRADZIEŻY. Uwaga, bo być może jego praca jest też tyle warta, co nic.[/quote]

Jeśli robi to z laminatów, a nie z polietylenu to tak JEST!!! :oops:

mariuszbryk1
09-12-2004, 11:51
Zaczyna, fajnie, ale NIE OD KRADZIEŻY. Uwaga, bo być może jego praca jest też tyle warta, co nic.

Jeśli robi to z laminatów, a nie z polietylenu to tak JEST!!! :oops:[/quote]

skąd wiesz jaka jest moja praca? Lepiej przekonuj ludzi tym co potrafisz a nie oczernianiem konkurencji!!! Podaj mi 3 argumenty w czym polietylen jest lepszy od laminatu!!! :lol:

oczyszczalnia
09-12-2004, 13:44
1. Polietylen nie wchodzi w reakcję ze ściekami.
2. Zbiornik polietylenowy jest monolitem!
3. Wytrzymałość zbiorników polietylenowych na ściskanie.

Pozdrawiam Robert :o

marcin_budowniczy
12-12-2004, 12:35
nuuu bardzo dobre argumenty!