PDA

Zobacz pełną wersję : Koszt remontu pod nowy pokój



vandal454
21-04-2013, 22:19
Mam zamiar zrobić nowy pokój. Wszystko prawie całkowicie od nowa, są już ściany tylko aktualnie nie jest te pomieszczenie nie jest używane.
- nowe ściany tzw. założenie płyt gipsowych
- wylanie posadzki
- założenie płyt na sufit
- założenie elektryki
- malowanie
- położenie paneli
- wstawienie nowego okna.

Wymiary pokoju: 6m x 4m x 2,5.

Jutro dodam resztę informacji jakieś zdjęcia.

Ile by średnio kosztowało wykonanie takie czegoś, bez robocizny.

Anna Lynch
29-08-2013, 08:36
Sugeruje skorzystać z serwisu www.remontomat.pl który automatycznie wyceni koszty remontu w stosunku do potrzeb, metrażu i materiałów można tam również znaleźć firmy które przyjęłyby zlecenie.

kkarpiu
01-09-2013, 10:32
Fajny serwis. Właśnie skorzystałęm z niego w celu obliczenia remontu pokoju, który sam wykonałem. Przy kwocie 7700zł, którą zapłaciłem, aplikacja wskazała 8300, czyli te 600zł różnicy to mało. Serwis jest po to by pokazać orientacyjny koszt... ah no i aby reklamować wykonawców :P

Anna Lynch
03-12-2013, 12:42
Tak, portal Remontomat.pl jest dość precyzyjny :) Jest to projket współwinansowany z Funduszu Unii Erupejskie - Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.. Uważam, że trzeba wspierać takie inicjatywy!

selftractor
04-12-2013, 22:48
Tak, portal Remontomat.pl jest dość precyzyjny :) Jest to projket współwinansowany z Funduszu Unii Erupejskie - Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.. Uważam, że trzeba wspierać takie inicjatywy!
A ja uważam że takie marketingowe wpisy wysyłane z profili tworzonych tylko w tym celu powinny być baczniej obserwowane przez administratorów.