PDA

Zobacz pełną wersję : Aranżacja pokoju dla 10 latka



kempess74
24-04-2013, 13:22
Witajcie,

mam problem z aranżacją pokoju dla syna. Proszę o pomoc "dobre duszyczki" tego forum :)
Pokój znajduje się na poddaszu, na dwóch przeciwległych ścianach (tych o dł. 4,3m i 2,75 m) są skosy - ścianka kolankowa ma 1,20m. W pokoju musi znależć sie miejsce na łóżko, takie już większe z pojemnikiem na pościel. Myślałam o formie zbliżonej do "starych" wersalek. Dodatkowo miejsce do nauki: biurko, jakaś szafka na książki, krzesło; miejsce na ubrania, zabawki. Dodatkowo chciałabym przewidzieć miejsce na późniejsze umiejscowienie TV. Pomimo tego, że pokój jest duży nie mam bladego pojęcia jak go zagospodarować. Wydaje mi się, że fajnie byłoby umieścić we wnęce łóżko do spania, a po drugiej stronie okna tarasowego dać np. biurko. Co o tym myślicie? Liczę na Wasze sugestie :)
Dodam, że w pokoju nie ma żadnych okien dachowych, jest tylko duże 3-skrzydłowe okno tarasowe o łącznej szerokości 2,7m. Okno umiejscowione jest od wschodu i nie za wiele promieni słonecznych przez nie wpada, ponieważ linia dachu jest wysunięta do przodu.

pozdrawiam