PDA

Zobacz pełną wersję : Karma Pro Pac, Earthborn Holistic bardzo prosze o opinie



braza
08-05-2013, 06:27
Kilka dni temu sprzedawca w sklepie zoologicznym bardzo usilnie namawiał mnie na kupno właśnie tych karm - Pro Pac i Eartborn Holistic, producent amerykański. Mam ONka i dwa koty, aktualnie pies (4 miesiące) karmiony jest Royalem - koszty spore i owszem, efekty jednak są. Porównałam ceny w internecie - cenowo faktycznie jest to lepsza oferta, przynajmniej Pro Pac, natomiast karma Eartborn Holistic to już cenowy kosmos, nie znalazłam jednak opinii właścicieli czworonogów na temat tych karm.
Może ktoś z Forumowiczów wie coś na ten temat?

ellaj
12-05-2013, 17:00
Braza, czy zwierzaczki maja jakies alergie?
Nie stosowalam tej karmy.
Mam bichona frise alergika. Nie moze nic jesc dodatkowego.
Weterynarz sprzedal mi Royala (sama chemia - przereklamowany), ale kupilam dla swietego spokoju. Zadna rewelacja.
Teraz stosuje Forza 10 diet.
Super karma. Jedno zrodlo bialka zwierzecego i troche warzyw.
Mam z ryba. Jest jeszcze drugi rodzaj z jeleniem i ziemniakami.

braza
20-05-2013, 07:10
Dziękuję za odzew. Alergii na razie nie stwierdzono i mam nadzieje, że tak zostanie dlatego szukam dobrej karmy ale w jakiejś przyzwoitej cenie.
W tej chwili planuję sprawdzić Acanę, ma dobre opinie więc zobaczymy, co mój pies na to...

ellaj
21-05-2013, 15:56
Acane testowalam, ale niestety po niej ma alergie.
Uzywalam dla malych ras, dla juniorow i grassland. Nie da rady:(
Pies siostry (labrador) jadl je bardzo chetnie.
Teraz moj ma Forza10 diet z ryba, a siostry bytowa z jeleniem tej samej firmy.
Sa super.
Jedno zrodlo bialka tylko.

ullerowa
22-05-2013, 19:04
My karmimy Acana dla szczeniąt szybkorosnacnych. Alergii nie stwierdzono. Niestety znacznie bardziej lubiane są wszelkie gotowane posiłki...niekoniecznie mięsne:cool:. Nasz hovawart ma 5 miesiecy.

gosja
22-05-2013, 22:00
Kilka dni temu sprzedawca w sklepie zoologicznym bardzo usilnie namawiał mnie na kupno właśnie tych karm - Pro Pac i Eartborn Holistic, producent amerykański. Mam ONka i dwa koty, aktualnie pies (4 miesiące) karmiony jest Royalem - koszty spore i owszem, efekty jednak są. Porównałam ceny w internecie - cenowo faktycznie jest to lepsza oferta, przynajmniej Pro Pac, natomiast karma Eartborn Holistic to już cenowy kosmos, nie znalazłam jednak opinii właścicieli czworonogów na temat tych karm.
Może ktoś z Forumowiczów wie coś na ten temat?


Karma Pro Pac to raczej niziny jakościowe, przynajmniej wg testów..niżej już tylko pedigree :-)
My dla naszej akity kupujemy taste of the wild, która w rankingu uzyskała najwyższą notę- 6 gwiazdek ( na 6 max)
tej samej klasy jest np. karma Orijen, z tym że jest droższa. Karmę kupuję na e-karma, bo tam mają często promocje, np kilkumiesięczny termin ważności. Przy wyborze karmy sugerowaliśmy się m in tą bardzo ciekawą publikacją jak niżej.Można tam przeczytać również, jak kombinują producenci. Karma, którą podajemy naszemu łobuziakowi bardzo mu smakuje, nie ma żadnych alergii, sierść błyszcząca, mało "odpadów" ;-) :-)
pozdrowienia :)
http://barbety.pl/wybor-karmy/

braza
25-05-2013, 15:40
Bardzo dziękuję! za wszystkie wypowiedzi.

Ullercia, miło Cie znowu widzieć:)

ILoveMyDogs
26-01-2014, 15:11
Karma ProPac to bardzo dobra amerykańska karma , stosuje ją od kilku dobrych lat i moje psy sa zdrowe i bez ządnych problemów z alergiami .

Jeżeli chodzi o Earthborn to jest to wyższa półka . Mam znajomego hodowce który karmi nią swoje dogi i mimo ze płaci torch za tą przyjemność to twierdzi że warto .