PDA

Zobacz pełną wersję : Kupie iglaki - drzwa i krzewy / male i duze



Piotruspan2000
28-06-2004, 15:36
Jak w temacie. Moze sa na Waszych dzialkach iglaki ktorych chcielibyscie sie pozbyc? np jest ich zbyt duzo. Z checia odkupie je od Was.

Najchetniej zachodnia czesc Warszawy lub okolice Warszawy.

pozdrawiam
PP

jatoja
29-06-2004, 18:53
Jak w temacie. Moze sa na Waszych dzialkach iglaki ktorych chcielibyscie sie pozbyc? np jest ich zbyt duzo. Z checia odkupie je od Was.

Najchetniej zachodnia czesc Warszawy lub okolice Warszawy.

pozdrawiam
PP

Mój znajomy ma za dużo swierków - ale o przesadzaniu mozna pomysleć najwcześniej w połowie sierpnia
Pozdrawiam

Piotruspan2000
29-06-2004, 20:22
Super! poprosze o namiary na priva!!!

dziekuje i pozdrawiam
PP

ozzie
29-06-2004, 22:23
Jatoja,
ja tez poprosze namiary na priva, ogrodem mamy sie zajac w sierpniu/wrzesniu po wybudowaniu stanu surowego. My tez z zach czesci Warszawy.
Dzieki

Piotruspan2000
01-07-2004, 15:14
ozzie... a skad dokladnie? moze razem transport zorganizujemy? w sieprniu czy wrzesniu oczywiscie...

pozdrawiam
PP

Rbit
01-07-2004, 15:40
Jesli chodzi o tanie roslinki to ja tez jestem zainteresowany . Wypatrzylem w ineternecie szkólke produkujaca młodzież (tzn małe 2 letnie roslinki) w pojemnikach P9 i P11 w calkiem przyzwoitych cenach tzn circa 4PLN sztuka. Niestety nie miałem jeszcze okazji podjechać tam i zobaczyć w naturze jak to wyglada ale moze ktos z Was zainteresowanych tematem bedzie tam szybciej i podzieli sie wrazeniami. strone tej szkólki moza zobaczyć pod adresem http://www.kryt.pl/ .

AUTOMIK1
14-07-2004, 15:46
Witam,
U mnie ( Pruszków ) ranking pobliskich szkółek wygląda następująco:
1. Clemantis - Ożarów Maz
2. Szymanowski - Ożarów/Duchnice
3. Szkółka w Pruszkowie - wyjazd w kieruku Grodziska - na przeciwko Loreala

W clemantisie zdecydowanie najtaniej - tylko obsługa trochę jak z lat 80 tych ( to chyba kiedyś była PNOS bo takie koszulki noszą)

jatoja
14-07-2004, 16:11
Witam,
U mnie ( Pruszków ) ranking pobliskich szkółek wygląda następująco:
1. Clemantis - Ożarów Maz
2. Szymanowski - Ożarów/Duchnice
3. Szkółka w Pruszkowie - wyjazd w kieruku Grodziska - na przeciwko Loreala

W clemantisie zdecydowanie najtaniej - tylko obsługa trochę jak z lat 80 tych ( to chyba kiedyś była PNOS bo takie koszulki noszą)

Coś mi sie tu nie zgadza - Clematis nie był nigdy częścią PNOSu - to szkólka prywatna, nie prowadzi sprzedaży detalicznej - więc jak tam trafiłeś, nie jest najtańszy...
Czy miejsce o którym piszesz nie jest po prostu sklepem PNOSu przy Ozarowskiej ( ta obsługa z PRLu - to idealny opis tego sklepu)