PDA

Zobacz pełną wersję : Brak mozliwosci zrobienia kotlowni w piwnicy na paliwa stale



JacekC
14-05-2013, 16:41
Kurde architekt zastrzelil mnie .Ponoc w Krakowie nie mozna projektowac juz kotlowni na paliwa stale w piwnicy .Chcialem wstawic piec na pellet.
Powiedzial mi ze na strychu moze ? To sa jakies jaja ?
Czy mozna umiescic kotlownie na gaz ziemny w piwnicy ? Pomieszczenie ok 15 m2 wkopane w ziemie ok 1.2 .Male okienko w scianie.

Aleksandryta
14-05-2013, 17:19
Kurde architekt zastrzelil mnie .Ponoc w Krakowie nie mozna projektowac juz kotlowni na paliwa stale w piwnicy .Chcialem wstawic piec na pellet.
Powiedzial mi ze na strychu moze ? To sa jakies jaja ?
Czy mozna umiescic kotlownie na gaz ziemny w piwnicy ? Pomieszczenie ok 15 m2 wkopane w ziemie ok 1.2 .Male okienko w scianie.
I dobrze, ze nie mozesz miec pieca na pellet, szczególnie w zabytkowym Krakowie. Jest 21 wiek i kocmołuchom mówimy precz!
A o gaz ziemny zapytaj architekta...

JacekC
14-05-2013, 18:13
jaka jest roznica w paleniu pelletami a gazem ? z tego co sie orientuje prawie zadna . Ja chce palic peletami a sasiad pali koksem .Za nich niech sie wezma!!!

a wlasnie zakaz dotyczy wszystkic hmiejscowosci ale nie jestem pewien. Ktos kompetentny
moze sie wypowiedziec?

desmear
14-05-2013, 18:53
jaka jest roznica w paleniu pelletami a gazem ?

w praktyce ? kupa roboty (pellety) kontra zero roboty (gaz) przy tych samych kosztach.

JacekC
14-05-2013, 19:32
chodzilo mi o szkodliwosc dla srodowiska . Pellety taniej wychodza

KrzysztofLis2
15-05-2013, 09:15
No z gazu ziemnego nie masz pyłu zawieszonego, w przeciwieństwie do jakiegokolwiek drewna.