PDA

Zobacz pełną wersję : sprzedam drzwi tymczasowe- okolice Legionowa



Monika.Sz-a
15-05-2013, 00:19
witam,
mam do sprzedania drzwi tymczasowe- solidne, blaszane, montaż do muru kołkami na metalowe "wąsy", zamykać można na kłódkę. drzwi 2 lata temu zabezpieczałam farbą przeciw rdzewieniu. obecnie framuga nosi ślady pianki montażowej- ekipa nasza pianką uszczelniała drzwi, żeby nie było przeciągu:) od środka pochlapane tynkiem.

u nas zamykały budowę z powodzeniem przez 3 lata, kupione od forumowicza-więc drzwi z tradycją;)
otwór szerokości 1m
odbiór osobisty w miejscowości Łajski k/Legionowa.
proponuję cenę 250pln,

jesli przed zakupem ktoś jest zainteresowany zdjęciami- proszę o adres, prześlę mailem

mam też do sprzedania 20 rolek wełny URSA platinium lambda 0.032, wełna na poddasze 10cm grubości, ekipy chwaliły za bardzo dobrą jakość, sztywność po rozłożeniu, małe pylenie.
rolka 105pln- cena 1mkw=15zł
w rolce 6.875mkw- w sumie mam 137mkw do sprzedania.

bardzo dobra jakośc, przechowywana od 2 tyg w garażu- niezawilgocona, zapakowana fabrycznie

polecam i zapraszam
odbiór własny w okolicach Legonowa k/Warszawy

kontakt przez pw lub 603040777- prosze o sms, jesli nie dobieram..

Monika.Sz-a
24-05-2013, 22:45
podbijam-nadal aktualne, przypominam, że cena proponowana-czyli do negocjacji..

może ktoś, kto rusza z budową pomyśli już o zamknięciu budynku na czas wykończeniówki..lub na koniec sezonu budowlanego.
drzwi bardzo solidne- u nas z powodzeniem 3 lata się spisały, bez rdzy-sama zabezpieczałam zaraz po nabyciu.. przetrwały tynkarzy, hydraulika, posadzkarzy

zapraszam- jestem na etapie porządkowania terenu i chętnie oddam w dobre ręce:)

Monika.Sz-a
30-05-2013, 17:25
podbijam- dodając do oferty bardzo dobrą jakościowo wełnę ursa o lambdzie 0.032

Monika.Sz-a
30-05-2013, 17:32
przepraszam- przypadkowo chyba 2 razy wkleiłam tą samą edycję- proszę, jeśli jest taka potrzeba, usunąc ten temat, zostawiając ten drugi- chyba jedna wersja wystarczy;)
przepraszam za kłopot..