PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z tylnią częscią szafy.



sz.olka
22-05-2013, 22:09
Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc w sprawie szafy a właściwie jej tylniej nieużytecznej części. Mieszkam w Holandii i dostaliśmy właśnie mieszkanko od spółdzielni. Bardzo się cieszymy i remontujemy ale... Salon przylega do naszej sypialni. W sypialni mamy wbudowaną szafę. To duży plus bo mniej kupowania ale jest też ogromny minus. Tył owej szafy znajduję się we wcześniej wymienionym salonie. Jest on nie otwierany więc nic nam z niego a wygląda nieciekawie. Pytanie brzmi: Co z tym tyłem można zrobić tapeta nie wchodzi w gre, bo to chyba już nawet niemodne, okleina też kiepsko no bo salonik nie za duży i odcień innej okleiny pewnie będzie gryzł się z meblami. Może jednak ktoś wpadnie na genialny pomysł zamaskowania wystających pleców szafy?? Z góry dziękuje za pomoc. PZDR.

JustAkari
23-05-2013, 16:37
A co powiesz na fototapetę? Wymiar możesz zamówić jaki chcesz, a do tego masz ogromy wybór obrazów, które mogą się na tej fototapecie znajdować.

Panna Z.
24-05-2013, 12:58
Nie wiem, czy się da - to pewnie zależy od solidności materiału, z jakiego wykonany jest tył szafy - ale może lustro? Można w 2-3 taflach, jesli szafa jest duża. Lub - tak jak piesze JustAkari - fototapeta.
Może tez da się ją pomalować na taki kolor, jak ściany (przedtem położyć tapetę, taką siateczkę z włókna szklanego.
Istnieją też samoprzylepne maty meblowe, łatwiejsze w obsłudze niż fototapeta.

Elfir
24-05-2013, 21:12
karton-gips

GOSC12_3
25-05-2013, 21:27
Moja siostra też ma oddzieloną sypialnię od pokoju szafą. I z tyłu położyli normalnie płytę K-G jak pisze Elfir. Po pomalowaniu możesz sobie obrazy wieszac albo zostawić jako ścianę.