PDA

Zobacz pełną wersję : Dokumenty potrzebne do wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci



HMpatafiany
01-06-2013, 09:23
Witam!

Napewno moje pytania wydadzą się doświadczonym osobom na forum banalne, ale takowe urodziły się w mojej głowie ;)
Chodzi o dokumenty potrzebne do wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci:

1. "Dokument potwierdzający tytuł prawny WNIOSKODAWCY do korzystania z obiektu lub nieruchomości, w którym będą używane urządzenia, instalacje lub sieci... " - czy ma być to dokument oryginalny, potwierdzony u notariusza, czy wystarczy zwykła kopia?

2. "Plan zabudowy na mapie sytuacyjno-wysokościowej lub za zgodą szkic sytuacyjny, określający usytuowanie przyłączanego obiektu względem istniejącej sieci oraz usytuowanie sąsiednich obiektów. " - tak samo, czy chodzi o oryginał, kopię potwierdzoną, czy kopię zwykłą i czy odpowiednią mapką będzie wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, czy jednak chodzi o zupełnie inny dokument?

Z góry bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi!

Yaa
01-06-2013, 09:30
Witam!

Napewno moje pytania wydadzą się doświadczonym osobom na forum banalne, ale takowe urodziły się w mojej głowie ;)
Chodzi o dokumenty potrzebne do wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci:

1. "Dokument potwierdzający tytuł prawny WNIOSKODAWCY do korzystania z obiektu lub nieruchomości, w którym będą używane urządzenia, instalacje lub sieci... " - czy ma być to dokument oryginalny, potwierdzony u notariusza, czy wystarczy zwykła kopia?

Zwykle chca kopie aktu notarialnego lub wypis z rejestru gruntow ( kopie)


2. "Plan zabudowy na mapie sytuacyjno-wysokościowej lub za zgodą szkic sytuacyjny, określający usytuowanie przyłączanego obiektu względem istniejącej sieci oraz usytuowanie sąsiednich obiektów. " - tak samo, czy chodzi o oryginał, kopię potwierdzoną, czy kopię zwykłą i czy odpowiednią mapką będzie wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, czy jednak chodzi o zupełnie inny dokument?

Zapewne wystarczajacy bedzie plan zagospodarowania dzialki z planowanym budynkiem ( mapka przygotowywana do pozwolenia ba budowę)
Jesli pozwolenia jeszcze nie ma, powinna wystarczyc mapka ewidencyjna z naszkicowanym budynkiem.

12michal
10-06-2013, 21:51
Tak jak pisze Yaa
1. Kopia aktu, lub odpis z rejestru gruntów. U mnie przeszło z kopią wypisu z ksiąg wieczystych i to dość niekatualną, bo sprzed 2 lat.
Musiałem tylko dopisać samodzielnie "Potwierdzam zgodność z oryginałem" i podpis
2. Ja dawałem mapkę sytuacyjną i sam narysowałem od linijki szkic budynku