PDA

Zobacz pełną wersję : Produkcja okien, co to za branża?



cyklone1
07-06-2013, 12:00
Dzień dobry,

Muszę sprecyzować dokładnie do jakiej gałęzi przemysłu, jakiego sektora, jakiej branży zalicza się duże przedsiębiorstwo produkujące okna drewniano-aluminiowe (50-50%, alu na zewnątrz, drewno od strony wewnętrznej).
Proszę o pomoc jeśli ktoś ma jakiś pomysł.

Pozdrawiam
Kasia S.

T12345T
07-06-2013, 12:31
Proszę o pomoc jeśli ktoś ma jakiś pomysł.

GUS - klasyfikacje gospodarki narodowej albo tamże PKWiU

cyklone1
07-06-2013, 13:26
Czy pomimo tego, że wyrób składa się w połowie z aluminium to mogę zaliczyć działalność przedsiębiorstwa do przemysłu drzewnego ?

T12345T
07-06-2013, 14:27
Matko jedyna, dobrze, że nie łowiectwo!!! (W końcu żeby sprzedać trzeba upolować klienta) :-)
Okno z czego by nie było wykonane jest... wyrobem budowlanym w rozumieniu Ustawy o wyrobach budowlanych. A zatem, jeśli już z czymś mamy do czynienia, to z produkcją materiałów budowlanych. Swoją drogą co to za szkoła i co to za praca Pani Katarzyno?

GraMar
09-06-2013, 06:52
Ja chętnie podciągnęłabym tę działalność pod okulistykę, zapalenie spojówek



od wypatrywania klienta /moją opinię oparłam na podstawie inwentaryzacji reklamówek wiszących na bramie przy budowie/ :yes::yes:





Matko jedyna, dobrze, że nie łowiectwo!!! (W końcu żeby sprzedać trzeba upolować klienta) :-)
Okno z czego by nie było wykonane jest... wyrobem budowlanym w rozumieniu Ustawy o wyrobach budowlanych. A zatem, jeśli już z czymś mamy do czynienia, to z produkcją materiałów budowlanych. Swoją drogą co to za szkoła i co to za praca Pani Katarzyno?