PDA

Zobacz pełną wersję : siatka cieniująca ile %?



d5620s
13-06-2013, 14:48
Witam, chciałbym zasłonić jedna część działki siatką cieniującą, ma spełniać funkcje ochrony, przed:

- wiatrem,
- kurzem,
- nasionami chwastów,
- wścibskimi przechodniami z odległości 25m

Jaką polecacie do wyboru 55% albo 90%(2 x droższa i dlatego się waham).

Pozdrawiam

mshpl
28-02-2016, 11:15
Podbijam. Mam dom na wzgórzu i od zachodu chciałbym zawiesić na siatce właśnie taką siatkę cieniującą. Myślę o 90%. Tylko mam pytanie. Siatkę mam 125cm. A jedyne oferty jakie znajduję to siatka maskująca na 150cm wysokości. Czy macie jakieś pomysły / patenty na montaż takiej siatki cieniującej na siatce ogrodzeniowej? Głównie chodzi o to aby tego nie podwiewało

mshpl
07-04-2016, 22:19
Podbijam. Mam dom na wzgórzu i od zachodu chciałbym zawiesić na siatce właśnie taką siatkę cieniującą. Myślę o 90%. Tylko mam pytanie. Siatkę mam 125cm. A jedyne oferty jakie znajduję to siatka maskująca na 150cm wysokości. Czy macie jakieś pomysły / patenty na montaż takiej siatki cieniującej na siatce ogrodzeniowej? Głównie chodzi o to aby tego nie podwiewało

Nikt nie pomoże? Dodatkowe pytanie - czy przy siatce maskującej 50% a 90% będzie różnica przy osłonie od wiatru?

sayek
23-08-2016, 12:11
Siatka cieniująca 90 lub 95 % będzie najbardziej odpowiednia. Na jednej ze stron internetowych wdziałem siatka ombretex chyba o stopniu zacienienia 95%, tylko właśnie jest niewiele wymiarów jeśli chodzi o wysokość. Jeśli jest siatka trochę większa, myślę, że można założyć o góry lub moze lepiej u dołu (wedle uznania) podwójnie i przymocować za pomocą opasek kablowych.