PDA

Zobacz pełną wersję : Quadro House Poznań opinie



KapitanAmeryka
17-06-2013, 09:10
Cześć,

przymierzamy się do zakupu naszego pierwszego M. Zaineteresowała nas inwestycja Quadro House. Czy ktoś moze coś więcej na ten temat powiedzieć? Jakie wykonanie? Deweloper? Sąsiedztwo?

Amelia87
24-06-2013, 09:53
jakiś czas temu zdecydowalismy się na zakup mieszkania własnie na smardzewskiej (Quadro house), okolica jest spokojna, a na ty nam zależało, z deweloperem nie mieliśmy żadnych problemów

door
23-07-2013, 22:22
To był jeden z moich 3 typów, troszkę z czasem zmieniły się moje oczekiwania i potrzeby, ostatecznie stanęło na osiedlu Tygrysim w Robakowie (http://www.ardens.org.pl/) , z myślą o dzieciach wolę troszkę ogródka i spokojniejszą okolice do wychowywania i nauki.

Amelia87
08-08-2013, 13:03
my wybraliśmy quadro house, bo jest blisko i sklep i szkoła i dojazdy też nie sa złe jak chcesz się przedostać do centrum, a poza Poznaniem to jednak zawsze troche gorzej pod tym względem

KapitanAmeryka
05-09-2013, 12:41
my wybraliśmy quadro house, bo jest blisko i sklep i szkoła i dojazdy też nie sa złe jak chcesz się przedostać do centrum, a poza Poznaniem to jednak zawsze troche gorzej pod tym względem

teraz w sobote sa targi mieszkań w Poznaniu, oferte pewnie beda mieli godną, więc sie wybieram

brunon_o
07-10-2013, 23:36
trochę inna bajka Tygrysie i quadro... sorki, każdy woli co woli ale ja wole byczyć się z dala od centrum, mi tygrysie bardziej odpowiada... ale nie agituje róbta co chceta, pozdros