PDA

Zobacz pełną wersję : Co lepsze na ściany do przedpokoju?



agt
17-06-2013, 16:25
Malowaliśmy w weekend z mężem przedpokój. Pierwsze zdjęcie jest sprzed remontu, drugie już po. Mnie się podoba, jestem zadowolona z efektu. Jeżeli chodzi o kolor to zdecydowałam się na "senne marzenie" z satynowej śnieżki. Szczerze to po prostu inaczej się teraz w tym pomieszczeniu oddycha. Mam teraz dylemat. Co na ściany. Może jakieś duże lustro w złotej ramie, a może postawić jednak na jakieś proste? Jakieś zdjęcia na scianach? W ramkach, czy antyramach? Co poradzicie? Opcji jest wiele.

Elfir
17-06-2013, 16:40
lustro na wystającej częsci od sufitu do podłogi.

fajna kobieta
17-06-2013, 19:21
Ja jestem za lustrem w ramie ale nie za bogatej.

grzania
18-06-2013, 16:29
Albo lustro albo duże zdjęcia domowników w białych ramkach. Myślę, że wyglądałoby to naprawdę ładnie. A efekt widać naprawdę super. Satynowa Śnieżka faktycznie dobrze pokrywa i dobrze wygląda w rzeczywistości? ( bo na zdjęciu bardzo fajnie) :cool::cool:

Artmistrz
20-06-2013, 12:26
Też bym dał tam lustro, tak jak mówi przedmówca, ewentualnie jakiś fajny, duży (podłużny) obraz w raczej nowoczesnym stylu? jakiś krajobraz?

nocny.marek
20-06-2013, 13:21
Zdecydowanie duże lustro, raczej bez ramy lub ze skromną. We wnęce koło drzwi pewnie planujecie szafę na płaszcze i buty?

agt
22-06-2013, 12:56
Michalo, lustro bardzo fajne. Naprawdę mi się podoba, muszę jeszcze męża zapytać. Co do szafy to właśnie się nad nią zastanawiam, ale nie wiem czy wystarczy miejsca bo przedpokój jest dosyć wąski. Chyba raczej muszę się skoncentrować na tym żeby go ładnie ozdobić.

Dekora
08-08-2013, 11:51
Lustro jest świetnym pomysłem, ale samo będzie chyba wyglądać trochę smętnie. Ja bym poleciła jeszcze jakieś dodatki, tylko nie obrazy. Może raczej jakiś wieszak , również funkcjonalny i przydatny w przedpokoju. Albo coś w tym stylu.

i.buczyńska
08-08-2013, 21:20
Cześć muszę przyznać, że kolor jaki dobrałaś na przedpokój wygląda rewelacyjnie i świeżo, tylko zastanawiam się jak długo utrzymuje się taka biel przy codziennym użytkowaniu ( jakieś otarcia, czy kurz). Wydaje mi się, że lustro optycznie powiększyłoby ten przedpokój (dałabym je obok drzwi) ale jak już ktoś pisał wyżej, samo lustro to za mało. Możesz zaopatrzyć się w antyramy ( w różnych rozmiarach) i zrobić coś podobnego do kolażu ze zdjęć czy jakiś designerskich fotografii.

Cheremis
08-08-2013, 22:48
Lustro w tym miejscu na pewno będzie praktyczne, ale do lustra dobrałabym czarnobiałe obrazki (może zdjęcia rodzinne?) w czarnych antyramach. Wydaje mi się, że będą się dobrze komponować z kolorem ścian.

i.buczyńska
08-09-2013, 18:15
Ja zastanawiam się, czy zdjęcia rodzinne nie powinny być w salonie, a ana przedpokoju raczej właśnie designerskie fotografie. No ale może i warto jest tak spróbować. Daj znać, czy przedpokój jest już urządzony?. Chciałabym zobaczyć efekty Twojej aranżacji :)