PDA

Zobacz pełną wersję : Rozmieszczenie gniazd



Draxo
23-06-2013, 21:32
Poproszę o pomoc w rozmieszczeniu gniazd, rur do odkurzacza. Rzuty w załączniku . Za pomoc serdeczne dzięki.

ChłopZmazur
26-06-2013, 16:19
Ja myślę dać wysuwaną szufelkę w kuchni. W przedsionku koło WC gabinetu i salonu wejście/gniazdo na rurę i na górze na korytarzyku wejście na rurę. to podstawa.
A dodatkowo można zastanowić się nad:
w korytarzu przy wejściu szufelkę na brudy z butów oraz przy kominku szufelkę na brudy z popiołu.
To by w zupełności wystarczyło.

Aha sam odkurzacz widzę w piwnicy pod schodami. Nie zastanawiałem się nad gniazdami w piwnicy, ale pewnie 1 by się przydało w centralnym miejscu.

WOJSKI
16-07-2013, 09:58
Poproszę o pomoc w rozmieszczeniu gniazd, rur do odkurzacza. Rzuty w załączniku . Za pomoc serdeczne dzięki.

A może tak sam byś coś narysował?

yaiba83
21-07-2013, 10:13
Nie ma co rysować - idziesz na swoją budowę, z 9m sznurkiem/linką.
W ten sposób najlepiej oszacujesz gdzie umieścić gniazda. I weź pod uwagę ewentualne meble w pomieszczenia. Nie zawsze wszędzie dojdziesz w linii prostej. Czasami trzeba ominąć jakiś fotel, stół...

WOJSKI
21-07-2013, 20:19
Nie ma co rysować - idziesz na swoją budowę, z 9m sznurkiem/linką.
W ten sposób najlepiej oszacujesz gdzie umieścić gniazda. I weź pod uwagę ewentualne meble w pomieszczenia. Nie zawsze wszędzie dojdziesz w linii prostej. Czasami trzeba ominąć jakiś fotel, stół...

Mi raczej chodziło o trochę zaangażowania ze strony pytającego, najlepiej wkleić plan i niech ktoś narysuje. A może by tak pytający sam coś narysował..... :/

yaiba83
22-07-2013, 10:47
To też w moim poście zachęcam do lekkiego zaangażowania. To nie takie trudne jak się co niektórym wydaje.

WOJSKI
22-07-2013, 11:00
To też w moim poście zachęcam do lekkiego zaangażowania. To nie takie trudne jak się co niektórym wydaje.

pytający raczej mało zainteresowany tematem skoro się nie loguje :)

yaiba83
23-07-2013, 10:00
I tak bywa...