PDA

Zobacz pełną wersję : Kuchnie pokazane na forum w pierwszej połowie 2013 r.



Redakcja
27-06-2013, 11:27
Zapraszamy,
wybierz najpiękniejszą kuchnię z powodu pięknego czegoś - ustawienia, detalu, koloru, itp. To "coś" decyduje, że kuchnia jest piękna...

----TUTAJ: ZDJĘCIA KUCHNI FORUMOWICZÓW---- (http://muratordom.pl/kuchnia/pomysly-na-wykonczenie/najpiekniejsze-kuchnie-zobacz-jakie-pomysly-maja-na-forum-budowlanym,58_10974.html)

Dla właścicieli 10 kuchni mamy nagrody. Także wśród głosujących, którzy podzielą się swoimi pozytywnymi wrażeniami w tym temacie, rozlosujemy nagrody.

Uwagi:
- Można oddać głos na kilka kuchni!

Głosowanie trwało do 7 sierpnia.


ZAPRASZAMY DO FRAPUJĄCEJ PODRÓŻY PO FORUMOWYCH KUCHNIACH modele 2013:)

WYNIKI GŁOSOWANIA
Drodzy Forumowicze, wybraliście najpiękniejsze kuchnie. Podajemy wynik głosowania po podliczeniu głosów także z postów:

1. Ola.U
2 GUMISIOWA
3. skorlaje
4. Marceli_szpak
5. Kamilcia
6. koza79
7. lea**; Barbara 74
8. Zuzza Basia_KRK
9. Agi75; kaluzaw
10. sheenaz

Gratulujemy właścicielom pięknych kuchni. Prosimy o adres jako prywatna wiadomość do Redakcja. Mamy dla Was nagrody.

Wszystkich, którzy uzasadnili swój głos w sondzie, także prosimy o adres - coś Wam wyślemy.

Dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy do głosowania na... najpiękniejszą łazienkę (http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?272-Najpi%C4%99kniejsze-na-Forum-%C5%81AZIENKI-2013).

monika996
29-06-2013, 07:47
całokształt

hm.projekt
29-06-2013, 09:15
litości....albo urządzamy konkurs dla reklamodawców albo dla użytkowników forum....atak reklam zniechęca....do przeglądania i wszelkiej aktywności na stronie...szkoda.

monika&rafal
29-06-2013, 09:25
za konsekwencję w doborze koloru black & white, co sprawia, że kuchnia tworzy spójną całość, jest ponadczasowa...

baśka21
29-06-2013, 10:33
Wyróżniłam kuchnie za ich funkcjonalność, pięknie dobrane wszystkie elementy składające się na ogólny wygląd kuchni. Przemyślany i konsekwentny wybór wyposażenia, detali. Dla mnie bomba, kwintesencja smaku. Wykonanie tych kuchni również zasługuje na to wyróżnienie.

aniadz
29-06-2013, 10:55
Bardzo podoba mi się kuchnia Oli U., głównie za zgranie wszystkiego ze sobą, pięknie się prezentuje z każdej strony, nie jest "przeładowana" dodatkami, natomiast te, których użyła (np. wyciskarka do owoców) są wybrane idealnie.

pestka56
29-06-2013, 13:35
Czy ja mogę poprosić o dołączenie do listy najpiękniejszych kuchni, kuchnię Barbary74?
Zdjęcia są np. tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?176270-komentarze-Guthouse/page268 w poście 5358.

To jest kuchnia, która wg mnie może konkurować z kuchnią Gumisiowej, chociaż obie są bardzo różne.
Obie mają styl, zero sztampy i powtarzalności w wyglądzie, niestety królującej na forum. Są dobrze przemyślane i starannie wykonane ze świetnych materiałów, a jednocześnie bez rozrzutności jeśli chodzi o wydane pieniądze. Obie kuchnie są bardzo starannie przemyślane, dostosowane do wnętrza i potrzeb domowników. Obie mają tyle cech indywidualnych, że się je zapamiętuje. Obie są ciepłe i zapraszają do wnętrza.

Edytuję: nie doczytałam o możliwości oddania głosu na kilka kuchni :)

Głosowałam na kuchnię Gumisiowej z powodów już wymienionych.
Teraz dodałabym kuchnię Zosik, za odwagę w zastosowaniu koloru i bardzo dobre i ciekawe wykorzystanie miejsca pod skosem dachowym.
Kuchnie OliU i Agi75 pominęłam przekonana, że muszę wybrać jedną. Moja ocena jest taka sama jak Julianny, więc nie rozpisuję się.
Podoba mi się również kuchnia Kozy79 bo jest odważnie nowoczesna i ciekawie zaprojektowana.
Niestety nie mogę uzupełnić głosowania :( , ale może ktoś przeczyta moją ocenę, przychyli się do niej i zagłosuje na te właśnie kuchnie :yes:

julianna16
29-06-2013, 17:26
O tak - ze wszech miar popieram prośbę Pestki. Kuchnia Barbary74 (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?176270-komentarze-Guthouse&p=6005001&viewfull=1#post6005001) to przykład ciepłej, przemyślanej i dobrze rozplanowanej kuchni, a przy tym po prostu pięknej i nietuzinkowej :).
Jeśli takie poszerzenie listy kuchni jest możliwe, to mnie zachwyciła szczególnie kuchnia Agatyh, która była pokazywana TUTAJ (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?56188-Pochwalcie-si%C4%99-swoimi-kuchniami&p=5910844&viewfull=1#post5910844). Podoba mi się jej lekkość, kolorystyka, spójność i "przyjazność", którą bardziej czuję niż opisać potrafię :).

Prezentowane kuchnie są bardzo różne, co mnie ogromnie cieszy, podobnie jak fakt, że można oddać głosy na kilka kuchni :yes: Z przyjemnością zatem oddałam głos na kuchnię Gumisiowej, Oli.U, Skorlaje i Agi75 - bo są bezdyskusyjnie piękne.
Dodaję też głosy na kuchnie Kamilci, Marcelego_szpaka, bo bije z nich ciepło, jasność i czuć w nich zapach ciasta :D.

lenka.k
29-06-2013, 18:32
pestka56 i julianna16
Nie sądzicie ,ze takie prośby o dodanie czyjejś kuchni są bez sensu ???
Bo np.jesli redakcja spelni Wasze postulaty ,to zjawią się następne osoby ,z prośbą o dodanie kolejnych kuchni ;)bo każdemu podoba się coś innego.
Moim zdaniem redakcja już zadecydowała i albo to akceptujemy i głosujemy ,albo nie ,do glosowania nikt nas nie zmusza ;)
To tyle w temacie ,pozdrawiam

nazwa12
29-06-2013, 19:51
Zagłosowałam na kuchnię Oli.U bo podoba mi się w każdym calu,jest piękna :rolleyes:

KasiaSzymek
29-06-2013, 20:35
Agi75 za półkę nad oknem i drewno na ścianie - piękny kolor!

anitka89
29-06-2013, 21:04
Witam serdecznie.
ja równiez podpisuje sie pod prosbą Pesteczki. Kuchnia Barbary74 jest ciepła, klimatyczna, orginalna i naprawde przemyslana jesli chodzi o wyglad i fukcjonalnośc. Własnie dlatego powinna znajsc sie na liscie, bo szczególnie wyroznia sie posrod innych czesto podobnych do siebie.

Sharlotka
30-06-2013, 07:24
Głosuję na nowoczesną, ascetyczną, piękną dzięki prostocie i szlachetnym materiałom kuchnię GUMISIOWEJ!!!

GOSC12_3
30-06-2013, 08:18
Rzeczywiście kuchnia Barbary74 jest piękna i nie wiem dlaczego nie znalazła się na liście.
Ja zagłosowałam na kuchnię Zuzzy, dlatego że jako jedna z niewielu nie ruszyła za modą i nie zrobiła kuchni z połyskiem. Poza tym jest bardzo funkcjonalna i przemyślana co do każdego szczegółu.

Deysi
30-06-2013, 08:39
Podoba mi sie kuchnia OLaU, to coś co mnie zachwyciło to na pewno elegancja a zarazem "wywazenie', niczego nie ma za duzo jak i za mało. Ogólnie mam słabosc do kuchni czarno białych no i ta dopasowana podłoga-kolorystycznie super:rolleyes:

Redakcja
01-07-2013, 07:05
Dziękujemy za zgłoszenia nowych kuchni. Określmy takie warunki zabawy:
- W czwartek, 4 lipca dodamy wszystkie zgłoszone kuchnie, modele 2013 w miejsce kuchni, które zdobyły przez tydzień najmniej głosów.
- Można zgłaszać kuchnie, które zostały pokazane na forum w tym roku.

Zapraszamy do głosowania.

rere79
01-07-2013, 12:11
A czy ktoś kto już oddał głos będzie mógł zagłosować na te nowe kuchnie? Bo i ja chciałabym oddać jeszcze głosik na kuchnię Barbary74.

monika996
01-07-2013, 12:52
Ja także bym chciala poddać głosiki ( czyli więcej niż 1) kuchnia OLIU jest ponadczasowa, nowoczesna , elegancka , wyważona

Także kuchnia barbaty74 jest piękna. Inny styl,dla mnie eklektyzmi i nowocześnośc. byłam świadkiem jej tworzenia ( na fm) i uważam ,że jest przemyslana, nieszablonowa i piękna. A jaki boski blat:)

piksel
01-07-2013, 13:25
Głosuję na kuchnię Oli U bo jest piękna w każdym detalu a zarazem praktyczna co w kuchni jest ogromnie ważne :)

Barbara74
01-07-2013, 16:51
Chyba nie powinnam tutaj na ten temat pisać,ale odkryłam wczoraj Wasze wpisy i jest mi STRASZNIE MIŁO!!!
Miło, że moja kuchnia Wam się podoba.
A wiecie jak mój mąż był dumny po tych Waszych ciepłych słowach,jeszcze jeden wpis i pękłby z dumy.Pan Portfel pękłby szkoda,że nie z przepełnienia portfela tylko z dumy:bash:
Strasznie to miłe dziewczyny,łza mi się w oku zakręciła, iż moja kuchnia nie podlega głosowaniu a głosujecie na nią:hug:
Kuchnia jest zasługą wielu dziewczyn na tym forum,więc to kuchnia nie Barbary74 a forumowiczek:lol2:

Edyta M
02-07-2013, 03:36
Oddaje swoj glos na kuchnie :

- Ola.U - za elegancje
- Zuzza - za cieplo domowego ogniska
- GUMISIOWA - za piekno prostoty
:bye:

beata.i
02-07-2013, 08:04
moje typy to:
turlututu
GUMISIOWA

skorlaje
02-07-2013, 09:03
ja oddaję głos na :
kaluzaw - za jakość materiałów, za dopracowanie w każdym calu,
Agi 75 - za nowoczesność przełamaną ciepłym drewnem na ścianach zamiast tradycyjnego zimnego gresu czy lacobelu, za pomysłowość umieszczenia kuchenki, czego na tym zdjęciu nie widać niestety :(

Głosuję za dodaniem do listy kuchni Basia_KRK - piękna kuchnia z najpiękniejszym blatem!

MarynioM
02-07-2013, 12:56
Oli.U - coś w niej jest (może to wasz PR wpłynął na mnie) bezpiecznie dobrane kolory ale powinno być przesłane większe spektrum za dużo nie widać - kuchnia bez stołu to nie kuchnia (oczywiście nie znaczy to że go nie ma..)
Kamilcia - spodobałaby się mojej żonie, w drewnie, dużo światła nic tylko piec ciastka!
kaluzaw - za polot i nowoczesność.
GUMISIOWA - minimalizm, funkcjonalizm i ta wyspa zachwyca.

lavender
02-07-2013, 13:14
Kuchnia oznaczona jako 'użytkownika beti70' to kuchnia z mieszkania pewnej warszawskiej projektantki:
http://muratordom.pl/kuchnia/pomysly-na-wykonczenie/najpiekniejsze-kuchnie-zobacz-kuchnie-na-forum-muratora-kuchnie-model-2013,58_10974.html?&photo=35441#gallery
http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3065985,5,12,41014,salon-2,salon-2.html

MarynioM
02-07-2013, 13:26
Kuchnia oznaczona jako 'użytkownika beti70' to kuchnia z mieszkania pewnej warszawskiej projektantki:
http://muratordom.pl/kuchnia/pomysly-na-wykonczenie/najpiekniejsze-kuchnie-zobacz-kuchnie-na-forum-muratora-kuchnie-model-2013,58_10974.html?&photo=35441#gallery
http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3065985,5,12,41014,salon-2,salon-2.html

i?
Mi szczerze nie podoba się koncepcja kuchni i salonu "razem" nie mówię o aneksie stricte... bliskość blatu kuchennego z kanapą przeraża :eek:

lavender
02-07-2013, 17:20
i?


I nie jest to kuchnia beti70.

Nie sądzę również, żeby ta projektantka wyraziła zgodę na zamieszczenie jej mieszkania w tym konkursie.

nicol21
02-07-2013, 20:38
fajnie by bylo gdyby redakcja zebrala zdjecia kuchni ktore sa na liscie.... tak niestety nie pamietam/nie widzialam wszystkich kuchni wiec ciezko oddac glos.

Edyta M
03-07-2013, 02:05
nicol21 na pierwszeje stronie Redakcja wkleila link do " podgladania kuchni " .... prosze bardzo oto on http://muratordom.pl/kuchnia/pomysly-na-wykonczenie/najpiekniejsze-kuchnie-zobacz-kuchnie-na-forum-muratora-kuchnie-model-2013,58_10974.html
:bye:

roko-82
03-07-2013, 12:55
Kaluzaw,
świetne podświetlenie cokołów.

Basia_KRK
03-07-2013, 20:47
Głosuję za dodaniem do listy kuchni Basia_KRK - piękna kuchnia z najpiękniejszym blatem!

Ooo jak miło :) Dzięki skorlaje :)

lea**
03-07-2013, 21:57
Ja tak skromnie zgłaszam swoją kuchnie skoro nikt z forumowiczów nie dodał ją do listy.Jest w tym wątku http://forum.muratordom.pl/showthread.php?56188-Pochwalcie-si%C4%99-swoimi-kuchniami/page974. Strasznie ją kocham za funkcjonalność,praktyczność i nowoczesność:)

Gryfpc
05-07-2013, 17:03
Fenk ju Redakszyn, za wymianę... ;)

firewall
05-07-2013, 17:58
Zagłosowałem: OlaU, mirkapki,gumisiowa - za prostotę, styl i urodę kuchni.

Gruszczynka
06-07-2013, 06:57
Ja tak skromnie zgłaszam swoją kuchnie skoro nikt z forumowiczów nie dodał ją do listy.Jest w tym wątku http://forum.muratordom.pl/showthread.php?56188-Pochwalcie-si%C4%99-swoimi-kuchniami/page974. Strasznie ją kocham za funkcjonalność,praktyczność i nowoczesność:)


Lea twoja kuchnia jest piękna :)

GUMISIOWA
07-07-2013, 17:32
Dostałam kilka dni temu cynk;) od forumowej koleżanki ze szanowna redakcja;) ogłosiła konkurs na najładniejszą kuchnie i że moja również bierze udział w tym konkursie.
Miałam nie zagladac...JEDNAK ZAGLADNĘŁAM:rolleyes:
Po pierwsze-DZIEKUEJ WSZYSTKIM KTORZY MAJĄ SKRZYWIONY GUST I NA MNIE GLOSUJA:rolleyes:;)

Piszę tutaj ,ponieważ nie posiadam swojej galerii wiec nie mam gdzie tego napisac;)
Zawsze boje się takich konkursów bo myśle ze gdybym wylądowała gdzieś całkiem z tyłu byłoby mi po ludzku przykro:rolleyes:
MYŚLE KOBIETY, ŻE MY WSZYSTKIE MAMY TE SWOJE KUCHNIE TAK CAŁKIEM PO SWOJEMU WYMARZONE I NA ILE MOGŁYSMY ZREALIZOWANE-WIEC JEŚLI JUŻ JE MAMY TO JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI;)

Ja osobiście chce pogratulować właśnie tutaj kilku kobietom które na mój czasem skrzywiony gust;)całkowicie zawładnęły moimi emocjami w sposób calkiem pozytywny:D-sa to wnętrza w których nic bym nie zmieniła i czułabym się absolutnie fantastycznie.

W kategorii kuchni nowoczesnych
skorlaje-za piękno wkomponowania w przestrzeń mieszkalną i pełen minimalizm oraz absolutna oszczeność w materiałach z jakich jest wykonanana:)
Turlututu-za nowoczesność i ocieplenie pięknym drewnem lakierowanym:)
Remika-bardzo rzadko się zdaża ze podobają mi się nowoczesne kuchnie z lodówką niezabudowaną;)-w tym przypadku strzał w 10!!!Cała reszta jakże schludna i wyważona:)
Lucka 6 -dawno niewidziana kuchnia nowoczesna ale ciepła "drewniana" i ta cegla i ta wyspa:)
Malkul-nie wiem dlaczego nikt jej nie zauważył!!!!PIEKNO I PROSTOTA I POŁACZENIE KUCHNI I JADALNI:)
Agi 75-najlepszy przykład tego ze nie potrzeba mega wielkiej przestrzeni aby stworzyć cos pieknego:):)

Basia KRKabsolutna perełka wśród kuchni nowoczesnych-po prostu przepiekna!!!! Jakze cudownie UDOMOWIONA!!!!:)

Dla mnie najpiękniejszą i całkowicie niedoścignioną jest kuchnia Barbary 74!!!!!!CÓŻ ZA STYL,KLASA, ELEGANCJA A ZARAZEM PRAKTYCZNIŚĆ I UDOMOWIENIE:)BEZ PRZESADY,BEZ PRZEPYCHU,WYWAZONA ,PRZEMYŚLANA:)PEREŁKA WŚRÓD PEREŁEK:)

POZDRAWIAM WSZYSTKIE GOSPODYNIE;)

Barbara74
07-07-2013, 22:06
Gumiśka ,ale dałaś czadu,zawstydziłaś mnie,lęcę do męża mu czytać co napisałaś,to go rozbudzi...może dzisiaj coś z nim zdziałam:lol2:

moniss
07-07-2013, 23:29
emi601 za retro kolorystykę i retro stolik
Kamilcia za pastelowo-cukierkowe kolory miseczek i innych dodatków
dusiaka za mocny i radosny akcent z trawką
Kuchnia u mrówka75 wygląda jak klejnocik: mozaika, cudny zegar i błyszcząca "lamówka" okapu.

A teraz dwie moje NAJ..., NAJ..., NAJ... :)
Marceli_szpak, och! chyba za całokształt kuchni - wszystko do siebie pasuje: meble, osłonka doniczki na parapecie, lampa sufitowa, płytki, kolor farby, szprosy w oknie... Nawet widok za oknem współgra z kolorystyką tego wnętrza ;)

Wiele, wiele lat temu, w pewnej książce o wnętrzach zobaczyłam kuchnię z "jamnikowatym" oknem nad którym były długie półeczki z naczyniami. Od tamtego czasu zawsze marzyła mi się taka kuchnia, a kuchnia Agi75, to ta moja niegdyś wymarzona tyle że w nowoczesnym wydaniu :)

Redakcja
08-07-2013, 09:43
TUTAJ MOŻNA OGLĄDAĆ KUCHNIE (http://muratordom.pl/kuchnia/pomysly-na-wykonczenie/najpiekniejsze-kuchnie-zobacz-kuchnie-na-forum-muratora-kuchnie-model-2013,58_10974.html)

Redakcja
08-07-2013, 10:29
Można już głosować na kucnie zgłoszone przez Was: Basia_KRK, lea** i Barbara74.

Edyta M
08-07-2013, 11:46
Juz wczesniej zaglosowalam i niestety nie moge wziasc udzialu w sondzie ponownie , Redakcja dodala teraz nowe kuchnie na ktore tez chcialabym oddac glos .... :confused:...... w taki razie wpisuje sie tutaj .

Basia_KRK i lea*** oddaje swoj glos na Wasze kuchnie :bye:.....

lucka6
08-07-2013, 12:26
Lucka 6 -dawno niewidziana kuchnia nowoczesna ale ciepła "drewniana" i ta cegla i ta wyspa:)


Gumisia, dzięki :hug:

monika996
08-07-2013, 12:44
jak mam oddać głosik na Basia_krk iBarbara 74 , jej kuchnia została dodana pózniej :o

Redakcja
08-07-2013, 13:38
jak mam oddać głosik na Baswię 74 , jej kuchnia została dodana pózniej :o

Nie da się na nowo rozpocząć głosowania na wszystkie kuchnie, ale dopiszemy do wyników sondy Wasze głosy z tematu.

moniss
08-07-2013, 13:59
Juz wczesniej zaglosowalam i niestety nie moge wziasc udzialu w sondzie ponownie , Redakcja dodala teraz nowe kuchnie na ktore tez chcialabym oddac glos .... :confused:...... w taki razie wpisuje sie tutaj .

Basia_KRK i lea*** oddaje swoj glos na Wasze kuchnie :bye:.....

Dokładnie z klawiatury mi to wyjęłaś ;)
Ja także się pospieszyłam z głosowaniem a swój głos oddałabym jeszcze na Basia_KRK i lea***
No i nie wiem jakim cudem przegapiłam wcześniej kuchnię nielot2 - jest bardzo energetyzująca dzięki temu niesamowitemu kolorkowi, świeża dzięki bieli oraz elegancka za sprawą czarnego blatu i koloru oraz prostego kształtu pochłaniacza :)

channel8
08-07-2013, 15:36
Znalazłam sie i ja. Oddaję swój głos na kilka kuchni, które były i sa dla mnie inspiracją, a dodatkowo ujęły mnie elegancją, spokojem, wywazeniem. I tak:Barbara 74,koza 79, skoralje, Ola.U., Zuzza, no i oczywiście dla mnie najpiekniejszaGUMISIOWA!

Redakcja
08-07-2013, 17:34
Uwzględnimy Wasze głosy w ankiecie.

monika996
08-07-2013, 20:44
super. dziękuję:)

pestka56
08-07-2013, 21:15
Skoro nie mogę zagłosować ponownie, to proszę o dodanie mojego głosu na kuchnię Barbary 74 :)

Edyta M
09-07-2013, 00:44
Uwzględnimy Wasze głosy w ankiecie.

Dziekujemy Redakcjo :hug:

emi601
09-07-2013, 20:43
moje głosy oddane na kuchnie Kamilci i Gumisiowej, chociaż zupełnie rożne od siebie, chociaż zupełnie inny budżet ;) , chociaż zupełnie inny styl , to obie porażają mnie po prostu pięknem, i tyle! nie umiem tego nazwać, bo się nie znam na "designie" ale harmonia, umiar, dobór kolorów, cieszą moje oko i duszę oraz sprawiają że pobudza mi się układ limbiczny :D Jest u was dziewczyny po prostu przeładnie!

moja sielanka
09-07-2013, 22:18
Basia_KRK i GUMISIOWA po prostu prostota piękna!!!!!! Basia_KRK piękny blat :)

Sokol_M
11-07-2013, 13:58
Ech... w zasadzie każda z prezentowanych kuchni wygląda nieporównywalnie piękniej od mojej...
Trudno jednoznacznie wskazać, która z nich jest najlepiej urządzona, gdyż każdy projekt uwarunkowany jest innym kształtem i rozmiarem pomieszczenia.
Może dlatego, że mieszkam w bloku na niewielkiej przestrzeni, bardziej zachwycam się rozwiązaniami, które mógłbym w przyszłości wykorzystać, budując własny dom.
Stąd mój wybór padł na kuchnie z dużą przestrzenią i tym, co zawsze mnie urzekało w domach jednorodzinnych - z wyspą. Dodatkowym elementem przeważającym w mojej ocenie był nowoczesny, prosty - bez zbędnych ozdób - design.
Te cechy posiadało sporo kuchni, więc sam sobie utrudniłem zadanie narzucając możliwość ocenienia tylko trzech zdjęć. Moje typy to:
kuchnia kaluzaw, Basia_KRK i skorlaje.
Choć Ola.U zdecydowanie prowadzi w rankingu i rzeczywiście kuchnia zachwyca, pomyślałem o przyszłym jej użytkowaniu i możliwych śladach rąk na czarnych lśniących szafkach - mało praktyczna kolorystyka - nie wierzę, by po każdorazowym zamknięciu szafki poszła w ruch ściereczka i "Pronto" :-)
Miałem kiedyś czarne, lakierowane pianino, które było zmorą mojej mamy z powodu wiecznego usuwania odcisków palców opierających się o instrument domowników i gości :-)
Czarny blat jeszcze można zaakceptować - zawsze po przygotowaniu posiłku sprzątamy. Ale raczej nie wycieramy codziennie szafek, gdyż za często do nich zaglądamy...

Od razu wytłumaczę się dlaczego nie zaznaczyłem GUMISIOWEJ kuchni... To z powodu narzucenia sobie wyboru tylko 3 kuchni. pomyślałem, że i tak GUMISOWA ma duże szanse na czołową lokatę, a nie chciałem, by "moje typy" bardzo były oddalone w rankingu od czołówki... :-)

TAR
12-07-2013, 11:05
oddalam swoje glosy na kuchnie: OlaU, Marceli_Szpak, kaluzaw - bo sa po prostu piękne, kazda inna ale kazda piekna. wyroznilabym jeszcze kuchnie nielota i dusiaka ale miałam tylko 3 glosy :)

zaluje ze zabrakło tu 5 wyjątkowych kuchni :efilo, pinacolady,anuli, monsambii i marjel ale chyba "rocznikowo" nie lapia się do zabawy :(

julianna16
13-07-2013, 18:03
Ponieważ już nie mogę zagłosować na kuchnie, które dołączyły później, to proszę o dodanie mojego głosu na kuchnie Barbary74 oraz Lea***
O kuchni Basi już pisałam - jest ciepła, dobrze rozplanowana, "domowa", a przy tym oryginalna i piękna. Połączenie cegły, pięknych frontów, nietuzinkowego blatu i uroku właścicielki zasługuje na docenienie :).
Kuchnia Lei to przykład klasy i elegancji w kuchni. Świetnie materiały, przepiękna kolorystyka i zachwycający, szlachetny blat. Nic dodać, nic ująć.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestniczących w konkursie :bye:

nowa_i
14-07-2013, 14:34
Ja głosuję na kuchnie Basia_KRK i lea*** .
Pozdrawiam

adibu
14-07-2013, 22:12
Oddałam głos na kuchnie OliU to mój ideał.Kuchnia jest bardzo elegancka, ponadczasowa,przemyślana w każdym szczególe.

mirkapki
15-07-2013, 21:55
Zagłosowałem: OlaU, mirkapki,gumisiowa - za prostotę, styl i urodę kuchni.

Dziękuję za głos, nawet nie wiedziałam, że do konkursu trafiłam
szkoda tylko, że to zdjęcie niewielkiego kawałka kuchni

mirkapki
16-07-2013, 19:42
droga redakcjo proszę o wymianę zdjęcia w "konkursie kuchennym" na najnowsze z mojego dziennika

kakusek
17-07-2013, 21:49
Głosuje za kuchnią :
Ola.U -bardzo elegancka i dobrze przemyślana zarówno co do praktyczności jak i ogólnej kolorystyki
lea**-nowoczesna z piękna wyspą wyglądająca jak wisieńka na torcie
Barbara74-przepiekne fronty i cegła która sprawia że kuchnia ma w sobie jakąś magie
Turlututu,sheenaz -podoba mi się wprowadzenie drewnianych szafek które ocieplaja wnetrze
Agi75 -świetne wkomponowanie "drewnianej" sciany
Gumisiowa- fajnie wychodząca ze ściany wysoka zabudowa, świetna duża wyspa i drewno na ścianie przełamujące biało-czarną kolorystykę


Na liście nie ma kuchni MALKUL którą również uważam za jedną z najpiękniejszych na forum i gdyby została dodana do głosowania oddaje na nią głos za spójność :)

aniadz
19-07-2013, 21:08
Oddaję głos również na kuchnie: lea**, Barbara74 i Basia_KRK

dana0606
22-07-2013, 22:35
Mnie się podoba w kolorach i uchwyty do otwierania szafek czyli kuchnia wojtekgood, do tego też w kolorach podoba mi się kuchnia nielot2 oraz kolor i ten piekny lacobel MartynaP. No i coś w głosowaniu mi nie wyszło, bo głos na Wojtka nie zapisał się. :(

Redakcja
24-07-2013, 12:07
Mnie się podoba w kolorach i uchwyty do otwierania szafek czyli kuchnia wojtekgood, do tego też w kolorach podoba mi się kuchnia nielot2 oraz kolor i ten piekny lacobel MartynaP. No i coś w głosowaniu mi nie wyszło, bo głos na Wojtka nie zapisał się. :(

Doliczymy takie głosy - w tym wypadku na wojtekgood. Zapraszamy do głosowania

Jasylwek
25-07-2013, 08:15
Basia_KRK i lea - za dobór kolorów, materiałów, spójność i konsekwencję

Kendra
25-07-2013, 10:41
mój głos dostają lea i Barbara. może to kwestia zdjęcia ale w kuchni lea rzuca mi sie w oczy ten piękny czarny blat i kran dokładnie taki, jaki mi się podoba. jak w dobrym programie o gotowaniu - a jak dobry program to i dobre jedzonko :) jest piękna, prosta i nowoczesna.
U Barbary zwraca moją uwagę kompozycja światła i cegieł - dają wspaniały efekt. Kuchnia jest ciepła, przyjemna. Bardzo mi się podoba - jest prześliczna.

maly john
26-07-2013, 13:27
A mnie się podoba kuchnia zosik. Zdjęcie ciemne, ale ta zieleń - bardzo fajna. Zazdroszczę aż :D

drejku
27-07-2013, 11:22
Chyba nie powinnam tutaj na ten temat pisać,ale odkryłam wczoraj Wasze wpisy i jest mi STRASZNIE MIŁO!!!
Miło, że moja kuchnia Wam się podoba.
A wiecie jak mój mąż był dumny po tych Waszych ciepłych słowach,jeszcze jeden wpis i pękłby z dumy.Pan Portfel pękłby szkoda,że nie z przepełnienia portfela tylko z dumy:bash:

Pozdrowienia @Barbara74. No to jeszcze jeden wpis dla męża ;)

Kamilcia
28-07-2013, 11:18
moje głosy oddane na kuchnie Kamilci i Gumisiowej, chociaż zupełnie rożne od siebie, chociaż zupełnie inny budżet ;) , chociaż zupełnie inny styl , to obie porażają mnie po prostu pięknem, i tyle! nie umiem tego nazwać, bo się nie znam na "designie" ale harmonia, umiar, dobór kolorów, cieszą moje oko i duszę oraz sprawiają że pobudza mi się układ limbiczny :D Jest u was dziewczyny po prostu przeładnie!


bardzo dziekuję za miłe słowa :) tym bardziej, że "stanęłam" obok kuchni gumisiowej, gdzie widac róznicę mocno :)


W ogóle dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na mój fragmencik kuchni !!! Do tego nie skończonej ;) Ja sie niezmiennie w niej dobrze czuję i to dla mnie najwazniejsze, ale zawsze cieszy, ze komuś jeszcze "wpadła w oko" :)

bEtiCzE
28-07-2013, 21:35
Jak dla mnie numerem jeden jest kuchnia " koza79" . Pięknie dobrana kolorystyka, a całość prezentuję się nowocześnie i lekko.

Drop_Inn
29-07-2013, 21:06
Oddaję głos na kuchnię Kamilci za przepiękny dobór pasteli i ponadczasową bazę. Za ciepło, które z niej bije i aż zaprasza żeby wejść do środka.

Dla Skorlaje głos za genialny balans pomiędzy minimalizmem, a przykuwającymi wzrok dodatkami. No i lampy, które są tu absolutnym strzałem w dziesiątkę.

Dla Emi601 głos za moją ukochaną cegłę oraz czarno-białe kafle na podłodze. Poszczególne elementy tworzą tu klimatyczną całość.

Dla Mrówki75 za kolorystyczną konsekwencję i niewymuszoną elegancję.

Dla Oli U. za ponadczasowy wybór czerni i bieli.

I dla Barbary74 za cegłę, akcenty retro i świetnie rozplanowaną przestrzeń.

goshia7
31-07-2013, 21:53
Ponieważ glosowałam na samym początku a widzę, że pojawiły się nowe propozycje :) chciałam oddać jeszcze swój głosik na kuchnię lea**

Wszystkie kuchnie są piękne, jedyne w swoim rodzaju :) A te, na które zagłosowałam są najbliższe mojemu sercu. Takie jak lubię i w każdej z nich chętnie bym coś upichciła........ chociaż nie gotuję ;)

Fra
01-08-2013, 14:00
za piękno w prostocie :
Gumisiowa, Ola.U, Koza 79

za ponadczasowość i elegancję:
BasiaKRK i Barbara74

za spójność i wyważenie i styl:
Kamilcia, Marceli-szpak

Redakcja
08-08-2013, 11:18
WYNIKI GŁOSOWANIA


Drodzy Forumowicze, wybraliście najpiękniejsze kuchnie. Podajemy wynik głosowania po podliczeniu głosów także z postów:

1. Ola.U
2 GUMISIOWA
3. skorlaje
4. Marceli_szpak
5. Kamilcia
6. koza79
7. lea**; Barbara 74
8. Zuzza Basia_KRK
9. Agi75; kaluzaw
10. sheenaz

Gratulujemy właścicielom pięknych kuchni. Prosimy o adres jako prywatna wiadomość do Redakcja. Mamy dla Was nagrody.

Wszystkich, którzy uzasadnili swój głos w sondzie, także prosimy o adres - coś Wam wyślemy.

Dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy do głosowania na...najpiękniejszą łazienkę [TUTAJ] (http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?272-Najpi%C4%99kniejsze-na-Forum-%C5%81AZIENKI-2013).

Drop_Inn
08-08-2013, 11:50
Gratulacje dla zwycięzców!!! :)

Cieszę się, że wśród grona szczęśliwców znalazła się większość moich faworytów.

pestka56
08-08-2013, 12:00
GRATULACJE dla ZWYCIĘZCÓW :D

Droga Redakcjo, Tobie też należą się podziękowania i gratulacje za piękny konkurs, który umożliwił przegląd wspaniałych i do tego zrealizowanych pomysłów na kuchnie :yes: Kolej na łazienki ?

Sharlotka
08-08-2013, 12:12
Ogromne gratulacje dla zwycięzców!!!!!

GUMISIOWA
08-08-2013, 12:37
Serdecznie dziękuje WSZYSTKIM którzy głosowali na naszą kuchnie!!!!!Wszystkim tym ,którzy oficjalnie skierowali do nas ciepłe słowo i tym którzy zagłosowali na nas z ukrycia.
Tym bardziej ,że nie mamy teraz galerii i nie można sobie zobaczyć jak ta nasza kuchnia wygląda:)
Jest nam niesamowicie miło ,ze ta nasza kuchnia podoba się komuś jeszcze-nie tylko nam!!!
Gratuluje wszystkim właścicielom pięknych kuchni;)
JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!

Ola.U
08-08-2013, 14:17
Baaaardzo dziękujemy Wszystkim głosującym na nasza kuchnie :):):).To świetne uczucie ,wiedzieć ze nie tylko dla nas,jest ona Najpiekniejsza :):):).
Ja nigdy nie ukrywalam i ukrywać nie mam zamiaru,ze uwielbiam swoją kuchnie :yes:,m.in. za funkcjonalność ,za łatwość utrzymania jej w czystości i za to ,ze za każdym razem ,kiedy do niej wchodzę,mam uśmiech na twarzy-a chyba o to w tym wszystkim chodzi :)
Jeszcze raz dzięki :):),pozdrawiamy :bye::bye:

Bathorka
14-08-2013, 07:32
Ola. U - idealna kuchnia!!!

Kendra
15-08-2013, 19:41
serdecznie gratuluję zwycięzcom :)
i cieszę się, że wśród laureatów są też moje typy :)

Paweł-Jakubczak
25-08-2013, 22:53
Gratuluję przede wszystkim pomysłu ( bo ten jest najważniejszy ) i wykonania .
Wygrały także moje typy :yes:

sabina_kraków
27-08-2013, 11:12
Oddaję głos na Basia_KRK za elegancję, ciepła kolorystykę i przytulność.

Edyta M
27-08-2013, 11:27
Sabina sonda juz zamknieta ... glosowanie zakonczone ;)

Redakcja
28-08-2013, 14:05
Z racji wakacji czekamy na adresy osób nagrodzonych do końca sierpnia. Kto jeszcze nie przesłał adresu, prosimy o to. Pozdrawiamy

Sharlotka
20-09-2013, 08:38
Droga Redakcjo,
czy głosujący na najpiękniejsze kuchnie i łazienki, którzy podali już swoje adresy, otrzymają pocztą prezenty?

GUMISIOWA
21-09-2013, 21:52
Droga Redakcjo,
czy głosujący na najpiękniejsze kuchnie i łazienki, którzy podali już swoje adresy, otrzymają pocztą prezenty?

sharlotka-chyba jeszcze nikt niczego nie dostał...

Mnie bardziej martwi to ,że wysyła się redakcji adres prywatny i nie dostaje się żadnej odpowiedzi....Po czym na zapytanie czy doszedł dostaje odpowiedz że prezenty niedługo zostaną wysłane...Nie chodzi o prezenty ,ale o to ze posyłamy prywatne dane a tu echo....:rolleyes:

Sharlotka
22-09-2013, 07:29
No właśnie:(

Sharlotka
23-09-2013, 09:44
Prosimy Redakcję o wypowiedź/ odpowiedź.

ignasia
12-11-2013, 08:50
Przydałyby się tu linki do tych kuchni. Przynajmniej do tych najwyżej ocenionych. Jak ktoś nie śledzi forum na bieżąco (jak ja) to jest problem z ich znalezieniem :(

emi601
12-11-2013, 17:19
a ja dostałm prezent od redakcji :) dziękuję!

GOSC12_3
20-11-2013, 21:16
Ja również dostałam prezencik. Co prawda, synek w tym chodzi, bo na mnie za małe :)
Dziekuję

moniss
20-11-2013, 22:29
Ja też dziękuję za prezent. Rozmiar idealny :D

EDIT:

Tylko nie wiem, za udział w którym konkursie/głosowaniu...:-?

Barbara74
21-11-2013, 15:48
ja nic nie dostałam :(

minia111
22-11-2013, 14:29
moje tez wygraly :)

anna_am
02-12-2013, 13:52
Ładne te kuchnie

minia111
25-12-2013, 17:28
śliczne!

channel8
26-12-2013, 13:21
Ja dostałam bardzo ładny tishert - dziękuję!