PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w aranżacji salonu - funkconlanie.bardzo proszę...



rafstraz
04-07-2013, 14:24
Witam
Proszę o pomoc w aranżacji/adaptacji salonu. Chodzi mi o jak najbardziej funkcjonalne rozmieszczenie, okno balkonowe będzie przesuwne ale najbardziej chodzi i o rozmieszczenie narożnika, nie wiem czy lepiej dwie sofy czy narożnik, proszę doradźcie, gdzie regały a gdzie miejsce do siedzenia stolik itp. Zdecydowanie preferuję narożnik ale czy to funkcjonalne i czy wymiary na to pozwolą...
198908

Elfir
04-07-2013, 22:22
narożnik nie wejdzie zbyt duży. Nie wiem czy nie będzie lepiej kanapa 3 osobowa + fotel.

http://images49.fotosik.pl/1947/ad7e8a18fe69f35a.jpg

rafstraz
05-07-2013, 08:15
Pomoże ktoś jeszcze?
Elfir prawy róg domu to zachód, nie wiem czy telewizor po tej stronie co umieściłaś to nie będzie prześwietlony przez słońce, jak sądzisz, masz jakieś zdjęcia obrazujące takie położenie jak na projekcie, może jeszcze inny pomysł Ci się nasuwa?

a jak sądzisz położenie odwrotne tzn po przeciwnej stronie telewizor, jest mniej funkcjonalne. Chodzi o to, ze musze zdecydować po której stronie będzie stałe oszklenie dla drzwi przesuwnych, tzn na która stonę mają się otwierać aby nie kolidowało?

Elfir
08-07-2013, 22:32
załóż zasłony i jak będzie słońce to sobie zasłonisz okno.
Błąd był na etapie adaptacji - trzeba było przesunąc okno tarasowe pod ścianę na której narysowałam kanapę.