PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam glazurnika - okolice Warszawy



Boska
02-07-2004, 13:16
Szukam fachowca, który sprawnie i ładnie ułoży około 150m2 glazury i terakoty w nowym domku jednorodzinnym znajdującym się w Markach k/Warszawy. Termin rozpoczęcia prac - może być natychmiastowy. Zainteresowanych fachowców, lub tych, którzy mogą kogoś zaufanego polecić, proszę o kontakt telefoniczny 0600 206 294.

buleczka_77
05-07-2004, 07:27
Pan jest DROGI bo chce 50 zł za m2, ale naprawde solidny. U mnie zrobił łazienkę i położył wszedzieł płytki tyj. salon, kuchnia, jadalnia, kotłownia i wszedzie z należytą starannością. Dba o materiał ( ale i pracuje na najdroższych materiałach-np. Mapei :cry: ) i nie pozostawia po sobie pobojowiska :lol:
Więc jeśli chcesz mieć spokojną głowę to możesz go brać. Umów sie z nim i pogadaj. Ja mogę Ci podesłać jego robotę na zdjęciach :)
Szukac telefonu?

Piotruspan2000
05-07-2004, 11:06
50 pln za metr to wydaje mi sie baaaardzo wygorowana cena.

ja mam super zawadowcow za 40pln i tez wydaje mi sie baaardzo duzo. Szukam dobrej, sprawdzonej, tanszej ekipy - do polozenia okolo 130 metrow - lazienki i hol. Mozna u mnie mieszkac - gotowe tynki, zamkniety budynek - na zachod od Warszawy

Zaprszam "przyjezdne" ekipy ktore moga pokazac swoja prace.

pozdrawiam
PP

Piotruspan2000
05-07-2004, 11:11
Boska - przepraszam - chyba sie zagalopowalem... to Twoj post a ja oglaszam swoje poszukiwania. :wink:

pozdrawiam
PP