PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie o dostawce



rena56
10-07-2013, 21:16
Macie jakies opinie na temat produktów tani opal?Sporo ich w necie, ale jak z weglem, obsługa?

Piotrek42
10-07-2013, 21:27
A radzą sobie...tak dobrze że nawet TVN nakręcił o nim program pod znamiennym tytułem UWAGA!!!! jak dobrze poszukasz to i na forum o tym było...

kris4196
19-07-2013, 16:10
Macie jakies opinie na temat produktów tani opal?Sporo ich w necie, ale jak z weglem, obsługa?

Nie widziałem filmu, ale pewnie znalazł się jeden wiecznie niezadowolony - tzw. trudny kleint :) ktory wszczal larum. Ja tam nie mogę zlego słowa o nich powiedzieć. Zawsze szlo bezproblemowo. Klikam, zamawiam, przywoza – ładnie się spala. Tyle.

zyzolek
19-07-2013, 16:12
Nie widziałem filmu, ale pewnie znalazł się jeden wiecznie niezadowolony - tzw. trudny kleint :) ktory wszczal larum. Ja tam nie mogę zlego słowa o nich powiedzieć. Zawsze szlo bezproblemowo. Klikam, zamawiam, przywoza – ładnie się spala. Tyle.

Ciekawe ile takich pochwalnych wpisów jeszcze się pojawi

timon120777
19-07-2013, 17:35
patrząc na czas rejestracji konta i ilość wpisów to pewnie się dopiero zacznie
cóż
to nie był jeden niezadwolony klient tylko aferka na skalę całego kraju
a ludzie nadal ślepo wierzą albo jak to w naszym kraju często bywa oszukują się i udają że wszystko gra

4darko
22-07-2013, 11:04
patrząc na czas rejestracji konta i ilość wpisów to pewnie się dopiero zacznie
cóż
to nie był jeden niezadwolony klient tylko aferka na skalę całego kraju
a ludzie nadal ślepo wierzą albo jak to w naszym kraju często bywa oszukują się i udają że wszystko gra

Moze i faktycznie "aferka byla",ale wydaje mi sie ze ucza sie na wlasnych bledach . Kupowalem u róznych dostawców, w róznych skladach. Tez zdarzaly sie partie bardzo wilgotne, ale nagonki w mediach jakos nie bylo. Dla mnie pozytyw dla tej firmy za to ze jest tak dostepna - sklep internetowy - to naprawde ulatwia życie!