PDA

Zobacz pełną wersję : HS jaki? proszę o radę



rafaljezus
23-07-2013, 13:34
Dostałem w ofercie HS'a (wymiar otworu okienngo 3500x2350 z wysokości należy odjąć 150mm na wylewkę ) dzielenie na 2 kwatery VEke Slide na okuciu GU. Czy coś powinieinem wiedzieć, zapytać dealera aby nie dostać czegoś co się okaże chybionym pomysłem że nie daja gwarancji,dla tych wymiaów itp.(jakie sa wymary graniczne dla tego profilu) i na co zwrócić uwagę, i czy ktoś może coś powiedziec na temat tego systemu na Vece?

Wchodzi jeszcze opcja na Rehau Geneo ale to ceną ponoć zupełnie inna...


POzdrawiam,

ClNEK
23-07-2013, 17:55
Rehau Geneo w przypadku HSa wcale nie wychodzi drożej od innych tego typu konstrukcji. Mieści on nieco szersze pakiety szybowe (cieplejsze) niż Veka. Ja jednak kierowałbym się nie profilem a producentem. Widziałem już HSy niezbyt sprawnie działające.

rafaljezus
23-07-2013, 21:10
Rehau Geneo w przypadku HSa wcale nie wychodzi drożej od innych tego typu konstrukcji. Mieści on nieco szersze pakiety szybowe (cieplejsze) niż Veka. Ja jednak kierowałbym się nie profilem a producentem. Widziałem już HSy niezbyt sprawnie działające.

Petecki

ClNEK
24-07-2013, 07:46
Petecki


Veka Slide też od nich ? Jeżeli tak wyceń obie wersje i wtedy decyduj. Rehau będzie zapewne cieplejszy nieco

rafaljezus
24-07-2013, 09:18
Veka Slide też od nich ? Jeżeli tak wyceń obie wersje i wtedy decyduj. Rehau będzie zapewne cieplejszy nieco

Tak również od nich.

rafaljezus
24-07-2013, 20:11
jakieś inne sugestie np. użytkowe?

POzdrawiam,