PDA

Zobacz pełną wersję : Dobra firma



rostel
27-07-2013, 09:23
Chciałbym wybudować niedrogi dom z bali drewnianych, nie wiem jaką wybrać firmę (Woj. Śląskie).
Czy ktoś by mógł mi pomóc lub polecić dobrą firmę. ;)

kruszon11
29-07-2013, 11:40
Lokalizacja chyba nie ma większego znaczenia, bo dzisiaj większość firm, czy też wykonawców buduje w całym kraju.
Żeby nie być posądzonym o tzw kryptoreklamę :) wysyłam namiary na moją ekipę na PW. Efekty możesz zobaczyć i o nich przeczytać w dzienniku.

stingietka
08-10-2015, 14:45
Lokalizacja chyba nie ma większego znaczenia, bo dzisiaj większość firm, czy też wykonawców buduje w całym kraju.
Żeby nie być posądzonym o tzw kryptoreklamę :) wysyłam namiary na moją ekipę na PW. Efekty możesz zobaczyć i o nich przeczytać w dzienniku.

a czy ja też mogę prosić namiary na PW? :) rozglądam się za wykonawcą

butynski
09-10-2015, 08:18
Polecam firmę z Tenczyna . Jawor domy . Zbudowali mi piękną chałupę ( można obejrzeć na ich stronie ) . Budują w całej Polsce .Pozdrawiam

lastosta
18-10-2015, 18:53
Zgadzam się - firmy produkujące takie domy czesto od razu je montują. także skup się raczej na dobrym cenowo i jakościowo modelu, a ekipa w kilka dni postawi dom

SebastianW
19-10-2015, 06:57
Uważaj na osoby, które składają propozycje korzystając z tego forum (bardzo dokładnie sprawdzaj każdą propozycję i firmę...). Wśród uczciwych i solidnych może się trafić ktoś zupełnie inny (zakamuflowany) :-/