PDA

Zobacz pełną wersję : Łazienki na Forum - modele pokazane w pierwszej połowie2013 r.



Redakcja
28-07-2013, 07:42
Po sukcesie pięknych kuchni (ZOBACZ (http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?271-Najpi%C4%99kniejsze-na-forum-KUCHNIE-2013)), które pokazali Forumowicze w 2013 r. pora na łazienki – modele 2013. Zdjęcia są jeszcze ładniejsze, a inwencja i gust właścicieli tych pięknych miejsc budzi podziw.

Zapraszamy do głosowania na najpiękniejszą łazienkę – piękną z jakiegoś jednego powodu. Mamy nagrody dla właścicieli 10 najpiękniejszych łazienek oraz dla Forumowiczów, którzy w temacie uzasadnią swój wybór.

GALERIA- zapraszamy do obejrzenia galerii łazienek – modele 2013! (http://muratordom.pl/lazienka/pomysly-i-aranzacje/najpiekniejsze-lazienki-model-2013-zobacz-lazienki-na-forum-muratora-zaglosuj-na-najpiekniejsza,121_11068.html)

Można głosować na kilka łazienek!

Głosowanie trwa do końca sierpnia!


WYNIKI:
Kończymy naszą zabawę. Gratulujemy właścicielom 10 najbardziej popularnych łazienek. A oto wyniki głosowania do końca sierpnia:

Agatah 38
Remika2 33
Drop_Inn 27
GUMISIOWA 24
koza79 23
skorlaje 19
Venus_m 18
sheenaz 8
kaluzaw 7
narendil 7
Barbara74 6
lucka6 6

Prosimy o adres laureatów. Prosimy też o adres uczestników głosowania, którzy uzasadnili swój wybór.

Dziękujemy!
___________________________________________
Podróż przez 47 pięknych łazienek na Forum MURATORA – frapujące, inspirujące, ciekawe…

amglad1
28-07-2013, 12:52
mój wybór ogólnie za prostotę, elegancję a mimo tego przytulność, za brak nadmiaru dekorów, narzucających się fototapet czy obrazków w ramkach, za brak podświetlanych półek kg, za brak dyskotek ledowych i innych - według mnie- paskudztw i wydumanych chwilowych szaleństw dizajnerskich.
Magdalena P - za elegancką, ponadczasową biel, styl i klasę
agatah za piękne szarości, spokój, minimalistyczny styl, elegancję i klasę

początkujący 1
28-07-2013, 19:13
zagłosowałam na łazienkę Konrad_1977 bo dobór i kolorystyka płytek jest jak najbardziej trafiona -ani za mało ani za dużo -jest po prostu piękna

selenek
28-07-2013, 20:29
oddałam głos na cztery łazienki:
Remika2 - podoba mi się ta kamienna ściana i kwiatki w doniczkach - niezbyt oczywisty element w łazienkach, ale w tym przypadku dodał trochę koloru
KC8 - bo się wyróżnia na tle pozostałych łazienek. Sama bym sobie takiej łazienki raczej nie zrobiła, ale doceniam za inwencję :)
kaluzaw łazienka nr 2 - szkoda, że zdjęcie jest w niezbyt korzystnych barwach (założyłam, że to wina aparatu ;P), ale łazienka i tak prezentuje się świetnie (ten prysznic!)
Venus_m - łazienka niby prosta, a jednak oryginalna :) + dużo naturalnego światła

skorlaje
29-07-2013, 10:12
oddaję głos na:
agatah, beetb, julianna16 - za minimalizm, prostotę, brak półeczek, pierdołek itp. za ponadczasowość
GUMISIOWA - za piękne czarne płytki i klubowy charakter, jedyna ciemna łazienka, która mi się podoba

amglad1
29-07-2013, 19:04
A ja prosiłabym Redakcję o uwzględnienie prześlicznej łazienki Dropka - Drop Inn. i oddaję na nią głos. Dziękuję:)

Kamilcia
29-07-2013, 19:05
chciałabym zgłosić do głosowania łazienkę Drop_Inn - własnie dodana do wątku :) Jest piękna, klasyczna, dopracowana, ponadczasowa - a obudowa wanny - rewelacja :)

Kamilcia
29-07-2013, 19:05
A ja prosiłabym Redakcję o uwzględnienie prześlicznej łazienki Dropka - Drop Inn. i oddaję na nią głos. Dziękuję:)

pisałyśmy razem jak widzę :)

amglad1
29-07-2013, 19:08
pisałyśmy razem jak widzę :)

:) łączymy starania Szanowna Redakcjo o uwzględnienie łazienki Dropka
Kamilcia, pozdrawiam:bye:

marnajola
31-07-2013, 12:50
ciężko sie zdecydowac- dobrze ,że mozna glosować na wiele łazienek :0
Także:
szaroMi, beetb - za prostotę, minimalizm, ponadczasowość
Remika2 - za połaczenie kamienia i płytek, a przy tym nieprzedobrzenie
agatah- bo mam takie same płytki, wiec wybór oczywisty :))
turlututu- za fioletowe dodatki
skorlaje- za umywalki
Venus_m- za to ,że przy tak trudnym układzie lazienki doskonale wyszła
sheenaz- za pomaranczowy blat
gumisia- za czern

Venus_m
31-07-2013, 13:56
Dziękuję za głosy :hug:

Ja głosowałam na:

Sheenaz - za prostotę i oryginalny pomarańczowy blat, który dla mnie w żaden sposób nie jest nachalny a stanowi broszkę dla tego pomieszczenia :yes:

Skorajle - za prostotę, elegancję, dla mnie łazienka wygląda jak za milion $ :)

P.S. Agatah może przekonasz się do swojej ślicznej łazienki i odpuścisz zmiany :hug:

Venus_m
31-07-2013, 15:11
Przychylam się do prośby o dodanie łazienki Dropp_Inn :yes: i od razu proszę o dodanie ode mnie na nią głosu za:

- niebanalną klasykę
- odwagę przy zabudowie wanny :rolleyes:
- bardzo fajne przełamanie listwą jednego mugatu od góry :yes:
- pięknie dobrane dodatki w tym kosz na pranie :yes:

Tamara1
31-07-2013, 17:32
Ja natomiast chciałabnym zgłosić bi[B]ało-czerwoną łazienkę admete ...piękna, jaśniutka i świetne dodatki :yes:

Venus_m
31-07-2013, 19:27
Wydaje mi się, że wszystkie łazienki, które tu są były pokazywane w wątku ogólnym ŁAZIENKI NASZE!!!, dlatego nie ma Admetkowej, bo jej to przecież petarda :yes:

GUMISIOWA
31-07-2013, 19:42
Wszystkie ładne:yes:-takie na ile mmogłyśmy sobie pozwolić:yes:i finansowo i powierzchniowo:cool:-oczywiście zdaje sobie sprawę ze nie wszystkie ujęcia oddaja uroki tych łazienek,ale z tych pokazanych pozytywnie zawładnęły mną trzy i są to

skorlaje:yes:-za POSH LOOK -choć zdecydowanie nie kojarze reszty ujęć:D-prosto i minimalistycznie:yes:

Oczywiście Remika-z mojej strony nie jestem w stanie wskazać tego czegoś-po prostu całość robi na mnie piorunujące wrażenie:yes:

Jullianna-choć całkowicie umknęła mi ta łazienka-to baaardzo podoba mi prostota i jakze dawno nie widziane ciepłe kolory:yes:

sheenaz
01-08-2013, 08:06
Dziękuję za głosy :)

Moje typy:
koza- za ciepłe drewno
kaluza - baklazanowa łazienka - za kolor i piękną fakturę płytek
drop-inn - za styl i konsekwencję
Venus - za elegancję i światło

itd :)

Fra
01-08-2013, 14:24
Mój wybor to:
Agatah. Beetb- za prostotę i klasę, bez zbędnych ozdobników..
Kamiku- za odważny pomysl i piorunujący efekt,
Koza79- mój ideał :rolleyes:kolory plus materialy mniam..
Venus- za świetne połączenie nowoczesności i klasyki; a poza tym od dawna w tej jesynej łazience podoba mi się kolor zielony;)

Redakcja
02-08-2013, 20:36
Prosimy o link do strony gdzie jest zdjęcie łazienki Drop_Inn - dodamy. Prosimy o głosowanie w na tę łazienkę już w temacie głosowania.

Kamilcia
02-08-2013, 21:23
Prosimy o link do strony gdzie jest zdjęcie łazienki Drop_Inn - dodamy. Prosimy o głosowanie w na tę łazienkę już w temacie głosowania.


proszę - strona 598 wątku łazienki nasze.

Redakcja
04-08-2013, 21:51
proszę - strona 598 wątku łazienki nasze.

Gotowe:)

kakusek
05-08-2013, 21:25
Oddaje swoj glos na łazienke:

Remika2-piekna elegancka forma
koza79-fajna ciepła ,przyjemna łazienka
Gumisiowa-szyk ,elegancja i swiene połaczenie glebokiej czerni z cieplym drewnem

Ola.U
06-08-2013, 08:53
Jako ,że głosowałam już wcześniej ,proszę o dodanie mojego głosu na łazienkę Drop_Inn :)

gabrycha 2211
07-08-2013, 04:59
b. ładna zazdoszczę

Sharlotka
08-08-2013, 12:30
Głosuję na przepiękną, fantastycznie nowoczesną i niepowtarzalną łazienkę GUMISIOWEJ.

goshia7
09-08-2013, 13:02
Wszystkie łazienki są piękne, jedyne w swoim rodzaju, różne i ciekawe na swój sposób ale kilka z nich jest naj...naj... i są to łazienki: Drop_Inn, Remika2, koza79, skorlaje, agatah, GUMISIOWA Są proste, minimalistyczne, eleganckie i piorunująco piękne :yes::yes::yes:

bury_kocur
09-08-2013, 15:08
Najpiękniejsza - sheenaz :) Tak mało, a jaki efekt. Ale agatah i skorlaje również dostały po głosie :)

agatah
12-08-2013, 12:14
Do konkursu wkradł się pewien błąd...


W galerii dwukrotnie jest moje zdjęcie, ale podpisane nickiem innego użytkownika.

To jest moja łazienka, a nie julianny16, a jedynie wizualizacja jaką tworzyła dla mnie: http://muratordom.pl/lazienka/pomysly-i-aranzacje/najpiekniejsze-lazienki-model-2013-zobacz-lazienki-na-forum-muratora-zaglosuj-na-najpiekniejsza,121_11068.html?&photo=35905#gallery

To nie jest łazienka beetb, a moja: http://muratordom.pl/lazienka/pomysly-i-aranzacje/najpiekniejsze-lazienki-model-2013-zobacz-lazienki-na-forum-muratora-zaglosuj-na-najpiekniejsza,121_11068.html?&photo=35894#gallery
Beetb cytowała kiedys mój post ze zdjęciem, stąd pomyłka.


Proszę zatem o wprowadzenie zmiany, zgodnie ze stanem rzeczywistym.
Czy głosy oddane na te łazienki będą dopisane do mojego konta? ;)


Z tego co kojarzę obie uzytkowniczki nie prezentowały swoich łazienek, ale mogę się mylić ;)

Amelia 2
14-08-2013, 11:56
pomysłowość forumowiczów nie ma granic;)

Koza79 - zdecydowanie! klasyczne kolory, prosta, elegancka - super!!!

Redakcja
20-08-2013, 08:39
Do konkursu wkradł się pewien błąd...


W galerii dwukrotnie jest moje zdjęcie, ale podpisane nickiem innego użytkownika.

To jest moja łazienka, a nie julianny16, a jedynie wizualizacja jaką tworzyła dla mnie: http://muratordom.pl/lazienka/pomysly-i-aranzacje/najpiekniejsze-lazienki-model-2013-zobacz-lazienki-na-forum-muratora-zaglosuj-na-najpiekniejsza,121_11068.html?&photo=35905#gallery

To nie jest łazienka beetb, a moja: http://muratordom.pl/lazienka/pomysly-i-aranzacje/najpiekniejsze-lazienki-model-2013-zobacz-lazienki-na-forum-muratora-zaglosuj-na-najpiekniejsza,121_11068.html?&photo=35894#gallery
Beetb cytowała kiedys mój post ze zdjęciem, stąd pomyłka.


Proszę zatem o wprowadzenie zmiany, zgodnie ze stanem rzeczywistym.
Czy głosy oddane na te łazienki będą dopisane do mojego konta? ;)


Z tego co kojarzę obie uzytkowniczki nie prezentowały swoich łazienek, ale mogę się mylić ;)

Poprawione. W tej sytuacji zliczymy wszystkie głosy.

pestka56
20-08-2013, 23:08
Barbara 74 – za elegancki minimalizm, znakomite rozplanowanie i... szarość, która tu nie jest ponura i nudna. Głosuję na szarość, chociaż uważam, że we wnętrzach forumowiczów jest jej za dużo. Basia – wg mnie jedna z trzech, obok Julianny i Gumisiowej, arbiter elegantiae wnętrz – wykorzystała ten kolor znakomicie.
Gumisiowa – za zadziorne połączenie drewna z czernią kafli. Szkoda, że tylko jedno zdjęcie jest pokazane.
f.5 – za wspaniałe lustro na całą ścianę i ładne wykorzystanie drewna. Na innych zdjęciach lepiej widać urodę łazienki Radka.
207710 207712 207714
Droga Redakcjo, może dałoby się zamienić, albo nawet dołożyć zdjęcia do prezentacji łazienki f.5. Warto ją pokazać.
Drop_Inn – za zgrabne wymieszanie niemal wiktoriańskiego klimatu kafli z nowoczesnością wyposażenia.
Remika2 – za kompozycję i ciekawe połączenie faktur oraz kolorów.
Turlututu – za nieprzesadzoną prostotę.
Kamiku – za ładnie wkomponowaną mozaikę i tapetę z klimatem.

Natalia Stanko – poproszę o dołączenie łazienki – za wykorzystanie zadrukowanych kafli z widokiem Wenecji i dążenie by wszystkie białe elementy pasowały do siebie odcieniem.

Edit: wkleiłam zdjęcia łazienki Radka, żeby lepiej uzasadnić mój wybór.

GUMISIOWA
20-08-2013, 23:19
Pesteczko:hug:

Bardzo proszę o dodanie mojego glosu,jesli to możliwe na lazienke Barbary 74!!Nie było jej kiedy glosowalam.

Basiu-jak Twoja kuchnia-łazienka OBŁĘDNIE PIEKNA w swojej prostocie i jak Pesteczka napisała ta szarość jest po prostu cudowna-niebura,nieponura-PEŁEN RELAKS:yes:-Gratuluje Tobie i Twojem M:D

GOSC12_3
21-08-2013, 07:37
Z tych wszystkich przepięknych łazienek postanowiłam wybrać 5, które urzekły mnie od pierwszego spojrzenia:

-barbara74
-Remika2
-wejcik
-lucka6
-koza79

Sharlotka
21-08-2013, 07:48
Zagłosowałam już na łazienkę Gumisiowej, oddaję też głos na kolejną cudowną aranżację - fenomenalną szarą łazienkę Barbary74!

kora100
22-08-2013, 14:30
Podobnie:) Również nie lubię przesady w dekoracjach. Prostota i elegancja przede wszystkim :) ważne, aby czuć się dobrze w danym pomieszczeniu zdecydowanie łazienkę Konrad_1977 :)Projektant zawsze doradzi ;)

TAR
28-08-2013, 14:35
i ja sie z wami pobawie :D zaglosowalam na lazienki:

Drop Inn - piekna, niebanalna, elegancka, genialnie dobrane dodatki. mimo, ze to kompletnie "nie moja bajka" potrafie docenic, ze jest to lazienka z klasa :) gratuluje wizjonerce i posiadaczce tej pieknej lazienki :)

Agatah i Barbara 74- za prostote i dobór kolorow
kaluzaw nr 1 - za kolorystyke (za wyjatkiem oswietlenia led :p ), za funkcjonalnosc i przede wszystkim za przestronnosc

Ania i Bartek
28-08-2013, 14:42
Barbara 74 - za prostotę, aranżację, piękne zdjęcia
agatah - za greige!
Remika2 - za różnorodność faktur i cudowne szarości
koza79 - za ciepło i zabudowę wanny

trzymam kciuki!

monika&rafal
01-09-2013, 21:03
Oddałam głos na łazienkę należącą do koza79, z której emanuje ciepło, harmonia i spokój.

greywolf
02-09-2013, 08:11
mamy już wrzesień, ale ankieta nadal ważna więc wyróżniam łazienki:

agatah, barbara74, sheenaz, gumisiowa, skorlaje

Redakcja
02-09-2013, 09:32
Kończymy naszą zabawę. Gratulujemy właścicielom 10 najbardziej popularnych łazienek. A oto wyniki głosowania do końca sierpnia:

Agatah 38
Remika2 33
Drop_Inn 27
GUMISIOWA 24
koza79 23
skorlaje 19
Venus_m 18
sheenaz 8
kaluzaw 7
narendil 7
Barbara74 6
lucka6 6

Prosimy o adres laureatów. Prosimy też o adres uczestników głosowania, którzy uzasadnili swój wybór.

Dziękujemy!

agatah
03-09-2013, 10:03
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na moją łazienkę oddali swój głos!
Bardzo się cieszę, że taka prosta, niewielka, urządzona niewielkim kosztem łazienka w mieszkaniu tak przypadła Wam do gustu. Tym bardziej się cieszę, bo zestawiona była z pięknymi salonami kąpielowymi pełnymi ciepła i światła. A u mnie szaro-buro :D
Ale tak nam się podoba i póki co nic nie zmieniamy :)




Venus, póki co z drewna zrezygnowaliśmy :)

GUMISIOWA
03-09-2013, 10:08
agatah-Wasza łazienka-naprawdę ładna więc zasłużona wygrana:))))))-jak dla mnie ofcourse:D

Dziękuje wszystkim ,którzy zagłosowali na nasza:yes:-bardzo miło czytać tak pochlebne opinie:yes:

Pozdrawiamy redakcje i forumowiczów:D

magda1989
06-09-2013, 20:37
Ja głosuje na agatah. Jej łazienka jest po prostu piękna:)

Drop_Inn
28-09-2013, 17:59
Z opóźnieniem, ale nie mniej serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zajęcia przez naszą łazienkę 3 miejsca. To duże wyróżnienie, które ogromnie cieszy :D:D:D

Jeszcze raz dzięki!
I gratulacje dla zwycięzcy! :bye: