PDA

Zobacz pełną wersję : szukam ekipy do stanu surowego



Cezarr
05-07-2004, 09:10
witam
potrzebuję solidnej i niedrogiej ekipy do stanu surowego, dom dość prosty, ściana 3w(wełna).fundamenty juz stoją,baraczek dla budowlańców również; budowa niedaleko trasy W-wa-Piaseczno. Najchetniej od zaraz.
Będę wdzięczny za kontakty. Oczekuję propozycji dot ekip wyłącznie sprawdzonych.
pozdrawiam

minuszka
05-07-2004, 10:45
Ja też potrzebuje solidnej ekipy do "wyprostowania" fuszerek, które narobiła mi poprzednia ekpia partaczy.

janrenovate
06-07-2004, 06:23
Witam:-)
Koniec lipca kończe budowe w Babicach,może bysmy sie dogadali?
Posiadam własny barakowóz.

PPawelkotoniak
11-07-2004, 21:45
Witam
Bardzo chętnie złożę swoją ofertę prpszę podać nr tel lub zadzwonić
0604192084

_ZBYCH_
11-07-2004, 22:28
witam
potrzebuję solidnej i niedrogiej ekipy do stanu surowego, dom dość prosty, ściana 3w(wełna).fundamenty juz stoją,baraczek dla budowlańców również; budowa niedaleko trasy W-wa-Piaseczno. Najchetniej od zaraz.
Będę wdzięczny za kontakty. Oczekuję propozycji dot ekip wyłącznie sprawdzonych.
pozdrawiam

Witaj ponownie Cezarr :D
Co w końcu budujesz wolno stojący dom czy bliźniak? Jaki projekt wybrałeś?

Cezarr
15-07-2004, 07:32
Witaj Zbych
Uuuu, u mnie długa historia, blixniak to projekt indywidualny, ściana 3w z wełną,ekipa druga jest jak najbardziej ok (pierwszą pogoniliśmy po paru dniach).Teraz brak czasu, urlopy na budowie, forum zaniedbane, ale dom idzie szybko w górę. Własnie natknąłem sie na posty dotyczące ściany wspólnej. Mam w projekcie tylko maxa 29 cm-jeszcze nie rozpoczęta ściana. Fundament pod nią ma 38 cm. Qrcze budować dwie ściany?
Te hałasy zza sciany, naprawdę jest tak strasznie?

_ZBYCH_
15-07-2004, 18:09
Własnie natknąłem sie na posty dotyczące ściany wspólnej. Mam w projekcie tylko maxa 29 cm-jeszcze nie rozpoczęta ściana. Fundament pod nią ma 38 cm. Qrcze budować dwie ściany?
Te hałasy zza sciany, naprawdę jest tak strasznie?

TAK!!!

Jeśli tylko masz możliwości, to nie ma nad czym się zastanawiać. Ściana z maxa na pewno będzie akustyczna.

07-08-2004, 09:16
Witam Pania bardzo serdecznie !!!!!!

Reprezentuje firme dekarska Ad-dach!Jesli potrzebuje Pana wykonawcy swojego przyszłego dachu z przyjemnościa polecam swoja firme!!!!



Z poważaniem

Adam Miłoszewki
606 934 928
www.ad-dach.pl

Tadeusz G.
12-09-2004, 19:54
Jeżeli będzie potrzebna osoba do założenia instalacji elektrycznej polecam swoją osobę.Wykonuję usługi: Instalacje elektryczne , instalacje alarmowe , Instalacje domofonowe , Pomiary elektryczne itp.Cena do uzgodnienia.Telefon kontaktowy 608551567 - Tadeusz Gos

Wciornastek
24-09-2004, 12:35
Przyłączam się do tego nieśmiertelnego putania wszyskich budujących. Czy ktoś zna, poleci ekipę do postawienia domu z Wielkopolski lub okolic Poznania?[/b]