PDA

Zobacz pełną wersję : Kostka brukowa DROGBRUK



em_alia
07-08-2013, 18:05
Czy ktoś użytkuje lub zna jakość z innych względów (np. układa) kostkę brukową tej firmy (Drogbruk jest z miejscowości Błaszki) ??
Na stronie piszą, że można pobrać cennik, ale dostępny jest tylko katalog produktów, bez cen.. Niektóre produkty wyglądają całkiem ciekawie, ale nigdzie nie ma nic na jej temat.
Proszę o wszelkie informacje :)

Danekspol
10-08-2013, 22:35
Czy ktoś użytkuje lub zna jakość z innych względów (np. układa) kostkę brukową tej firmy (Drogbruk jest z miejscowości Błaszki) ??
Na stronie piszą, że można pobrać cennik, ale dostępny jest tylko katalog produktów, bez cen.. Niektóre produkty wyglądają całkiem ciekawie, ale nigdzie nie ma nic na jej temat.
Proszę o wszelkie informacje :)


Z racji miejsca zamieszkania , mogę potwierdzić,że kostka tego producenta jest często wykorzystywana .
Nie słyszałem narzekań na tą firmę . Siostra ma u siebie taką i jest wszystko O.K.

sokratis
21-08-2013, 19:26
Tudzież Bruk Bet, dobra kostka, dyży wybór, trwała i nie niszczeje.

tomwal
12-04-2019, 19:30
Drogbruk polecam. Oni sprzedają produkty przez autoryzowane hurtownie to wiadomo, że i ceny mogą być różne, ale warto pytać. Ja się z nimi skontaktowałem i wszystko mi objaśnili. Zdecydowałem się i nie żałuje bo jakościowo to jedna z lepszych kostek, bardzo trwala, słowem dobrze wydane pieniądze.

dechad893
13-04-2019, 07:56
Ja ogród i taras mam dopiero w planach ale raczej na pewno się zdecyduje na Drogbruk. Szwagier ma ich kostkę u siebie w firmie i nie dość, że wygląd pełna profeska to jeszcze użytkowo zdaje egzamin bo nie niszczeje.

Grelka
25-09-2019, 06:28
Ceny porównywalne i dostosowane do rynku. Nie jest tak że zapłacisz x razy więcej - ale jakość Drogbruka gwarantowana

AnnaC9
28-09-2019, 10:37
Również polecam ich kostkę, ceny w zasadzie normalne, ale najlepiej sprawdzić w pobliskich hurtowniach, ceny w nich się mogą różnić a czasami dość znacznie :)

jmolski
05-10-2019, 15:50
Czy ktoś użytkuje lub zna jakość z innych względów (np. układa) kostkę brukową tej firmy (Drogbruk jest z miejscowości Błaszki) ??
Na stronie piszą, że można pobrać cennik, ale dostępny jest tylko katalog produktów, bez cen.. Niektóre produkty wyglądają całkiem ciekawie, ale nigdzie nie ma nic na jej temat.
Proszę o wszelkie informacje :)

hej, ja mam u siebie pod domem kostkę od nich, mam juz juz ponad rok i nic sie z nią nie dzieje. wszystko dobrze położone, nie ma żadnych nierówności, także śmiało można brać.