PDA

Zobacz pełną wersję : Ścianka pod tv z płyt kartonowo gipsowych



sylwus022
07-08-2013, 18:10
Witam, zwracam się z prośbą o narysowanie jakiegoś schematu lub opisanie krok po kroku jak wykonać ściankę z płyt której projekt znalazłam . W moim pokoju ściana ma 2,5 m wysokości i 3,8 szerokości.
To jest ten projekt:
204856


z góry dziękuję za wszelką pomoc:)

Laschlo
07-08-2013, 20:13
Najlepiej poszukaj w necie.Jeżeli nigdy czegoś podobnego nie robiłeś(tak sądzę po twoich pytaniach),to może sobie odpuść.Już przy prostych zabudowach tego typu jest -jak obserwowałem prace moich wykonawców-"sporo wywijania", a tu dojdzie jeszcze z pewnością gięcie płyt na mokro,montaż profili UD po łuku,itd.No chyba,że nie przeszkadza Ci widok- od bocznej strony takiej zabudowy-materiałów potrzebnych do jej postawienia,ale wtedy raczej nie uzyskasz takiego efektu.

sylwus022
07-08-2013, 21:13
Najlepiej poszukaj w necie.Jeżeli nigdy czegoś podobnego nie robiłeś(tak sądzę po twoich pytaniach),to może sobie odpuść.Już przy prostych zabudowach tego typu jest -jak obserwowałem prace moich wykonawców-"sporo wywijania", a tu dojdzie jeszcze z pewnością gięcie płyt na mokro,montaż profili UD po łuku,itd.No chyba,że nie przeszkadza Ci widok- od bocznej strony takiej zabudowy-materiałów potrzebnych do jej postawienia,ale wtedy raczej nie uzyskasz takiego efektu.

Ja nie robiłam, za to mąż tak, ale tylko sufit i proste ścianki. Dlatego też potrzebowalibyśmy schematu jak ma to wyglądac.