PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje ekipy budowlanej - Sosnowiec



jas
05-07-2004, 21:04
Poszukuje solidnej ekipy budowlanej do rozbudowy i nadbudowy istniejacego budynku parterowego na terenie Sosnowca

qerten24
05-07-2004, 21:35
witam!
moge panu polecić pewną firme
gdy rozpoczynaliśmy remont w katowicach do robót wyburzeniowych wynajeliśmy firme "X" zburzyła ścianki z cegły ale gdy natrafiła na 25 cm ściane żelbetową powiedziano nam ze tego sie nie da zrobić......
ale na szczescie trafiliśmy na Pana krzysztofa i andrzeja którzy prowadza firmę budowlaną jeden to inż drugi technik budownictwa
przeprowadzili na budowie wizje i za 4 dni ze ściany żelbetowej śladu nie bylo!!!!
także robiliśmy przebudowę ale sklepu sporzywczego - nie wiem czy zajma sie tą inwestycja ale wiem ze cos tam robią teraz w sosnowcu tez jakis sklep
to firma z żor ale dam najwyżej namiary :
608427201 Pan Andrzej
608656104 Pan Krzysztof
pozdrawiam

jas
06-07-2004, 16:18
Witam,
Bardzo dziekuję.W przypadku mojej budowy nie powinno byc az takich problemow technicznych. Zakres robot rozbiorkowych to zdjecie dachu (wiezba dachowa + papa), rozbiorka murow (cegła) do poziomu nowego stropu (obecnie jest to domek partorowy z nieuzytkowym poddaszem), rozbiorka istniejacego stropu (nie spelnia wymagan obciazeniowych), wyburzenie scian działowych, schodów zewnętrznych, rozbiórka podłogi na legarach, wykonanie nowych otworów pod drzwi zewnetrzne i okna.Ciekawy jestem jaki jest orientacyjny koszt takich prac.
Dziekuje raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam.

PPawelkotoniak
07-07-2004, 22:11
Chętnie zlożę ofertę 0604192084 12 3732283

jas
08-07-2004, 17:59
Proszę podać przybliżony koszt robocizny (wraz ze sprzetem ) budowy stanu surowego i koszt całkowity (tzn z materiałami), który zawierałby następujace etapy:
- roboty rozbiórkowe (jak wyżej)
- fundamenty częsci dobudowywanej
- ściany parteru i poddasza
- strop
- dach i rynny
- montaż okien i drzwi zewnętrznych
- schody wewętrzne jednobiegowe,zewnętrzne i taras, kominy
- scianki działowe
- podłoże dla nowej podłogi parteru (poniewaz obecnie podłoga jest na legarach na wysokosci ok 80cm nad poziomem gruntu to po jej zerwaniu mozna bedzie wykorzystać gruz ze starego stropu aby zrobic podkład pod nową podłogę)
Powierzchnia użytkowa budynku istniejącego to ok. 83 m2, częsci dobudowywanej 52m2 co po zrobieniu poddasza użytkowego da w sumie ok. 253m2.Technologia wykonania to prawdopodobnie YTONG jednowarstwowy, strop Ackermana (taki jest w projekcie), dachówka ceramiczna.Powierzchnia dachu to ok. 270m2.

PPawelkotoniak
11-07-2004, 21:49
Proszę zadzwonić lub podać nr tel pana opis jest małowystarsczalny do podania jakielkolwiek ceny

Estech
12-07-2004, 12:45
Firma ESTECH Tomasz Soska z Sosnowca może zrealizować budowę. Oprócz wykonawstwa zajmujemy się sprzedaż materiałów budowlanych pod zamówienie klienta (nie prowadzimy składu więc bardzo tanio). Prosimy o kontakt, chętnie złożymy oferte. Tomasz Soska 501 177 643, [email protected]