PDA

Zobacz pełną wersję : Jaką szlifierkę do gipsu i odkurzacz przemysłowy ?



mateuszsitek
22-08-2013, 22:07
Witam!

Jak w temacie, potrzebuję zestaw do szlifowania gładzi, nie musi to być zestaw jednej firmy, natomiast odkurzacz musi mieć automatyczne oczyszczanie filtra. Szukam już jakiś czas w internecie, natomiast najpopularniejsze są urządzenia firmy Flex za kosmiczne pieniądze... Ja szukam zestawu do maksymalnie 3000zł, wiadomo jak będzie coś wartego dołożenia trochę grosza to się dołoży. Proszę dodatkowo powiedzieć czy ktoś miał styczność z odkurzaczami metabo, bosch, starmix ? Bo zastanawiam się nad ich modelami z automatem.

pokar
04-11-2013, 22:56
Zobacz to:
Starmix z Menzerem w pakiecie za niecałe 2300 brutto:
http://langelukaszuk.pl/sites/default/files/promocje/LL_Narzedzia_09-12.2013.pdf

Siedzę mocno w narzędziach i powiem Ci, ze to najlepsza oferta teraz na rynku. Starmix to producent dla Bosha, Metabo i wielu innych marek. Jest świetny.
W razie pytań, wal na priv.
Pzdr!

jbloch
07-11-2013, 17:40
A jednak dość prostacko się reklamujesz na forum -kup sobie płatny profil , nie szukaj w taki sposób jeleni na forum.

yaco181
07-12-2013, 21:56
Mam zestaw Flexa vario 700vv+ z glowica do narozy i odkurzaczem Flexa S47 z automatycznym czyszczeniem filtra. Zestaw kupilem w wakacje za 7000zl. Oddajac go co roku do serwisu na przeczyszczenie ma 3-letnia gwarancje. Super zestaw. Malo uzywany. Sprzedam w dobrej cenie. Moge tez sprzedac sama zyrafe. Zainteresowanych prosze o wiadomosc na priv.

k.szpenio
22-12-2013, 13:47
Pracowałem ostatnio na szlifierce LP600E stayera. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tego typu urządzeniem więć porównania nie mam, ale wg mnie spełniła swoje zadanie w 100%. Ale mogę polecić.