PDA

Zobacz pełną wersję : Kupię okna VELUX z "drugiej ręki"



jotgie
07-07-2004, 08:10
Kontakt pod numerem tel. 0-605-407-654
lub na email [email protected]

janrenovate
07-07-2004, 08:15
Ja też kupię:-)

neptunek
07-07-2004, 08:16
Tzn jakie????? cos mi tu smierdzi paserstwem ... ciekawe co na to moderator :evil:

jotgie
07-07-2004, 08:48
...nie ma mowy o żadnym paserstwie! Nadmiar czujności.
Jesteśmy w trakcie adaptacji poddasza z tzw. "belwederkiem", która to adaptacja doszczętnie wypłukała nas z gotówki. Na "nówki" nie bardzo nas stać, a jeden velux już tak - z drugiej ręki - udało nam się kupić. Czasem po prostu ludzie zmieniają koncepcję w trakcie budowy i z takimi kupionymi już oknami nie ma co zrobić. Zresztą udało nam się już tak złapać mnóstwo okazji!
Pozdrawiam.

neptunek
07-07-2004, 08:56
Polemizowalbym - takie okazje w towarze budowlanym typu "latwo ukrasc" sa bardzo sliskie i dla mnie to czyste paserstwo. U mnie wcielo RB-tke i pewnie tez ja ktos kupil jako OKAZJE bo ktos sie jej pozbywal po zakonczeniu budowy!

jotgie
07-07-2004, 09:07
Chyba jednak nie tak łatwo ukraść - ogłoszeń o sprzedaży veluxów jest w necie tyle, co kot napłakał.
Jestem jak najbardziej przeciwna paserstwu, ale nie można używać tego słowa za każdym razem, kiedy jest mowa o jakiejś okazyjnej sprzedaży.
A propos - takie obiekty jak Stadion Dziesięciolecia omijam z daleka!
Czego i Wam życze.

jotgie
07-07-2004, 09:11
...proszę uprzejmie o nienazywanie mnie paserem, bo to bardzo obraźliwe i mocno niesłuszne.
Może od razu złodziej i będzie po kłopocie? :(

neptunek
07-07-2004, 09:21
Jak zakup towaru z tzw "drugiej reki" bedzie wraz z faktura na ten towar to nie ma sprawy - mozna kupowac - na tym polega handel - ale jak okazyjnie i bez faktury to juz dla mnie paserstwo i pelno tego jest w kolo nas ze wszystkim - kup pan zegarek na parkingu .... kup pan radyjko do samochodu ... itp itd.

jotgie
07-07-2004, 09:38
Widzę, że jesteś wytrwały! Na tym forum masa ludzi coś kupuje okazyjnie i nie chce mi sie wierzyć, że wszyscy biorą fakturę. Ich też tak atakujesz? A poza tym po co mi faktura, jeśli kupuję coś z drugiej ręki za pół ceny? Daj spokój i nie podkładaj mi przykładow z radiem do samochodu, bo mnie najzwyczajniej w świecie obrażasz. Nie kupuję takich rzeczy na stadionach i w tym podobnych miejscach i w ogóle skończmy tę dyskusję.

Kupię Veluxy!

neptunek
07-07-2004, 09:45
Jak do tej pory to TY ciagle przytaczasz stadion - wiec musi w tym cos byc.

Ja twierdze swoje - towar z drugiej reki + faktura na niego jest OK, towar z drugiej reki bez faktur - paserstwo- tyle.

A czym sie rozni Velux od radia?? z "drugiej reki"?? towar jak kazdy inny.

jotgie
07-07-2004, 10:02
Masz autentyczna obsesję - jeszcze raz przeczytam coś na temat tego nieszczęsnego stadionu i mnie rozerwie! :)
Myśl co chcesz, nie interesuje mnie to i daj mi spokój.

mdzalewscy
07-07-2004, 12:24
zamiast z drugiej ręki napisz w tytule " poniżej ceny detalicznej/taniej" (edycja postu), bo to faktycznie wyglada jak "kupie kradzione", mimo iż z drugiej ręki bardziej oznacza np. używane/ odsprzedane. Poprostu strasznie kradną, w Markach to, aż plaga

Estech
12-07-2004, 12:32
Kontakt pod numerem tel. 0-605-407-654
lub na email [email protected]
Mam do sprzedania okna VELUX ROTO lub FAKRO w super cenie. Podaj wymiary i iloœć. Dowioze w każde miejsce w Polsce. Mój numer 501177643, [email protected]