PDA

Zobacz pełną wersję : dom z okładki



minia
07-07-2004, 09:54
Bardzo spodobał mi się domek przedstawiony na okładce ostatniego numeru "Muratora" (7/2004), ale niestety nie znalazłam żadnych informacji na jego temat wewnątrz. Czy ktoś wie może jaki to projekt? Może szanowna Redakcja zdradzi rąbek tajemnicy co to za domek?
Dziękuję za wszelkie informacje! :D

minia
08-07-2004, 12:41
Czy nikt mi nie pomoże..? Nawet Redakcja...? :cry:

acca5
05-08-2004, 08:43
Poszukaj w www.dom.polski.pl czy cos w tym stylu. jest ten dom tylko trochę mniej wymyslny. Gzymsów takich nie ma i wygląda przez to troche skromniej. Jak znajde adress dokładny to podam.

Redakcja
05-08-2004, 09:23
Autorem projektu domu na okładce nr 7/04 są Bogdan Słomski i Grzegorz Rytel. Tę informację zawsze podajemy przy spisie treści.

Aleksandryta
05-08-2004, 09:47
A można tak wstawiać na okładkę zdjęcie domu bez zgody właściciela? :roll: Na okładkach Muratorów z poprzednich lat były zdjęcia domów, które mnie zainteresowały, ale do nich były przynajmniej informacje, kto je zaprojektował :roll:

Aleksandryta
05-08-2004, 10:56
Szkooda! Bo przyznam, że jeśli chodzi o domy na okładki to macie wspaniały gust i niektóre baaaardzo mnie zainteresowały :D
I korzystając z okazji, może Redakcja mi pomoże :D Wycięłam sobie okładkę z Muratora nr 3 z 1999 r. na której jest dom-dworek, w którym zakochałam się po prostu :D Wiem, że była w środku czasopisma informacja kto projektował ten dom, ale zapomniałam sobie zanotować :-? Wiem, że to 5 lat, ale może pomożecie :-? I adres architekta plizzzz! :D

Redakcja
05-08-2004, 11:08
Arch. Barbara Wekka. Adresu proszę poszukać w internecie.