PDA

Zobacz pełną wersję : Zlew w lazience z kafli.



vascom
28-08-2013, 11:18
Witam.
To moj pierwszy post wiec pozdrawiam wszystkich.

Jestem na etapie remontu lazienki i wymyslilem sobie by zrobic zlew z plytek wbudowany w blat. Jedyny problem ktory mnie gryzie to jak to dobrze uszczelnic by nic nie ciekle. Folia w plynie 3 - 4krotnie nalozona pomoze??

Z gory dziekuje za podpowiedzi.

m4rsh4ll
28-08-2013, 12:40
A mnie ciekawi jakiego koloru będą fugi po roku i co się na nich będzie osadzać..

vascom
28-08-2013, 13:17
Fugę planuje jak najwęższą i zastanawiam się by wypełnić ją silikonem ewentualnie fugą epoksydowa. Chociaż nie powiem wbiłeś mi zagwozdkę.

dzabij
01-09-2013, 09:28
Kiedyś w jakiejś hurtowni kamienia widziałem zlew (raczej kuchenny, nowocześnie "prostokątny") sklejony z 5-ciu płyt granitowych, całkiem fajnie to wyglądało. No ale to były całe płyty a nie drobne kafelki.

A co chcesz uzyskać takim zlewem, walor dekoracyjny czy kieruje Tobą zaoszczędzenia kilku PLN ?

vascom
01-09-2013, 09:47
Walory dekoracyjne to jedno, zaoszczędzić też bym chciał a sądzę że oszczędność to nie będzie takie kilka zł. Bo jeśli da się to uszczelnić folią w płynie to dodatkowy koszt będzie tylko wylewka (by uformować podłoże pod płytki koszt ok 10zl)

lendM
10-09-2013, 12:54
A możecie podrzucić jakąś fotkę, hę? Jestem kobietką, więc nie znam sie za bardzo, a jestem niezmiernie ciekawa jak to wygląda :)

choina
11-09-2013, 08:21
Widziałem kiedyś tego typu zlew u znajomego. Świetnie to wygląda :) Także masz dobry pomysł, oby z relaizacją nie było problemu :)