PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwna moda



akimenes
03-09-2013, 13:12
Co myślicie o tym nowym trendzie na hipsterskie ubrania, czyli najlepiej z coś lumpa, rozmiar za ciasne spodnie i bluzki po babci. Aaa i najważniejsze, jeszcze gigantyczne okulary by dopełnić rezultatu. Dla mnie to nastepna bezsensowna, chwilowa moda dla "wielkich artystów", mnóstwo przykładów na szpilkuj(kropka)pl. Sorry jeśli kogoś uraziłam, ale proszę was faceci nie podążajcie tą ścieżką i ubierajcie sie po męsku, czyli fajnie. Akurat to w co się jest ubranym nie świadczy o artyzmie. Hipsterzy w większości to pseudo modnisie chcący się usilnie wszystko mieć głęboko i być poza wszystkim regułami. Takie moje zdanie. Trzymajcie się

Elfir
03-09-2013, 14:10
co to znaczy ubierać się fajnie, po męsku?

I jak facet napisze, że chciałby aby kobiety nie zakładały spodni czy marynarek tylko spódniczki i pończoszki, bo to kobiece - jak byś to oceniła?

SAVAGE7
04-09-2013, 20:40
no jest coś dziwnego z ta modą. np. takie buty... no za chiny nie mogę kupić eleganckich półbutów z "normalnymi" jeszcze niedawno czubkami. wszystko w szpic. czekam więc cierpliwie, aż stare wróci. to samo ze spodniami. nie uświadczysz człowieku szerszej nogawki, nie mówiąc już o moich ulubionych lekkich dzwonach. ech... ze mnie to już relikt jest.

EZS
05-09-2013, 10:35
Myślimy, że pierwszy post jest reklamą strony internetowej i oprócz reklamy nie ma wiele do powiedzenia.
A co do ubioru - niech każdy ubiera si, jak lubi, lubi okulary, to niech nosi.
Savage, teraz spodnie są dostępne we wszystkich wersjach, tylko trzeba iść do dobrego sklepu :) Który jest dobry - nie wiem u panów, znam u pań :rolleyes:

SAVAGE7
05-09-2013, 20:28
Savage trzeba iść do dobrego sklepu :) Który jest dobry - nie wiem u panów, znam u pań :rolleyes:

za portki mogę dać te 250 zł. np. w zarze czy h&m, ale nie ma takich fasonów. nie wiem co to dla ciebie dobry sklep ale np. w van graaf nie zapłacę 600 zeta, choć i tam nie widziałem wyboru. natomiast będę wdzięczny, jak wskażesz mi dobry sklep damski z fasonami o których mowa.

EZS
05-09-2013, 20:37
ok, popatrz okresowo w Tchibo w necie, jak są spodnie to są też bootcut. Tylko u nich okresowo są spodnie, kupujesz jak akurat są. Za to pełen wybór bardzo dobrych jakościowo spodni jest w bon prix w necie, tylko trzeba z rozmiarówką uważać, to solidne niemieckie numery ;) No i nie kupować w bonprix w realu, nie wiem, dlaczego oni mają w sklepach sam chłam, szmaty jakieś, a w necie naprawdę jakościowo dobre rzeczy. Jak nie trafisz z rozmiarem, to raz odeślesz, wymienią. Z realu widziałam różne kroje w M&S ale to już droższe są. Ostatnio dzieć przymierzał i dzwonowate i proste i rurki, nawet w przecenie były... Męskie też mają różne.
Dobre to nie zawsze znaczy drogie :rolleyes:

Wójtala
27-09-2013, 12:18
Otóż to, niech każdy ubiera się jak chce, zgodnie z własnymi upodobaniami. Śmieszy jedynie fakt, że paradoksalnie Ci ludzie poprzez ubiór starają się manifestować swoją niezależność i nonkonformizm podczas gdy w rzeczywistości są ofiarami trendów i aktualnej mody.

agb
31-05-2017, 17:32
Będzie wyglądał tak dobrze jak twoje spamerskie posty.

05-06-2017, 09:45
Wkurza mnie to, że idę do sklepu, zakładam spodnie, a okazuje się, że to rurki... No szlak mnie trafia jak spodnie zatrzymują mi się na udach...