PDA

Zobacz pełną wersję : pOMOCY ! KOMINY WENTYLACYJNE



olga89-89
16-09-2013, 10:16
Witam, mam pytanie odnoście kominów wentylacyjnych na dachu w bloku. A mianowicie martwi mnie taki fakt iż chcę kupić mieszkanie na 7 piętrze jednak jest to mieszkanie na uskoku, obok (za ścianą) znajduje się ok 12 kominów wentylacyjnych z sąsiedzkiego bloku, który ma 5 pięter i obawiam się że będzie się z nich wydzielał nieprzyjemny zapach który może dostać się do mojego mieszkania, gdyż są to kominy wentylacyjne z kuchni i łazienek. Czy to możliwe że ten zapach będzie aż tak uciążliwy że nie będę mogla otworzyć ani balkonu ani okna ? I czy ogólnie będzie wydział się z nich taki uciążliwy dla mnie zapach ?

Czy ktoś może z Was ma takie mieszkanie i może się ze mną podzielić swoją opinią

hokejgk1
16-09-2013, 10:37
Jak odległość od okna do kominów ? W poziomie i pionie ?

R90
16-09-2013, 10:46
Witam, mam pytanie odnoście kominów wentylacyjnych na dachu w bloku. A mianowicie martwi mnie taki fakt iż chcę kupić mieszkanie na 7 piętrze jednak jest to mieszkanie na uskoku, obok (za ścianą) znajduje się ok 12 kominów wentylacyjnych z sąsiedzkiego bloku, który ma 5 pięter i obawiam się że będzie się z nich wydzielał nieprzyjemny zapach który może dostać się do mojego mieszkania, gdyż są to kominy wentylacyjne z kuchni i łazienek. Czy to możliwe że ten zapach będzie aż tak uciążliwy że nie będę mogla otworzyć ani balkonu ani okna ? I czy ogólnie będzie wydział się z nich taki uciążliwy dla mnie zapach ?

Czy ktoś może z Was ma takie mieszkanie i może się ze mną podzielić swoją opinią

Ja Ci odpowiem tak pobieżnie. Rok temu byłem na wakacjach za granicą. Tak się składało, że korytarz, który prowadził do mojego pokoju, też był na takim uskoku a 2-3 piętra niżej były kominy wentylacyjne z kuchni. Zawsze gdy wychodziłem na jedzenie, to idąc korytarzem już wiedziałem , jaki mam wybór jedzenia :)Oczywiście przy otwartych oknach.

olga89-89
16-09-2013, 14:18
212665

kominy są 4 metry od balkonu.

Konto usunięte_12*
16-09-2013, 21:50
Rzeczywiście - problemem może być ciepła i bezwietrzna pogoda lub wiatr
od strony tych kominów.
Tak przy okazji - od której strony świata są te kominy usytuowane?

Maqaq
19-09-2013, 08:17
Z drugiej strony mieszkanie w bloku niezależnie od wentylacji może się wiązać z tym że będziesz wiedział co sąsiedzi gotują chociażby przez zapachy wlatujące przez okno :)

hokejgk1
20-09-2013, 08:11
hmmm na moje oko chyba nie powinno byc problemów, ale chyba jest wiecej niz 4m