PDA

Zobacz pełną wersję : Pistolet do piany Soudal



adrianoos966
01-10-2013, 13:18
Kupiłem już trzeci pistolet, tym razem ostatni dobry a nie chinina, Mam pytanie czy bez czyścika się obejdzie narazie, jeśli zostawie mocno nakręcone np. pół puszki pianki do poniedziałku??? Jak mi się znów coś zrypie to sobie w łeb strzelę z kałacha
BŁAGAM odpiszcie bo jestem nieletnim nędzażem i nie stać mnie na kupowanie pistoletów i tak jestem do tyłu o 52zł, nie będę żałował ani trochę byle by DZIAŁAŁ! Poprzednie chodziły trochę potem coraz gorzej a potem to patologia, takie uroki chininy.
Jak głównie sie dba o pistolet?

NIE AKTUALNE:cool:

saruman
05-10-2013, 07:18
Ja u siebie na budowie używałem prostych pistoletów - nawet czyścik nie pomagał.

06-10-2013, 18:11
tak, na to nie ma rady - ostatnio wywaliłem pistolet za prawie stówkę ale stał z 2 tyg bez uzywania na prawie pustej puszce - moja wina ale zwykle po zakonczeniu pracy wkrecam aceton, przepsikam i moze stac. Tez radze kupowac najzwyklejsze bo przy dobrej konserwacji tez troche pochodza - u mnie juz trzeci leci a dopiero bede wylewki na podłogach robił

minia111
13-10-2013, 10:14
U nas też używali zwykłych prostych pistoletów, kilka się popsuło ale bylo to do przewidzenia :)