PDA

Zobacz pełną wersję : Wekta by DeltaDore



zygi91
01-10-2013, 21:22
:(

dendrytus
02-10-2013, 06:35
Ciekawe rozwiązanie, ponieważ produkt posiada szerokie możliwości rozbudowy oraz jest bezprzewodowy, czyli instalacja nie wymaga dewastacji scian a co najważniejsze wypada trakcyjnie cenowo.

No nareszcie ktoś zrobił bezprzewodowe elektrorygle do drzwi.
Takie małe pytanko na ile starcza bateria?

Wekto
02-10-2013, 06:42
Reklama marki slaba ale dzieki. Przynajmniej trafilem na targii domow inteligentnych, ktore sa od piatku. Nie wiedzialem a juz wiem i zdazylem sie juz zarejestrowac ;p.

dendrytus
02-10-2013, 14:42
Z tego co zdążyłem wygrzebać na ten temat to około 2 lata, więc myślę , że jest to optymalny czas i całkowicie wygodny jak na rozwiązanie bezprzewodowe.
Albo słabo szukałeś albo ktoś tu kłamie.:confused:

stkop
02-10-2013, 18:49
Z tego co zdążyłem wygrzebać na ten temat to około 2 lata, więc myślę , że jest to optymalny czas i całkowicie wygodny jak na rozwiązanie bezprzewodowe.

Przestań ściemniać i robić ludziom wodę z mózgu. Pokaż [daj link] do karty katalogowej bezprzewodowego "elektro-rygla" z zasilaniem bateryjnym o żywotności około 2 lat... przecież jako że bardzo zależy Ci na popularyzacji tego rozwiązania [15 min. przed tym jak zacząłeś tutaj klikać, zrobiłeś to w tym samym celu na elektrodzie http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2660566.html ] więc jako promotor masz na pewno dostęp do całej dokumentacji, którą świetnie powinieneś znać. Jednak wątpię, abyś mógł coś takiego przedstawić bo jak słusznie dendrytus zauważył "ktoś tu kłamie" a Twoje wpisy dają osąd na temat rzetelności Wekta. Pozdrawiam.

rzufik1
04-10-2013, 15:28
:) ubawiłem sie nieprzeciętnie :) jak jeszcze WEKTA nie jest taka zła.... to sory ale połączenie tego z deltador to chyba normalnie jakiś masakr musi być :)
żabojady za wszelką cenę chcą się przebić z tą bezprzewodówką :)
cóż może i ona ładnie wygląda ale funkcjonalność żadna:(

homelogic
01-11-2013, 15:28
:bash::bash::bash::bash:

Drodzy koledzy promotorzy, albo piszcie z głową albo nie piszcie wcale. Za promocją musi stać prawda o produkcie. BTW, Francuzka to ew. obywatelka Francji, firma może być co najwyżej francuska.

Drodzy koledzy przeciwnicy, odseparujcie produkt Delta Dore od słabych działań promocyjnych. Jak jesteście z definicji zrażeni to pokażcie proszę alternatywne rozwiązanie bezprzewodowe które jest równie kompletne pod względem asortymentu, zasięgu urządzeń, warunków gwarancji i niezawodności.

Jest kilka systemów przewodowych pod którymi mogę się podpisać, w tym kilka rozwiązań z naszego rodzimego podwórka. Jeżeli chodzi o bezprzewodówki, to Delta Dore jest na teraz jedynym systemem którego się nie boję montować i na którym zrobię wszystko czego chce 90% moich klientów:
- porządne zintegrowane ogrzewanie/klimatyzacja strefowa z bezprzewodowymi termostatami dla żony i gości
- panel videodomofonu zintegrowany z panelem domotyki
- przyciski scen
- piloty radiowe do rolet i świateł
- zintegrowany alarm
- apki na urządzenia mobilne, w tym nawet na stare nokie ;)
- zdalny dostęp również bez internetu

Sorry, ale na żadnym innym systemie nie zrobimy żadnej z tych funkcji równie łatwo, szybko i bezboleśnie.