PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedam dom(y) - nawiązując do postu "ilość portali"



tomsar
05-10-2013, 08:18
Witajcie,
Tak jak użytkownik zig zak pytający gdzie najlepiej umieścić ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości mam dziś ten sam dylemat.
Zawsze myslałem, że jakies allegro, gratka, otodom wystarczy... ale 100 portali?
Ja wystawiłem prywatnie ogłoszenie na tych właśnie 3 portalach... Zaczęły zgłaszać się do mnie agencje... Dzisiaj wydzwaniają właśnie
firmy proponujące wystawienie ogłoszeń na 100 portalach...

http://otodom.pl/dom-gora-siewierska-208m2-770000-pln-id21381362.html

Powiedzcie, doradźcie... coś więcej mozna dodać, opisać aby ogłoszenie było bardziej atrakcyjne?

Przedmiotem sprzedaży nieruchomości jest działka o powierzchni 1302 m2 oraz dwa obiekty wolnostojące - dom mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym oraz budynek mieszkalno - garażowy z poddaszem użytkowym. Działka posiada kształt trapezu, zbliżony do prostokąta, posiada ukształtowanie z łagodnym spadkiem w kierunku południowo-wschodnim. Jest usytuowana w bardzo korzystnej lokalizacji zapewniającej prywatność z widokiem na zieleń oraz ukształtowanie terenu Góry Siewierskiej.


Budynek A - główny (Miłka II z własnymi adaptacjami) zajmuje 136 m2 powierzchni użytkowej, 208 m2 całkowitej. Budynek B (autorstwa własnego, nawiązującego do projektu budynku głównego, stanowi funkcję domku gościnnego z garażem) zajmuje 76 m2 powierzchni użytkowej, 97 m2 całkowitej oraz 21 m2 garażu.
Budynki zbudowane są z pustaków Porotherm i są docieplone wełną mineralną pokrytą tynkiem. Dachy pokryte są dachówką cementową.
Na terenie działki znajduje się również (ukryte w ogrodzie) murowane szambo o pojemności 12 m3.

Budynek A
Parter budynku został przeprojektowany względem projektu Miłka II. Zawiera wiatrołap, hol, połączoną przestrzeń kuchni, salonu oraz jadalni oraz pokój gościnny, pokój typu gabinet oraz wc i łazienkę. Centralnie umieszczone schody, o konstrukcji podwieszonej prowadzą do części nocnej zawierającej 3 sypialnie/pokoje oraz 2 garderoby oraz łazienkę.
Budynek jest ogrzewany gazowo poprzez piec kondensacyjny.
Przedpokoje oraz łazienki posiadają podgrzewanie podłogowe.

Budynek B
Parter został podzielony na część garażową przeznaczoną na jeden samochód oraz część mieszkalną. Dostęp do poddasza mieszkalnego zaprojektowano schodami zlokalizowanymi w części mieszkalnej.
Budynek również jest przygotowany pod ogrzewanie gazowe.
Do budynku dobudowana zostało zadaszenie pełniące funkcje drewutni.
Przed budynkiem (na terenie działki) znajduje się podjazd na trzy samochody.

Ogród
Ogród stanowi 1120 m2 powierzchni działki. Jest w pełni zagospodarowany chodnikami z kostki brukowej, pięknymi już kilkuletnimi roślinami (ozdobnymi i owocowymi), oświetleniem oraz zadbanym trawnikiem.

Podsumowanie
Nieruchomość posiada ogromny potencjał. Jest położona w bardzo atrakcyjnej okolicy, lokalizacji, jest położona przy „ślepej ulicy” gwarantującej ruch pojazdów tylko sąsiadów. Budynki A i B gwarantują przestrzeń dla kilku osobowej lub dwu pokoleniowej rodziny.
Nieruchomość ze względu na ograniczone finanse nigdy nie osiągnęła zaplanowanej wykończonej funkcjonalności. Wymaga indywidualnego minimalnego wkładu finansowego dla osiągnięcia zadowolenia nowego właściciela.
Zapraszam do oglądania.