PDA

Zobacz pełną wersję : Spawarka inwentorowa.



kakadd
09-10-2013, 20:20
Witam, mam takie pytanie do Was i zarazem prośbe. Czy maktos jakies doświadczenia związane z tanimi spawarkami inwentorowymi?
Znalazłem cos takiego na allegro:

http://allegro.pl/spawarka-inwentorowa-mma-160a-kraftdele-maska-i3580311290.html

Czy taki sprzęt będzie się sprawował w pracach domowych? Bardzo proszę o Wasze opinie i z góry dziękuje za odpowiedzi:))

Radziej3city
14-10-2013, 19:52
Zawsze lepszy invertor od jakiejś transformatorówki,ale za te pieniądze cudów się nie spodziewaj.Osobiście nie jestem zwolennikiem takich wynalazków.Lepiej dodaj ze dwie stówki i kup Dedre.Dają chociaż 2 lata gwarancji i jakość chyba troszkę lepsza.No chyba że chcesz tym sprzetem zarabiać to celuj bardziej w Kemppi,Lorch,Merkle,Esab lub Fronius,ale to już przedział powyżej 2 tyś.

jbloch
30-10-2013, 18:05
Ta dedra niczym się nie różni od tej z allegro.Kupuj tańszą i z dłuższą gwarancją , najlepiej w jakimś markecie typu Castorama , w razie czego nie będzie kłopotu z naprawą gwarancyjną ,Obie te spawarki spawają tak samo , tylko spawać to trochę trzeba umieć . Ja osobiście mam dedre 160 a , od trzech lat śmiga jak trzeba , bez awarii , jedyne co polecam to kupno maski spawalniczej z samościemniającym się szkłem , bardzo ułatwia pracę przy spawaniu.