PDA

Zobacz pełną wersję : minisypialnia w kawalerce?



g00ral
09-10-2013, 23:51
Witajcie!
Jest to mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli coś źle napiszę:)
Mam kawalerkę o powierzchnii 30m2. Mieszkanie jest w bloku z cegły z 1936 r. Planuję robić generalny remont. Plan na powiększenie kibelka o prysznic i umywalkę już jakiś mam. Najbardziej mnie męczy urządzenie salonu, kuchnii i ewentualnie minisypialni. Nie ukrywam, że chciałbym aby ta sypialnia była ale będzie to kosztem stołu jadalnego zapewne, na który nie będzie już miejsca. Poniżej wklejam układ mieszkania ( z lewej taki jaki bym chciał, z prawej - obecny). Jak widać wnęka okienna jest jedna przy 5 skrzydłach okiennych. Co o tym sądzicie?
.217623

joliska
10-10-2013, 04:47
Moim zdaniem szkoda miejsca - kuchnia będzie mikroskopijna też :( Zaplanowałabym wielofunkcyjne pomieszczenie z kuchnią wyprowadzoną na część pokojową.

kinka
10-10-2013, 09:22
Coś mi się wydaje że tutaj nie ma nawet 30m,ale jest szansa na mini sypialnię.
http://img21.imageshack.us/img21/5840/u4bg.jpg

g00ral
10-10-2013, 10:22
Dokładnie niecałe 30m2. OK plan wygląda fajnie a gdzie jest miejsce na spożywanie posiłków?
Przy oknie jest parapet na dlugosc ponad 3m wiec nie wiem czy nie przeszkadzałoby to przy drzwiach przesuwnych do sypialni?

kinka
10-10-2013, 11:10
Przy kuchni jest blacik do posiłków,można też zrobić składany stół w tym miejscu bo zwykły niestety nie wejdzie.

Elfir
10-10-2013, 13:27
Kup większe mieszkanie i będzie i osobna kuchnia i stół w jadalni i sypialnia z szafą, w którą mieszcza się ubrania. :)
W mikroskopijnym mieszkanku zamiast wymyślac nowe rzeczy, raczej się skreśla te które nie są niezbędne a resztę wybiera się kompaktową, pełniąca różne funckje (jak kanapa=łóżko)