PDA

Zobacz pełną wersję : Projekty wnętrz - Warszawa i okolice - Architekt



eldesign
13-10-2013, 23:08
Jestem doświadczonym architektem. Zrealizowałam ponad 200 projektów wnętrz.

Moi klienci są zachwyceni efektem końcowym, a ich wnętrza są nowoczesne i funkcjonalne.

Moja oferta zawiera:

- Projekty wnętrz wraz z wizualizacją 3D, dobór wszelkich materiałów oraz nadzór nad postępami prac wykończeniowych
- Wizyty na miejscu realizacji
- Kontakt z ekipą budowlaną
- Wspólny dobór materiałów
- Modyfikacje projektów architektonicznych
- Projektowanie budynków mieszkalnych i usługowych
- Projekty funkcjonalne kuchni i łazienek
- Projekty oświetlenia
- Projektowanie ogrodów
- Projektowanie powierzchni usługowych i sportowych

Zapraszam na moją stronę WWW: http://eldesign.koon.pl

Pierwsze spotkanie jest darmowe!

thearchitect
03-03-2015, 19:28
Witam to i ja się podczepię pod projekt. Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonego architekta wnętrz to zapraszam http://thearchitect.pl

maczek44
09-11-2015, 10:05
Jeśli chodzi o dobrego architekta z Warszawy to na pewno godna polecenia jest [spam]. Widziałam wiele ich aranżacji i bardzo przypadły mi do gustu.

kiwik50
08-07-2016, 21:32
Hej ja z Warszawy mogę polecić iprojektywnetrz.pl czyli Terczynska Design, ludzie mają wieloletnie doświadczenie są architektami z wykształcenia więc ryzyko że usuną komuś konstrukcyjną ścianę lub powiększą okno bez koniecznej zmiany konstrukcji, albo umieszczą zlew za daleko od pionu kanalizacyjnego jest żadne.

ambaras
21-08-2016, 18:42
No to dla doświadczonego projektanta byłaby porażka zawodowa, nie ma takiej możliwości by specjalista takie rzeczy robić. Jeśli chodzi o warszawskie biura projektowe to ciekawie przedstawia się Rembelska. Co prawda nie korzystałam z ich usług jeszcze, ponieważ mieszkanie jeszcze nie zostało ukończone, ale się już rozglądam. Jej portfolio mnie bardzo zaciekawiło

delfinea25
08-08-2017, 10:07
Ja współpracowałam z Designas. Mają też własną ekipę. Dla mnie plus, bo nie musiałam szukać na własną rękę firmy wykończeniowej i się użerać z ich pilnowaniem :) Zerknij sbie na ich realizacje.

brylekpl
08-08-2017, 10:24
a tak naprawde jak ktos pojecia nie ma czego chce to zatrudnia architekta i jak juz mu zaplaci to sie zwykle nie przyzna ze jednak nie o to chodzilo:)