PDA

Zobacz pełną wersję : Przestroga przed sklepami internetowymi!



sarzyk
16-10-2013, 15:29
Witam dwa i pól roku temu nabyłem jeden z najlepszych kotłow zasypowych na rynku marki Cichewicz Logica model 20-27kW.
Dwa. I pol roku jak juz wspomnialem wystarczylo by kociol zaczal rdzewiec.
Zaprosilem serwisanta do mnie ( na szczescie kociol ma 3 lata gwarancji) i pojawila sie profesjonalna osoba ktora widzac moj problem zaoferowala 2 rozwiazania.
Wymiane na nowszy kociol a w rozliczeniu daje logice albo przespawanje problematycznych miejsc.
Jednak nie dalo mi to spokoju zaczelem drazyc temat i okazalo sie ze wina za moj stan rzeczy byl sklep internetowy wlasnie.
Dowiedzialem sie ze kotly przechowywane sa na dworze a teren firmy czesto podmywa woda.
Moj problem niestety jest nastepstwem kupowania w sklepie wirtualnym, sklepie ktory po za ladna strona www nie ma nic ani infrastruktury.
Kilkaset zlotych taniej niz u lokalnego sprzedawcy tak naprawde moze jak w moim przypadku kosztowac utrata kotla.
Jednak musze pochwalic firme Cichewicz dzieki im profesjonalnemu podejsciu do sprawy i nie olewania klienta kociol zostanie naprawiony.
Bardzo sie ciesze ze firma Cichewicz naprawi kociol bo to serio porzadny kawal kotla, kotla ktory cenie przede wszystkim za stalopalnosc i szczelnosc.

julo23
16-10-2013, 20:51
Ja też mimo moich skronych doświadczeniach podczas budowy domu - przekonałem się że czasami warto zapłacić troszkę więcej ale kupić gdzieś na miejscu od lokalnego sprzedawcy niż szukać opcji najtańszej w necie.
Ewentualne reklamacje, wymiany itp załatwia się wtedy dużo łatwiej.
Jak to mówią skąpy dwa razy traci.