PDA

Zobacz pełną wersję : Ocieplanie budynku w październiku



julo23
18-10-2013, 13:43
Witam, jeden z wykonawców nagle mi odmówił i stwierdził że nie da rady już w tym roku wykonać u mnie zaplanowanych prac : tj. ocieplenia ( styropian i siatka)
Większość ekip które pytałem mają już terminy i najwcześniej mogą wejść do mnie za 2 tygodnie.
Czy to nie za późno na tego typu prace ze względu na możliwe przymrozki w nocy ?
Chętnie bym to już przełożył na wiosne ale mam już materiał zakupiony i boje sie że może sie klej zbrylić bo składuje go na budowie.

maggs1
18-10-2013, 17:53
Jeżeli brać pod uwagę długoterminowe prognozy pogody to za dwa tygodnie ma być ciepło i bez przymrozków.

EWBUD
18-10-2013, 18:14
Witam, jeden z wykonawców nagle mi odmówił i stwierdził że nie da rady już w tym roku wykonać u mnie zaplanowanych prac : tj. ocieplenia ( styropian i siatka)
Większość ekip które pytałem mają już terminy i najwcześniej mogą wejść do mnie za 2 tygodnie.
Czy to nie za późno na tego typu prace ze względu na możliwe przymrozki w nocy ?
Chętnie bym to już przełożył na wiosne ale mam już materiał zakupiony i boje sie że może sie klej zbrylić bo składuje go na budowie.

Ja na Twoim miejscu bym ocieplał.
Są plandeki, nagrzewnice - dadzą radę.

fighter1983
18-10-2013, 18:47
do poczytania Caparo - technik prace ociepleniowe zima:
https://www.sugarsync.com/pf/D0345232_78719513_460615